Yardım Youtube Arama ve İzleme Geçmişi KAPALI

Bu konuyu okuyanlar

Patron.Bebek

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Youtube Arama ve İzleme geçmişi kapalı olduğu halde ingilizce aramalar çıkıyor çözemedim 1 haftadır.
Çözüm için yaptıklarım
1.Uygulama kaldırıldı tekrar yüklendi
2.Telefon formatlandı
3.2 adımlı doğrulama yapıldı
4.Şifre değiştirildi
Sonuç değişmedi
Çözümünü bekliyorum.
S21123-12001379.jpg
S21123-12002577.jpg

Abrek Mashadov

Öğrenci
Reaksiyon puanı
31
youtubeye bağlı olan hesap geçmişinizi temizleyin. youtube geçmişini değil. sorun geçecektir.

Abrek Mashadov

Öğrenci
Reaksiyon puanı
31
  1. Bilgisayarınızda Google Hesabınıza gidin.
  2. Sol üstteki panelden Veri ve kişiselleştirme'yi tıklayın.
  3. "Etkinlik kontrolleri" bölümünün altından YouTube Geçmişi'ni, ardından Otomatik sil'i tıklayın.
  4. Otomatik silme için istediğiniz zaman aralığını seçin
    ardından
    Sonraki
    ardından
    Etkinliklerin otomatik olarak silinmesi için belirlediğiniz seçeneği kaydetmek için Onayla'yı tıklayın.
  5. Pop-up'ın sağ alt kısmından Onayla'yı tıklayın.

youtubeye bağlı hesap farklı bir tarayıcıya da senkronsa tarayıcı içerisinden de temizleyin.

Patron.Bebek

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Geçmiş yokki bu arada telefondan yapıyorum şu an. Aramalarda çıkan aramalar ingilizce dikkat.

Abrek Mashadov

Öğrenci
Reaksiyon puanı
31
bu aramalar sizin aramalarınız değil mi? eğer değilse youtube bildirim advenc açık genel en çok aratılan kelime veya sözcükler bildiriminiz açık o yüzden görünüyor.

Patron.Bebek

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bu aramalar sizin aramalarınız değil mi? eğer değilse youtube bildirim advenc açık genel en çok aratılan kelime veya sözcükler bildiriminiz açık o yüzden görünüyor.
Hayır aramalar benim değil daha önce böyle sorun yoktu hesabımda değişiklik yapmadım 1 hafta oldu başladı ve gidip geliyor aramalar. Aklıma kötü şeyler geliyor.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hayır aramalar benim değil daha önce böyle sorun yoktu hesabımda değişiklik yapmadım 1 hafta oldu başladı ve gidip geliyor aramalar. Aklıma kötü şeyler geliyor.

youtube bildirim advenc nasıl kapatılır bu arada tarayıcı choreme üzerinden girdiğimdede aynı aramalar çıkıyor.

youtube bildirim advenc nasıl kapatılır bu arada tarayıcı choreme üzerinden girdiğimdede aynı aramalar çıkıyor.
Başka hesapla girdiğimde böyle bişey yok. Tarayıcıda da uygulamada da böyle sorun olmuyor.

Başka hesapla girdiğimde böyle bişey yok. Tarayıcıda da uygulamada da böyle

Aramalar sürekli değişiyor hesap ayarlarında oturum açılan cihazlar kısmında Linux bilgisayarda 1 oturum diyor işin içinden çıkamadım.

Son düzenleme: