Soru YouTube yaşıma göre içerik kısıtlama

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

eren_e

If you fell down yesterday, stand up today
Cezalı
Reaksiyon puanı
1,316
Arkadaşlar yaşım 12. Malum ergenlikten dolayı önüme uygunsuz bir video çıktığı zaman meraktan 1-2 sn gözüm kayıyor. Bundan çok rahatsız oluyorum. Bunun için kendime YouTube'da kısıtlama getirmek istiyorum. Nasıl bu işi yaparım. @James Howlett @Nixc0r @serj @Suiela

Rei

Forum Sorumlusu
Super Moderator
Reaksiyon puanı
6,346
Ayarlardan kısıtlama gibi bir ayar vardı, genel kısmında onu aç.

James Howlett

Müdavim
Reaksiyon puanı
4,233
Arkadaşlar yaşım 12. Malum ergenlikten dolayı önüme uygunsuz bir video çıktığı zaman meraktan 1-2 sn gözüm kayıyor. Bundan çok rahatsız oluyorum. Bunun için kendime YouTube'da kısıtlama getirmek istiyorum. Nasıl bu işi yaparım. @James Howlett @Nixc0r @serj @Suiela
Aile moda vardı yanılmıyorsam şimdi baktım bulamadım hiç denemediğim için bilmiyorum

Marhleste

Öğrenci
Reaksiyon puanı
20
hocam ben ks
Onu biliyorum. Onun dışında bir çözüm var mı?
hocam onun dışındaki tek çözüm benim bildiğime göre yok ama telefonunuzda kötü şeylere girmediğiniz sürece çıkmaz diye düşüniyorum ve o tarz videoları çok izlemeden direk geçerseniz zamanla o videolar karşınıza çıkmaz

niyazi5859

Müdavim
Reaksiyon puanı
5,104
Hocam youtube algoritması sizin araştırdığınız şeylere göre çıkarıyor genelde. Pek sorun olacağını sanmıyorum ancak illa kapatırım diyorsanız ayarlarda aile modu var onun dışında vodafone kullanıyorsanız vodafenin de sosyal medya kısıtlaması var.

eren_e

If you fell down yesterday, stand up today
Cezalı
Reaksiyon puanı
1,316
hocam ben ks

hocam onun dışındaki tek çözüm benim bildiğime göre yok ama telefonunuzda kötü şeylere girmediğiniz sürece çıkmaz diye düşüniyorum ve o tarz videoları çok izlemeden direk geçerseniz zamanla o videolar karşınıza çıkmaz
Zaten bu şeyleri hiç sevmem. Neyse ben Google için bir konu açayım. Orada daha detaylı sorarım size.
Mesaj otomatik birleştirildi:

O içerikler genelde izlediklerin ile alakalı. Bana msl çıkmıyor yada çok az çıkıyor.
Hiç izlemem!

Rei

Forum Sorumlusu
Super Moderator
Reaksiyon puanı
6,346
Gereksiz up almasın diye kapattım, Google konusu açıp sorabilirsiniz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Son mesajlar