Küfürden dolayı dava yedim

Bu konuyu okuyanlar

yamahaisgoat41

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Okuldayım. Bir arkadaşım beni sinir etti garip garip taklidimi yaptı. Küfür ettim. nöbetçi hoca da sesimizi duydu, geldi ve bizi müdür yardımcısına verdi. Müdür yardımcısı bize velimizi çağırttırdı. Benim annem geldi onun da babası geldi. Biz derse indiğimizde adam bana dava açmış haberim yok. Bu olayın sonu nerde biter? Yaşım 18'in altında bu arada.

yamahaisgoat41

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Dava öyle 5 dakikada açılmıyor bu arada, sizi korkutmak için söylemişlerdir.
Yani umarım öyledir.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Başka bir fikri olan yok mu bu konu hakkında? Sonuçta saçma sapan bir konudan dolayı bir de hapis yatmak istemiyorum.

Son düzenleme:

OzkanK.

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,059
Nasıl bir küfür ettin öyle müdüre çıkacak veliler çağrulacak hatta dava açıkacak kadar :) Küfür ettiğin kişi kız mı ?

Adamın dava açması için belge bilgi delil şahit olmalı. Küfür ettiğinin videosu var mı? Veya küfürü sosyal medyadan flan yazılı mı yaptın ! Veya kemara kaydı flan var mı küfürü ettiğin yerde. En olmadı müfür bir tutanak flan tuttu mu disiplin suçu gibisinden seninde imzaladığın ?

Not: Dil din ırk meshep üstünden küfür etmedikçe bir şey olmaz herakde. Düz ana bacı küfür ettiysen yaşın +18 olsa en kötü ihtimal para cezası olurdu bu koşullarrda o bile imkansız gibi. Ama çocuğa seni öldürecem şöyle yapacam böyle edecem evini basacam boğazını kesecem gibisinden bir şey dediysen tehtit üstünden dava açarsa mahkeme devam edebilir o konuda emin değilim.

yamahaisgoat41

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
En olmadı müfür bir tutanak flan tuttu mu disiplin suçu gibisinden seninde imzaladığın ?
Ben imzalamadım, ben yoktum orada.
Küfür ettiğin kişi kız mı ?
Hayır.
Veya küfürü sosyal medyadan flan yazılı mı yaptın !
Okuldaydım diyorum ya. Teneffüsteydik.
Not: Dil din ırk meshep üstünden küfür etmedikçe bir şey olmaz herakde. Düz ana bacı küfür ettiysen yaşın +18 olsa en kötü ihtimal para cezası olurdu bu koşullarrda o bile imkansız gibi. Ama çocuğa seni öldürecem şöyle yapacam böyle edecem evini basacam boğazını kesecem gibisinden bir şey dediysen tehtit üstünden dava açarsa mahkeme devam edebilir o konuda emin değilim.
Bir anda ağzımdan çıktı. Basit bir küfür yani.

Son düzenleyen moderatör:

Rei

Super Moderator
Reaksiyon puanı
6,394
Yinede küfürü yazmayınız göstermek için.

alperenlive

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Hiçbişey olmaz kardeşim, diyelim ki mahkemeye çıktınız hiçbir hakim küfür yüzünden senin sicilini lekelemez, en fazla orda küçük bir nasihat alırsın hakimden. Davacı adamda avucunu yalar ve olay kapanır.

serj

chemicals
Reaksiyon puanı
2,839
Korkutmak için söylemişler. Ne tür bir küfür ettin de olay bu kadar büyüdü anlamadım.

• Beğen
Reactions: Rei

Yahya Furkan

Baadshah
Reaksiyon puanı
2,210
Öyle 10 dakikada dava açılamaz. Korkma.

Webhead

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547
Okuldayım. Bir arkadaşım beni sinir etti garip garip taklidimi yaptı. Küfür ettim. nöbetçi hoca da sesimizi duydu, geldi ve bizi müdür yardımcısına verdi. Müdür yardımcısı bize velimizi çağırttırdı. Benim annem geldi onun da babası geldi. Biz derse indiğimizde adam bana dava açmış haberim yok. Bu olayın sonu nerde biter? Yaşım 18'in altında bu arada.
Gözdağı vermiş hiçbişi olmaz bak dalgana kardeşim

Son düzenleme:

James Howlett

Müdavim
Reaksiyon puanı
4,227
Ben liseye 2002 de başladım 2006 da üniversiteye geçtim, benim dönemimde değil sıradan küfür Allahına Kitabına sövse biri birinin dava falan yoktu en baba kavga edilirdi oda geçer giderdi

yamahaisgoat41

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Ben liseye 2002 de başladım 2006 da üniversiteye geçtim, benim dönemimde değil sıradan küfür Allahına Kitabına sövse biri birinin dava falan yoktu en baba kavga edilirdi oda geçer giderdi
Nasıl yani anlamadım biz şimdi 2006 döneminde mi yaşıyoruz? (!)

Şaka bir yana, 2006'daki kurallar hala geçerli mi? Adalet anlayışı yıldan yıla değişiyor bu ülkede.

Herobrine

Müdavim
Reaksiyon puanı
4,046
Ben imzalamadım, ben yoktum orada.

Hayır.

Okuldaydım diyorum ya. Teneffüsteydik.

Bir anda ağzımdan çıktı. Basit bir küfür yani.
Hocam aynı şekilde beni de çileden çıkarmışlardı. Küfür etmiştim Çocuk bir şey yapmadı. Küfür ettiğin kişiye göre değişir.

Son mesajlar