100 Tl'ye Kadar oyun önerisi

Bu konuyu okuyanlar

Reaksiyon puanı
172
merhaba arkadaşlar oyun alacağım fakat kendime göre oyun bulmadım bu size biraz farklı gelebilir ama her oyuna açık bir insanım tek kişi oynayacağım
sevdiğim oyunlar şunlar: İtfaiye oyunları yangın söndürme falan gerçekçi Beaming.drive bir şeylerin kaza yaparken onları gerçek gibi taklit etmek hoşuma gidiyor
Besiege bu oyunda ben mekanizmasıyla etkiliyor uçakların parçalanması adeta gerçek gibi Bus Simulator genellikle ets2 ats2 gibi oyunları seviyorum yakında direksiyonu alıp rehberini yapacağım Age of Empires bu oyunda strateji oyunu genellikle savaş olan şeyler ilgimi çekiyor bu oyunlar hariç oyun önerisi yapar mısınız? 100 tl 1 oyun almak istemiyorum daha fazla almak istiyorum önerileriniz bekliyorum.

melihhamerica

Asistan
Reaksiyon puanı
287
Yaz indirimlerini bekleyip gta 5 alabilirsin. (85tl oluyor.)
Mesaj otomatik birleştirildi:

Birde üstüne fall guys ve among us ta alırsın.

Reaksiyon puanı
172
O pahalı olanmış linki güncelledim bakabilirsiniz.

yok hocam bu tarz oyunlardan nefret ediyorum grafikler bana göre değil amacı savaşmak örneğin Ultimate Epic Battle Simulator bu oyunu seviyorum bu oyunun amacı başka karakterleri savaştırmak

Reaksiyon puanı
172

JawBone

Doçent
Reaksiyon puanı
612
Polis İtfaiye Sağlık bölümlerinde acil olaylara müdahale edebileceğin bi oyun. Arkadaşlarınla oynayabilirsiniz. Optimizasyonu biraz kötüydü en son 6 ay önce oynadım. Her güncellemede optimizasyon gelişiyordu. Her güncellemede yeni görevler ve araç gereçler ekleniyor.
İncelememe şurdan bakabilirsin: Steam Community :: JawBone :: Review for Flashing Lights

Malik von Suomi

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,993
merhaba arkadaşlar oyun alacağım fakat kendime göre oyun bulmadım bu size biraz farklı gelebilir ama her oyuna açık bir insanım tek kişi oynayacağım
sevdiğim oyunlar şunlar: İtfaiye oyunları yangın söndürme falan gerçekçi Beaming.drive bir şeylerin kaza yaparken onları gerçek gibi taklit etmek hoşuma gidiyor
Besiege bu oyunda ben mekanizmasıyla etkiliyor uçakların parçalanması adeta gerçek gibi Bus Simulator genellikle ets2 ats2 gibi oyunları seviyorum yakında direksiyonu alıp rehberini yapacağım Age of Empires bu oyunda strateji oyunu genellikle savaş olan şeyler ilgimi çekiyor bu oyunlar hariç oyun önerisi yapar mısınız? 100 tl 1 oyun almak istemiyorum daha fazla almak istiyorum önerileriniz bekliyorum.
Europa Universalis 4 + Art of War + Dharma + Emperor + Common Sense + Rule Britania + Third Rome + Mandate of Heaven + Cradle of Civilizations + El Dorado + Purple Phoenix + Star and Crescent

Aldığında ve öğrenince 2000 saat bağımlısı kalacağına yemin edebilirim.

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,982
Savaş oyunlarını seviyorsan, savaş arenasını en gerçekçi simüle eden Total War oyunlarına bak derim. Total War: Rome II önerebilirim.

bang1

Profesör
Reaksiyon puanı
1,760
Hitman 2 ama tüm DLC ler ile ilk oyunuda oynamış olursun

Onur_0168

Asistan
Reaksiyon puanı
93
Arkadaşlar Black Ops 3 almak istiyorum fakat her kombinasyonda zombili bölümü karşıma çıkıyor DLC zombi olmayan sadece standart sürüm istiyorum fakat bulamadım yardımcı olur musunuz bu arada öneririm sana da savaş oyunlarına karşı bakış açın değişecek...

Çay Perisi

Müdavim
Reaksiyon puanı
938
Kaba hesaptan yaklaşık 10 hesaba Terraria alabilirsiniz hocam. ?

LuciMorty

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Dishonored 1 der susarım. Oynanışı güzeldir, hikayesi etkiler, sondaki müziğin girişiyle “iyi ki almışım” dedirtir. Oynanışa göre düşmanların sayısı ve olaylar değiştiği için tekrar tekrar farklı şekillerde oynayarak “aaa burda böyle mi oluyomuş” dedirtir. Gizlilik oyunudur ama pata küte gittiğinde düşmanları öldürürken ki animasyonlar haz verir. 25 liralık fiyatı ise makuldür. Kendisinin dünya üzerindeki en büyük hayranı olabilirim, Outsider karakterinin sembolünü kalıcı dövme yaptırdım ve odamda duvarımın tamamına resmini çizdim. Karakterleri kullanarak 250 sayfalık ergence olmayan bir hikaye kitabı yazdım en az oyunun hikayesi kadar güzel oldu. 90 günlük yaz tatilinde 45 kez olmak üzere yıllar içinde 200den fazla kez oynadım her seferinde save dosyalarını silip baştan başladım. Sonuç olarak, bu tür oyunları sevenleri üzmeyecek bir oyundur ve fiyatıyla da üzmez, herkesin oynaması oynatması gereken 9-10 saatte biten çerezlik bir oyundur.

Son mesajlar