Soru Steam random key kullanmak ban yememe sebep olur mu?

Bu konuyu okuyanlar

knightmare42

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Game satış diye bir sitede random keyler var çok uygun fiyata. Bu keylerden alıp hesaba girersem ban yer miyim?

Little Cat

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,459
CC ile bir şey satın almadığın sürece banlanacağını düşünmüyorum.

hakanyargici

Alpine F1 Racing Team
Reaksiyon puanı
958
Hayır ama para tuzağı. Dolar 3 civarında seyrederken o bataklığa kendime çok kaptırmıştım. Harcadığım parayla çıkan oyunların ederleri arasında dağlar kadar fark var. Hep dandik oyunlar veriliyor.

Little Cat

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,459
Hayır ama para tuzağı. Dolar 3 civarında seyrederken o bataklığa kendime çok kaptırmıştım. Harcadığım parayla çıkan oyunların ederleri arasında dağlar kadar fark var. Hep dandik oyunlar veriliyor.

Random key kullanmaktan ziyade daha düzgün oyunlar alabilirsiniz.

knightmare42

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
10 lira verip random key aldım güya 10 ile 200 lira arasında bir oyun vermesi gerekiyordu 2 liralık bir oyun verdi. :D

eren_e

If you fell down yesterday, stand up today
Cezalı
Reaksiyon puanı
1,313
Evet o. 2 forumu kullanan çok insan var şaşırmayın artık.
Ben normalde Technopat'ta takılıyordum. Sonra 1 aylık ban yedim. 1 ay boyunca burada olmayı planlıyorum. Sonra giderim belki. Bu arada bunu gör KÜFÜRBAZ HAYDO. Technopat'ta en sevdiğim kullanıcı sensin.