Söyle Rahatla V.2

Bu konuyu okuyanlar

Murataltug

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,096
II. Dünya Savaşı ile başlayan maddi sorunlar ve Ettore Bugatti'nin oğlunun ölümü sonrasında bugatti markası iflas etmiş ve uçak parçası fabrikası da satılmıştır.

Murataltug

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,096
Bugatti performanslı süper spor otomobil
markasıdır. 1909 da yüksek performanslı otomobiller üretmek için Ettore Bugatti
tarafından Fransa'da Molsheim ilçesinde kuruldu.

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
22,988
Burasını youtube kategorisine çevirenleri durmadan raporliycam.

Sonra adminden sormayın beni kim şikayet etti.

Akkara

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,356
Bu başlıkta paylaşılmış olan bilgilendirici videolar, görseller, hoş hikayeler ve ilgi çekici deneyimler var. Ancak son zamanlarda peş peşe belirli üyelerimiz tarafından video içeriklerin paylaşılıyor olması başlığın ilgisini zamanla azaltacaktır diye düşünüyorum. Tamam, belki bu başlık eskisi gibi aktif değil ama farklı üyeler tarafından nadiren atılan mesajların, düzenli ve/ya sık atılan videolardan daha ilgi çekici ve kıymetli olduğunu düşünüyorum. Bu bağlamda konunun açılış amacını hatırlatma fayda vardır. Selamlar.

Ekli dosyalar

• v1.JPG
    v1.JPG
    61.4 KB · Görüntüleme: 41
  • v2.JPG
    v2.JPG
    60.5 KB · Görüntüleme: 35

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
22,988
Bu başlıkta paylaşılmış olan bilgilendirici videolar, görseller, hoş hikayeler ve ilgi çekici deneyimler var. Ancak son zamanlarda peş peşe belirli üyelerimiz tarafından video içeriklerin paylaşılıyor olması başlığın ilgisini zamanla azaltacaktır diye düşünüyorum. Tamam, belki bu başlık eskisi gibi aktif değil ama farklı üyeler tarafından nadiren atılan mesajların, düzenli ve/ya sık atılan videolardan daha ilgi çekici ve kıymetli olduğunu düşünüyorum. Bu bağlamda konunun açılış amacını hatırlatma fayda vardır. Selamlar.
Artık Bu konuya ne zaman girsem peşpeşe video görmekten canım sıkıldı varya.
Video izlemek istersem kendim de girerim yutuba öyle değil mi?

Adamların pisikolojisi taş gibi. İlla buraya atcam diye direniyorlar.

Akkara

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,356
Bu konuda bir üstteki mesajım için "Üzgün" yüz ifadesi bırakılmış. Dile getiriş şeklim "hazzetmemek" olarak algılanıyorsa benim açımdan da üzücü bir durum (Yine de canın sağ olsun). İlerleyen zamanda tepki almayasınız diye yazmıştım oysa ki @ConfickerBelasi. Bir iki video da değil ki, karşılıklı paylaşımlar forum oyununa dönüşmüş sanki. Forumun müdavimlerindensin, forumda onlarca üst kategori yüzün üzerinden alt kategori varken bu başlık altında her video içeriği paylaşmak sence doğru bir şey mi? Yazdıklarımı tekrar okursan paylaştığın videolara ilişkin herhangi bir olumsuz yorumda da bulunmuyorum, demem o ki videolardan hazzetmediğim sonucu çıkarılamaz.

Murataltug

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,096
Ettore Bugattinin Oğlu Jean Bugatti 30 yaşında Molsheim fabrikası yakınında Tip 57 tabanlı bir yarış modelini test ederken Ettore Bugatti ise 21 Ağustos 1947 tarihinde ölmüşdür

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,117
Bu konuda bir üstteki mesajım için "Üzgün" yüz ifadesi bırakılmış. Dile getiriş şeklim "hazzetmemek" olarak algılanıyorsa benim açımdan da üzücü bir durum (Yine de canın sağ olsun). İlerleyen zamanda tepki almayasınız diye yazmıştım oysa ki @ConfickerBelasi. Bir iki video da değil ki, karşılıklı paylaşımlar forum oyununa dönüşmüş sanki. Forumun müdavimlerindensin, forumda onlarca üst kategori yüzün üzerinden alt kategori varken bu başlık altında her video içeriği paylaşmak sence doğru bir şey mi? Yazdıklarımı tekrar okursan paylaştığın videolara ilişkin herhangi bir olumsuz yorumda da bulunmuyorum, demem o ki videolardan hazzetmediğim sonucu çıkarılamaz.
üzülme seni kastetmedim _Zaur_ kardeşe demiştim umarım alıngan değildir...
fr4.gif

wittroc

44
Emektar
Reaksiyon puanı
11,194
Arkadaşlar, bu konu başlığından da anlaşılabileceği üzere üyelerin içini dökebilmesi, sohbet edebilmesi için var. Sürekli olarak link paylaşımında bulunulması konu dışına çıkıyor. Bunun için farklı mevcut konulara yönelebilir veya yeni konular açabilirsiniz. Sürekli link paylaşımında bulunarak konu dışına çıkan arkadaşlar uyarılacaktır.

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
22,988
Neyse artık. Söyleyip rahatlayacağımız konuya döndük, Umarım link atılmaz.

Bu arada Şu USB 3.0 belleklerin sorunu varya beni gittikçe dahada düşündürüyor. USB 2 üretimi neredeyse duruyor.
Veee USB 3.0 belleklerle format atılamıyor.

Usb 2.0 bellek Stoklamak istiyorum ciddi ciddi :D ahsshshhs

Akkara

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,356
Geçmiş senelerde Türkiye'nin çeşitli ilçelerinde mahalleleri, sokakları çöp götürürdü. Boşaltılmamış çöp konteynerleri, çöpler, çöp yığınları çokça haber olurdu. Artık çöp tenekeleri bile dolmuyor, yanına bırakılan ya da asılan bayat veya fazla ekmekler çok geçmeden alınıyor. AVM'ler neredeyse her sokakta, hatta bazı yerlerde karşılıklı. Her şey ambalajlı, paketli, poşetli. İyi giyimli dediğin biri bile artık çöpleri didikliyor. Öte yandan odaları çöplerle dolu yıkık, terkedilmiş yapılar türedi, etrafa koku saçan. Fakir ile zengin arasındaki makas mı çok açıldı yoksa fakir görünümlü zenginler mi türedi? Bi'dakka, neler diyorum ben, n'oluyoruz yahu!

serj

chemicals
Reaksiyon puanı
2,842
Geçmiş senelerde Türkiye'nin çeşitli ilçelerinde mahalleleri, sokakları çöp götürürdü. Boşaltılmamış çöp konteynerleri, çöpler, çöp yığınları çokça haber olurdu. Artık çöp tenekeleri bile dolmuyor, yanına bırakılan ya da asılan bayat veya fazla ekmekler çok geçmeden alınıyor. AVM'ler neredeyse her sokakta, hatta bazı yerlerde karşılıklı. Her şey ambalajlı, paketli, poşetli. İyi giyimli dediğin biri bile artık çöpleri didikliyor. Öte yandan odaları çöplerle dolu yıkık, terkedilmiş yapılar türedi, etrafa koku saçan. Fakir ile zengin arasındaki makas mı çok açıldı yoksa fakir görünümlü zenginler mi türedi? Bi'dakka, neler diyorum ben, n'oluyoruz yahu!
Artık hepimiz fakiriz!

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
22,988
Bu gün evde baya bir çalıştım haa, Keşke bol Param olsada hızlı bitirsem işlerimi.

Murataltug

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,096
Youtube de insanlar video yayınlayınca binlerce kişi yorum yazıyor Ekşi sözlükte bir başlık altına binlerce yorum face te 1000 lerce yorum beğeni geldiğini düşünürsek forum sitelerinde yeteri kadar ilgi ve alâka olmadığını düşünüyorum yeteri kadar ilgi ve alâka olmayınca insanların deli gibi kendi kendine konuştuğunu zannediyorum keşke güzel bir sohbet ortamı içinde yorum yapmayı arttırıp saygı ve sevgi içinde kitaplar filmler yemekler arabalar hakkında güzel bir sohbet ortamı oluştursak açılan konulara gösterilen ilgi ve alakâ forumun kalitesini arttıracaktır muhabbet ve sohbete insan aranıyor yok mu kimse

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
22,988
Youtube de insanlar video yayınlayınca binlerce kişi yorum yazıyor Ekşi sözlükte bir başlık altına binlerce yorum face te 1000 lerce yorum beğeni geldiğini düşünürsek forum sitelerinde yeteri kadar ilgi ve alâka olmadığını düşünüyorum yeteri kadar ilgi ve alâka olmayınca insanların deli gibi kendi kendine konuştuğunu zannediyorum keşke güzel bir sohbet ortamı içinde yorum yapmayı arttırıp saygı ve sevgi içinde kitaplar filmler yemekler arabalar hakkında güzel bir sohbet ortamı oluştursak açılan konulara gösterilen ilgi ve alakâ forumun kalitesini arttıracaktır muhabbet ve sohbete insan aranıyor yok mu kimse
Sakin ortamları severim. Ama forum ahalisi sanırım azcık utangaç. Çoğu şahıs fikir belitmekten kaçınıyor.

Murataltug

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,096
Sakin ortamları severim. Ama forum ahalisi sanırım azcık utangaç. Çoğu şahıs fikir belitmekten kaçınıyor.
Aslında eleştiri yorum demek katılım demektir bilgiye her yerden ulaşılır ancak her yerde sohbet ve muhabbet olmuyor aslında forumlarda amaç sohbet ve muhabbet olmalı bence

突厥汗國

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,236
FSej2PbWUAEIPTP.jpg

Adana'da "Kadayıfçı Olcay" olarak tanınan tatlıcı Olcay Tekin, uğradığı silahlı saldırıda hayatını kaybetti.

Reaksiyon puanı
6,381
Cidden beraber mutlu olduğun, yakın olduğun ama artık beraber olamayacağın bir arkadaşın olması acıtıyor. Benim hatam ama sanırım asla unutmayacağım.

Son mesajlar