Steam hesabımdan ban yersem telefon numaram silinir mi?

Bu konuyu okuyanlar

tatlimm

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Merhabalar bu platforma yeni kayıt oldum. Nereye sorumuzu yapacağımızı da tam bilmiyorum. Rica etsem yardımcı olabilir misiniz? Benim eski erkek arkadaşım daha önce steam hesabı ban yediği için o hesaba kayıtlı telefon numarasını kullanmak istemediğini benimkini kullanmak istediğini söylemişti ben de kabul etmiştim. Ancak kendini beni defalarca aldatmış şerefsiz birisi olduğunu öğrenince her yerden engelledim şu anda iletişimimiz 0. Ve steame kaybolduğunda benim numaramı kullandığını fark ettim. Steam destek ile iletişime geçtiğimde kendi hesabım olmadığı için yardım edemeyeceklerini söylediler. Şimdi sorum şu “Eğer ben kendi hesabımda ban yersem onun hesabına bir şey olur mu?” Ve benim numaram silinir mi? Lütfen çok sinir bozucu bir durum. Güvenlik seviyesi düşürülmesin diye kaldırmıyor. Şimdiden çok teşekkür ederimm. Hayatta kime güveneceğimizi bilemiyorsunuz.

vigilantemre

Moderatör
Moderatör
Reaksiyon puanı
1,603
En iyisi hattınızı kapatıp yenisini alın, yeni numaranızı hesabınıza ekleyin.

tatlimm

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Yani arkadaşınızdan rica ederseniz silebilirsiniz sonuç olarak sizin numaranızı çalacak değil ya.
İletişim kurmak istemiyorum böyle bir insanla 2 saniye konuşmak bile vakit kaybı cevap verdiğiniz için çokk teşekkür ederim sağolun
Mesaj otomatik birleştirildi:

En iyisi hattınızı kapatıp yenisini alın, yeni numaranızı hesabınıza ekleyin.

İletişim kurmak istemiyorum böyle bir insanla 2 saniye konuşmak bile vakit kaybı cevap verdiğiniz için çokk teşekkür ederim sağolun
Numaramı seviyorum yapacak bir şey yoksa dursun madem. Çok teşekkür ederiim tekrardan vakit ayırdığınız için iyi gecelerr