SDN Neden sevgiliniz yok?

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Reaksiyon puanı
949
Bu kadar zor bir zamana denk gelip birini sevmişsin ama gerçekten sevmişsim ve başlamış bir ilişkin ona kendini anlatmak onun sana kendini anlatması senin onu anlaman onun seni anlaması işlerin çoğu zaman yolunda gitmemesi ve buna rağmen ilişkiyi yönetmek özellikle bir kadını anlamak ve kendini ona ispatlamak cidden politik bir zeka gerektiriyor.
Benim çok geç sevgilim oldu olmadığı zamanlar çok bunu kafaya taktım millet ne güzel geziyor eğleniyor birbirine hediye alıyor diyordum ama dışardan bakınca hep böyle güzellikleri gözüküyor.
İşin içine girince dertlerle de uğraştığınızı fark ediyorsunuz belki şikayet ediyor olabiliriz ama bu insanı geliştiriyor ve olgunlaştırıyor.
Benim olgunluğuma kavuşmam bu sayede oldu diyebilirim.
Kısacası varlığı için şikayetçi değilim yokluğu kadarki çünkü hayatın kendisi böyle her zaman işler yolunda gitmez bir nevi buna da alışıyorsunuz.
Eğer siz dertleri taşıyamıyorsanız o zaman bulduğunuz kişiye gönül eğlendirme maksadıyla bakıyorsunuzdur.Çünkü ciddiyse her iki taraf da sorumluluğunu da taşımalı.
Kısacası varlığı bazen ne kadar üzse de kafa ütülese de üzse de tamamen yokluktan iyidir diyorum.Çünkü insan olarak çoğumuz kabul edelim nankörüz hep kötü şeyleri hatırlıyoruz ve ona göre yorumluyoruz.İyi de demezler mi adama o senin sevdiğin değil mi ne yani hiç mi güzel gününüz olmadı hiç mi eğlenmediniz eğer zaten bunlar hiç olmadıysa o zaten senin sevgilin de değil.

MG4446

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,251
Şimdiki ilişkilere baktığımda güven sorunu ve çıkar ilişkisi görüyorum sadece. O yüzden güvenmiyorum kimseye. Zaten şimdiki yaşıtlarımızın çoğu eğlence arayışında. Vakti gelince nasipse olur

《AKİF》??

DM'den bilgi verilmiştir
Reaksiyon puanı
469
Aklıma yine bu geldi. Neden sevgiliniz yok? Hayırlı Ramazanlar.
Ayrılınca böyle oluyor. Sebep tabi iyi geceler yazma kısmı değil işin, sebebi anlaşamamak, dövüşmek, bu dövüşten onun, benim ve başkalarının da zarar görmesi. Yoksa sevenleri üzmek güzel değil.

Benim sevgilimin olmamasının nedeni; dinibütün, keko olmadığım için ve tipim 9/10 olduğu için.

Benim okulumdaki bütün kızların sevgilisi keko.
Büyüyünce senin de olur, dert etme, ama sen istemezsin sonra bazen olması daha kötü oluyor.

Hocam maalesef tip hayata 1-0 önde başlatıyor. Erkekler kızların peşinde koşarken kızlar yakışıklı erkeklerin peşinde koşuyor, takip atıyorlar.
Hocam epey tecrübeli görünüyorsun ?

Son düzenleme:

misternoname

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Merhaba. Haram oldugu icin yok ama sevdigim var

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
22,906
Bir rivayete göre Zaur dünya üzerindeki herkesten bir adet selfie istemiş. Çok tipsizim konularının aranan adamı. :D
Sende boş durma bi selfi yap bakalım bu gece kimi seçicem. Seçeceğim adam ödül olarak benim Göbek kokulu parfümümü hediyye alıcak. ?

serj

chemicals
Reaksiyon puanı
2,839
Daha lise 1 bebesiyken görüldü atıyorum diye sevgilimi kaybetmiştim. Bu duruma kendini sokacak tek insan ben değilmişim en azından, 1. sayfada bir arkadaşımız da aynısını yaşamış. İnsanın bir yüreği rahatlıyor şunları okuyunca!

Kızla ilişkimiz zaten bir garipti diye hatırlıyorum. Okulun ilk 2 haftası tanışıp direkt çıkma teklifi etmiştim. Sürekli bir şeyler yazıyordu, ben de yazacak bir şey yok diye yanıt vermiyordum. Sonrasında ona değer vermediğimi düşünmüş falan filan, kızım sen bilmiyorsun ki karşındakinin öküz olduğunu! ''Ayrılalım.'' dediğinde bile ''Tamam, iyisi böyle olur.'' demişim bir de!

Neyse ki düşe kalka öğreniliyor şu olaylar.

Reaksiyon puanı
307
Keşke genelleme yapmasaydınız.... Zekasız vs demek doğru değil...

Kimin nasıl giyindiğine karışamazsınız hocam dediğiniz tipte bir kızla karşılaşırsanız muhattap olmazsınız olur biter. Böyle genellemeler genellikle tipe bakıp hoşlanıp ardından tanışınca karakterini beğenmeyince ortaya çıkar. Her iki cinsinde birbirine göre saçma davranışları olan kişileri olabilir tabiki başta dediğim gibi bu yanlışlar öznel. Forum modlarımızın ve üyelerimizin arasında da kızlar olduğuna dikkat ederek konuşalım lütfen

Duyar kasmışsınız da durum böyle, açık giyinmeye lafım yok ama çıplak gibi giyinmek saygısızlık.

Evlenmek istiyorum evlenilecek adam akıllı kız yok,

İşyerinden iyi anlaştığım espri seviyemiz her şeyimiz mükemmel uyumlu olan biriyle sevgili olmuştum. Aşırı açık giyiniyordu sadece hoş değil dedim ve sonrasında bir daha hiç karışmadım o karışmamı istemedi diye.

AŞIRI İYİ ANLAŞMAMIZA VE KARIŞMAMAMA RAĞMEN “ Sen ileride kıyafetime karışırsın “ diyerek ayrıldı.

Zekasızdan kast ettiğim şu;
Aşırı mutlusun, karşındaki kişi sevmemesine rağmen açık giyinmeni tolere ediyor ve hiç lafını yapmıyor. Sen bunlara rağmen karışır belki diyerek ayrılıyorsun.

Varsayalım ki kıyafetine karıştım azcık daha üsturuplu giyse mutlu mesut yaşasak olmaz mı?

Yok ama olmaz kızlar ilah, herkes yüceltiyor kızları, gerçekten yeter ya şımartılmış kızlar yüzünden mutlu olamıyoruz. Hep hevesimiz kırılıyor.

Gelip kimse bana burada savunmaya geçmesin o yüzden.

Nixc0r

Forumgezer
Emektar
Reaksiyon puanı
15,375
Duyar kasmışsınız da durum böyle, açık giyinmeye lafım yok ama çıplak gibi giyinmek saygısızlık.

Evlenmek istiyorum evlenilecek adam akıllı kız yok,

İşyerinden iyi anlaştığım espri seviyemiz her şeyimiz mükemmel uyumlu olan biriyle sevgili olmuştum. Aşırı açık giyiniyordu sadece hoş değil dedim ve sonrasında bir daha hiç karışmadım o karışmamı istemedi diye.

AŞIRI İYİ ANLAŞMAMIZA VE KARIŞMAMAMA RAĞMEN “ Sen ileride kıyafetime karışırsın “ diyerek ayrıldı.

Zekasızdan kast ettiğim şu;
Aşırı mutlusun, karşındaki kişi sevmemesine rağmen açık giyinmeni tolere ediyor ve hiç lafını yapmıyor. Sen bunlara rağmen karışır belki diyerek ayrılıyorsun.

Varsayalım ki kıyafetine karıştım azcık daha üsturuplu giyse mutlu mesut yaşasak olmaz mı?

Yok ama olmaz kızlar ilah, herkes yüceltiyor kızları, gerçekten yeter ya şımartılmış kızlar yüzünden mutlu olamıyoruz. Hep hevesimiz kırılıyor.

Sizin başınıza gelen kız öyle çıktı diye her kız aynı çıkacak diye bir şey yok.

Reaksiyon puanı
307
Sizin başınıza gelen kız öyle çıktı diye her kız aynı çıkacak diye bir şey yok.
Tek bir kız değil ve sadece bu olay merkezinde değil.

Kızlar çok şımartılmış;

Her şey güzel gidiyorken durduk yere trip atıp kavga etmeye çalışan kızlar var, iyi davrandığında “ BEN BAD BOY SEVİYORUM YA “ diyerek yüz vermeyen saçma sapan bir sürü huyları var kızların.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Her kıza gerizekalı demenizi kınamak mı duyar oluyor??
Gerizekalı dediğimi nereden çıkardın? Her kıza dediğimi nereden çıkardın?

Alanur Erdemir

Admin
SDN
Reaksiyon puanı
8,439
Gerizekalı dediğimi nereden çıkardın? Her kıza dediğimi nereden çıkardın?
Şu mesajlar olmasa şizofren konumuna düşeceğim...
Yeni nesil kızlar zekasız. İsterseniz geri kafalı diyin istediğinizi diyin bana;
Tüm yeni nesile demişsin.
Zekasız varlıklar.
Zekasız gerizekalı demek bu arada söyleyeyim?
Tamamen materyalistler Allah akıl fikir versin.
"Tamamen" demişsin, hepsine yani. Sana da Tanrı akıl fikir versin....

benefe

8/6 Numara Oyuncusu
Discord Yetkilisi
Reaksiyon puanı
1,611
Tartışma ortamında savunmaya geçmeyin demek mi? Ayrıca duyar kastığım falan yok 1-2 kız size öznel olarak yanlış denk geldi diye herkese böyleler diyemezsiniz “.”

Reaksiyon puanı
307
Şu mesajlar olmasa şizofren konumuna düşeceğim...

Tüm yeni nesile demişsin.

Zekasız gerizekalı demek bu arada söyleyeyim?

"Tamamen" demişsin, hepsine yani. Sana da Tanrı akıl fikir versin....
Cümleleri okuyup anlamayan bir moderatör :) SDN kalitesi gerçekten.

Yeni nesil kızların “ hepsi “ zekasız dememişim, genel olarak böyleler manasında demişim.

Zekasız “ gerizekalı “ demek değil, zekasını kullanamayan zekası olmayan manasına gelir. gerizekalı demek isteseydim derdim.

Tüm kızlar materyalist demiyorum “Tamamen materyalistler” O bahsettiğim genellediğim kızlar için konuşuyorum.

Bu seviyede devam edin siz :)

Alanur Erdemir

Admin
SDN
Reaksiyon puanı
8,439
Cümleleri okuyup anlamayan bir moderatör
Geri kafalı cahil adında "beyefendi" olan ama gerçekte terbiyesizin teki olan bir üye.
SDN kalitesi gerçekten.
Beğenmiyorsan gidebilirsin sözde "kaliteli" forumlara?
Yeni nesil kızların “ hepsi “ zekasız dememişim, genel olarak böyleler manasında demişim.
R
Zekasız “ gerizekalı “ demek değil, zekasını kullanamayan zekası olmayan manasına gelir. gerizekalı demek isteseydim derdim.
Zekasını kullanamayan da gerizekalı oluyor? Boş boş yorumlar...
Bu seviyede devam edin siz :)
Sende bu cahilliğie devam et!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Son mesajlar