Soru Kombi Önerisi

Bu konuyu okuyanlar

Furkanbg26

Doçent
Reaksiyon puanı
307
Bu Linkteki Kombi Tam Yoğuşma Özelliğine Sahip Bunun Haricinde Size Enerji Tassarufu Sağlar Düşük Gaz Basıncında Dahi Çalışabilir Kademesiz Alev Modülasyonu Sayesinde Petekler Daha Hızlı Ve Çabuk Isınır Enerji Tassarufu olur Yüksek Emniyeti Var 7/24 Servis Desteği Alabilirsin Sabit Sıcaklıkta Su Veriyor Oda Çok Güzel bir Özellik Bence Buderus Hakkında Bir Bilgim Yok Ama Demirdöküm ve vaillant hakkında var
Ben Ne Kullanıyorum Dersen Demirdöküm Ama Vaillant Daha Kaliteli Demirdöküme Göre Bunu Açıkça Söylememde yarar var

Not : Kombici Değilim Kombiyi Daha Yeni Değiştiridiğimiz ve Kombici Tanıdığımızdan Öğrendiğim Kadarıyla Konuşuyorum

beyzabetül

Müdavim
Reaksiyon puanı
356
bizde yeni doğalgaz kullanmaya başladık.
waillant 286 /5-3 24 kw kullanıyoruz.gündüzleri pek soğuk olmadığından yakmıyoruz.hatta tamamen kapalı.akşamları ortalama 10 derece hava sıcaklığında 45 derecede 6-7 saat çalıştırıyoruz.2-3 metre küp çok nadir olarak da 4 metreküp doğalgaz harcıyor.su kullanımda biraz gürültülü çalışıyor.onun dışında bir sıkıntısı yok.mutfak ocağını tüpe devam ettiğimizden henüz bağlattırmadık.evde iki kişi kalıyoruz.şimdilik fatura dostu olarak gözüküyor.1 ay kullanımda 154 tl fatura geldi

Roqq

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
1. Ve 2. Vaillant arasindaki fark ne?

spacenet

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Yeni yaptırdığım evime Copa markalı kombi yaptırdım, çoğu bilindik markaya göre daha teknolojik ve daha kaliteli, teknik servis olarak hiç üzmedi Türkiye`nin her yerine teknik servis imkanı sağlayabiliyorlar, şubeleri Bursa ve İstanbul`da olmalarına rağmen Çanakkale`ye servis imkanı sağladılar.