Soru 2024 de Düz S22 alınır mı

Bu konuyu okuyanlar

absurdwho

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
iyi akşamlar bütçem dahilinde a34 bakmak için kurumsal bir mağazaya girdim. s22 teşhiri 18k satabileceklerini söylediler. Şifresi olduğu için önce garantiye göndereceklerini, garantisininde fatura tarihinde başlayacağını da söylediler. Bütçemin üstüne çıkıp teşhir telefon almak mantıklı mı? sıkıntı doğurur mu? s22 tasarım olarak beğendiğim bir telefon oldu. sadece ekran boyutunun küçüklüğü benim için dezavantaj. şarj konusunda da bir önceki telefonum modeli eski bir samsungtu 3500 mah idi. sorun olmayacağını düşündüm. fikirlerinizi bekliyorum

Reaksiyon puanı
4,382
iyi akşamlar bütçem dahilinde a34 bakmak için kurumsal bir mağazaya girdim. s22 teşhiri 18k satabileceklerini söylediler. Şifresi olduğu için önce garantiye göndereceklerini, garantisininde fatura tarihinde başlayacağını da söylediler. Bütçemin üstüne çıkıp teşhir telefon almak mantıklı mı? sıkıntı doğurur mu? s22 tasarım olarak beğendiğim bir telefon oldu. sadece ekran boyutunun küçüklüğü benim için dezavantaj. şarj konusunda da bir önceki telefonum modeli eski bir samsungtu 3500 mah idi. sorun olmayacağını düşündüm. fikirlerinizi bekliyorum
Hocam S22 serisinde kullanılan işlemci sorunlu ve pil performansı üzebilir.

irsuya

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
3,002
Uğraşmayın onlarla, gerekli kontrolleri dikkatlice yapmak şartıyla 2. el alışveriş yapın. 8 Gen 1'in tek rahatsız edecek yanı, aşırı güç tüketimi nedeniyle Genshin Impact gibi oyunlarda kötü sürdürülebilir performans ve pil olur. Eğer SoC'u yük altına sokacak işlemler yapmıyorsanız, günlük kullanım ön plandaysa S22 bir sorun yaşatmaz. S22'nin pil performansı sorunu çok hypelanıyor fakat gel gör ki 120 Hz haliyle 60 Hz iPhone 12 ile aşağı yukarı aynı ekran sürelerini veriyor (dediğim gibi sadece yük altında aşırı pil tüketimi problemi var, Genshin Impact gibi oyunlarda grafikleri fullemeyecekseniz sorun yok.)

Son mesajlar