SDN Neden sevgiliniz yok?

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Reaksiyon puanı
307
Aklıma yine bu geldi. Neden sevgiliniz yok? Hayırlı Ramazanlar.
Yeni nesil kızlar zekasız. İsterseniz geri kafalı diyin istediğinizi diyin bana;

Açık giyinirim diyerek aslında açık değil de çıplak gezdiklerinin farkındalar, kendilerini obje gibi gösterip hoşlarına gitmesine rağmen biz kıskanınca konuyu ayrılığa bile getiriyorlar.

Zekasız varlıklar.

Maço serseri tiplere aşık olup düzgün insanları sevmiyorlar.

Bizzat komşumuzun kızıyla az önce bisiklet sürdük spor amaçlı, ilk gördüğümde hoşlandığımı söylemiştim ve kız bunu bilmesine rağmen hala bana yüz vermiyor sadece arkadaş olarak takılıyoruz.

Çünkü severim, kollarım, iyi biriyim.

Tamamen materyalistler Allah akıl fikir versin.

Martin Archimbaud

Moderatör
Moderatör
Reaksiyon puanı
3,556
10 ay her gün farklı bir iltifat düşünmek kolay mı sanıyorsunuz!! ?
"Gustav ağır kıta topuna karşı bile seni tercih ederim" deseydin kesin düşerdi. ?
415C09B4D2A626E07C6B88037B3E436200C2CAA7

benefe

8/6 Numara Oyuncusu
Discord Yetkilisi
Reaksiyon puanı
1,611
Arkadaşlar siz ilişki içinde bulunmamışsınız adeta birbirinizi birer nesne gibi görmüşsünüz. Biriyle ilişki içinde olmak tabuları kuralları olan bir şey değil ki iki tarafta birbirini seviyorsa zaten olması gerekenler doğaçlama oluyor olması gerekip olmayanda yine sevgi çerçevesinde konuşulup olduruluyor. Toxic ilişkiler zaten şuan anlattığınız gibi oluyor.

Martin Archimbaud

Moderatör
Moderatör
Reaksiyon puanı
3,556
Arkadaşlar siz ilişki içinde bulunmamışsınız adeta birbirinizi birer nesne gibi görmüşsünüz. Biriyle ilişki içinde olmak tabuları kuralları olan bir şey değil ki iki tarafta birbirini seviyorsa zaten olması gerekenler doğaçlama oluyor olması gerekip olmayanda yine sevgi çerçevesinde konuşulup olduruluyor. Toxic ilişkiler zaten şuan anlattığınız gibi oluyor.
Kesinlikle, birisi birisini gerçekten seviyorsa boş boş sebeplerden trip atmaz.

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,982
Sana kız mı yok abim, tank ile dışarı çıksan en az 50 kız. ?

Abi soyle WWII'den, 1400'ler Avrupa Cagindan, HRE'den, din savaslarindan, Martin Luther King'den, II. Mehmed'den, Roma'dan, Kartaca'dan, Fransiz ihtilalinden bahsedecegim birisini bulamadim ki konusayim :D

Nixc0r

Forumgezer
Emektar
Reaksiyon puanı
15,427
Abi soyle WWII'den, 1400'ler Avrupa Cagindan, HRE'den, din savaslarindan, Martin Luther King'den, II. Mehmed'den, Roma'dan, Kartaca'dan, Fransiz ihtilalinden bahsedecegim birisini bulamadim ki konusayim :D
Kleopatra'nın modern hali tam senlik olurmuş abi ancak farklı dönemler. ??

Alanur Erdemir

vampir
Admin
SDN
Reaksiyon puanı
9,771
Yeni nesil kızlar zekasız. İsterseniz geri kafalı diyin istediğinizi diyin bana;

Açık giyinirim diyerek aslında açık değil de çıplak gezdiklerinin farkındalar, kendilerini obje gibi gösterip hoşlarına gitmesine rağmen biz kıskanınca konuyu ayrılığa bile getiriyorlar.

Zekasız varlıklar.

Bizzat komşumuzun kızıyla az önce bisiklet sürdük spor amaçlı, ilk gördüğümde hoşlandığımı söylemiştim ve kız bunu bilmesine rağmen hala bana yüz vermiyor sadece arkadaş olarak takılıyoruz.

Keşke genelleme yapmasaydınız.... Zekasız vs demek doğru değil...

benefe

8/6 Numara Oyuncusu
Discord Yetkilisi
Reaksiyon puanı
1,611

Zekasız varlıklar.

Kimin nasıl giyindiğine karışamazsınız hocam dediğiniz tipte bir kızla karşılaşırsanız muhattap olmazsınız olur biter. Böyle genellemeler genellikle tipe bakıp hoşlanıp ardından tanışınca karakterini beğenmeyince ortaya çıkar. Her iki cinsinde birbirine göre saçma davranışları olan kişileri olabilir tabiki başta dediğim gibi bu yanlışlar öznel. Forum modlarımızın ve üyelerimizin arasında da kızlar olduğuna dikkat ederek konuşalım lütfen

Alanur Erdemir

vampir
Admin
SDN
Reaksiyon puanı
9,771
Kimin nasıl giyindiğine karışamazsınız hocam dediğiniz tipte bir kızla karşılaşırsanız muhattap olmazsınız olur biter. Böyle genellemeler genellikle tipe bakıp hoşlanıp ardından tanışınca karakterini beğenmeyince ortaya çıkar. Her iki cinsinde birbirine göre saçma davranışları olan kişileri olabilir tabiki başta dediğim gibi bu yanlışlar öznel. Forum modlarımızın ve üyelerimizin arasında da kızlar olduğuna dikkat ederek konuşalım lütfen
Herşeyi geçtim zekasız demek çok kırıcı, yani bana göre genelleme asla yapılmamalı. Çünkü biri öyledir diğeri değildir. Çok yanlış ifadeler kullanılmış. Her kızın öyle olmadığını geçtim öyle olan kız cidden çok az. Ve bunu tüm kızlara yüklemek mantıklı değil.

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,982
Herşeyi geçtim zekasız demek çok kırıcı, yani bana göre genelleme asla yapılmamalı. Çünkü biri öyledir diğeri değildir. Çok yanlış ifadeler kullanılmış. Her kızın öyle olmadığını geçtim öyle olan kız cidden çok az. Ve bunu tüm kızlara yüklemek mantıklı değil.

Sosyal medya uzerinden degerlendirme yapmanin yanlis sonuclari bunlar. Evet boyle kadinlar var mi var sosyal medya da bu tarz davranislarin artmasina neden oluyor ancak bu demek degil ki tum kadinlar boyle. Benim gercek hayatta karsilastigim kadinlarin cogu bu kafada degiller. Direkt dis gorunus uzerinden yurumek de bunun sonuclarindan birisi. Birisiyle bir iliski hedefleyeceksem bazi konular hakkindaki dusuncelerini bilmem lazim. Bunlari ogrenmeden direkt iliski evresine gecmeye kalksam bu sefer karsi tarafin nasil bir mentalitede oldugunu bilmedigim icin olasi bir fikir ayriliginda veya anlasmazlikta soyle boyle yaftalari yapistirmak cok kolay olur ama oyle degil halbuki sadece benim kafa yapima uygun degil.

serj

chemicals
Reaksiyon puanı
2,844
Lisenin değerini iyi bilin, kızlarla nasıl konuşulacağını öğreneceğiniz ilk yer orası.

mychar276

Yerli ve Milli Tech Guy
Reaksiyon puanı
2,499
Yeterince yakışıklı değilim sanırım ?‍♂️?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...