Soru İphone 15 Pro Max MacBook Adaptörü İle Şarj

sait_355

Öğrenci
Reaksiyon puanı
12
Merhaba arkadaşlar İphone 15 pro max aldım 'MacBook'un şarj adaptörü(67W) ile şarj etsem sıkıntı çıkar mı ?

Son düzenleyen moderatör:

Omereyiol

Asistan
Reaksiyon puanı
71
Merhaba arkadaşlar İphone 15 pro max aldım Macbookun şarj adaptörü(67W) ile şarj etsem sıkıntı çıkar mı ?
Cihaz sadece maksimum desteklediği hızda güç alır iphone 15 serisi için bu 20watt. Bir sıkıntı olmaz

Reaksiyon puanı
4,386
Merhaba arkadaşlar İphone 15 pro max aldım Macbookun şarj adaptörü(67W) ile şarj etsem sıkıntı çıkar mı ?
İlerleyen zamanlarda pilinizin ömrünü azaltmaya sebebiyet verebilir. Kullanılabilir ancak kullanırsanız.
Size geri dönüşümü iyi olmayabilir. Bu yüzden var ise 20w şarj adaptörünü kullanmanızı öneririm.

52 lik Genç

Doçent
Reaksiyon puanı
369
İlerleyen zamanlarda pilinizin ömrünü azaltmaya sebebiyet verebilir. Kullanılabilir ancak kullanırsanız.
Size geri dönüşümü iyi olmayabilir. Bu yüzden var ise 20w şarj adaptörünü kullanmanızı öneririm.
hızlı şarj pil katilidir her zaman unutmayın.
Mesaj otomatik birleştirildi:

hızlı şarj pil katilidir her zaman unutmayın.
Mesaj otomatik birleştirildi:

çok haklısın

kmurat

Dekan
Reaksiyon puanı
3,711
Adaptör 220 volt gerilimin tamamen cihaza uygulanmasını engeller. Bu WAT için de geçerlidir diye düşünüyorum.

Dene bi. Cihaz yanmadıysa oluyordur. Bize de bilgi verirsin.