Sar değeri kanser yapar mı ?

Bu konuyu okuyanlar

erenalisen

Doçent
Reaksiyon puanı
526
Kullandığım telefon poco x3 pro genelde oyun oynuyorum pek fazla görüşme yapmıyorum yaptığım zamanda hoparlöre alarak yapıyorum sar değerinin zararlı olabileceğini öğrendim benim telefonumun sar değeri buymuş kanser olur muyum ? zararı var mıdır ?

Ekli dosyalar

• Screenshot_4.png
    Screenshot_4.png
    6.8 KB · Görüntüleme: 117

basit

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,526
Kalitesiz Çin malı teknoloji ürünlerini sürekli kullanmak, kısır yapabiliyor.

• Komik
Reactions: YEU
Reaksiyon puanı
1,768
Bu değerler ile bir sorun çıkmaz ama o dünya (benim bildiğim avrupa standartlarıydı) tamamen çöp ve hiçbir işe yaramıyor. 2w kg sar değerli telefonu kullanabilene helal olsun ne diyelim xd bence baş 600 vücut 1w kg uygundur en fazla baş içim 800 vücut için 1200 (bizler gibi telefonu çok kullanan birisi için)

AsusKullaniyorum ?

Öğrenci
Reaksiyon puanı
34
SAR öyle kısa sürede bünyeye etki yapan bir şey değil. Saatlerce telefonla konuşursanız (1-2 saat ve daha fazlası), telefonu uzun süre vücudunuzda tutarsanız etkisi yavaş yavaş başlar.

retired

Dekan
Reaksiyon puanı
9,982
Kullandığım telefon poco x3 pro genelde oyun oynuyorum pek fazla görüşme yapmıyorum yaptığım zamanda hoparlöre alarak yapıyorum sar değerinin zararlı olabileceğini öğrendim benim telefonumun sar değeri buymuş kanser olur muyum ? zararı var mıdır ?
Avrupa 1.6 ve daha düşük değerleri normal olarak kabul ediyor. Bana göre 1'in üstü zararlı sadece.
Bence bir sorun olmaz.

Reaksiyon puanı
22
Konu hort yemiş. Bari ben de bir şey yazayım

Mesele şöyle bu cihazlar radyasyon yayıyor, yaydıkları için de zarrlı, bu zaman içinse sana ne yapar ne yapmaz bilemeyiz ama bir gerçek var senin yapını bozuyor. E haliyle kanser ihtimali de var. Kısırlık da yapabilir

Bu değerin mümkün olduğunca aşağıda olması en sağlıklısı. Avrupa standartlarında bir telefon alındığında o kadar da korkmaya gerek olmadığını düşünüyorum çünkü bu cihazlara hepimiz mecburuz, korksan bile kullanmak zorundasın zaten.

retired

Dekan
Reaksiyon puanı
9,982
Konu hort yemiş. Bari ben de bir şey yazayım

Mesele şöyle bu cihazlar radyasyon yayıyor, yaydıkları için de zarrlı, bu zaman içinse sana ne yapar ne yapmaz bilemeyiz ama bir gerçek var senin yapını bozuyor. E haliyle kanser ihtimali de var. Kısırlık da yapabilir

Bu değerin mümkün olduğunca aşağıda olması en sağlıklısı. Avrupa standartlarında bir telefon alındığında o kadar da korkmaya gerek olmadığını düşünüyorum çünkü bu cihazlara hepimiz mecburuz, korksan bile kullanmak zorundasın zaten.
Kısırlık ihtimali var ama yüksek değerlerde söz konusu.
Mesela Mi A1, bu cihazların içine giriyor. Kullanılması çok tehlikeli cihazlardan birisi.
1634328619342.png

1.75 baş için çok ama çok fazla.
Keza, farklı bir Xiaomi modeli olan Redmi Note 8 ise şu durumda,
1634328666284.png

Reaksiyon puanı
22
Kısırlık ihtimali var ama yüksek değerlerde söz konusu.
Mesela Mi A1, bu cihazların içine giriyor. Kullanılması çok tehlikeli cihazlardan birisi.
Tabi Çin, Avrupa birliği üyesi olmaya çalışan bir ülke olmadığı için değerlerde fazlalık olabilir, dediğin gibi vücudunu önemsiyorsan almamalısın.

Reaksiyon puanı
5,150

James Howlett

Müdavim
Reaksiyon puanı
4,239
Sar telefona gelene kadar kanser yapıcı çok fazla şey var en önemlisi ise yediğimiz gıdalar sebzeler meyveler dahil hiçbiri bizim değil hepsi İsrail laboratuvar tohumu kasıtlı yapılan işler gerçi tüm dünyada da böyle.

Hiçbir yiyeceğin tadı eskisi gibi değil, 90 lı yıllardaki gibi buna içecekte dahil çocukken içtiğim gazozlar ve kahverengi cam meyve suları bambaşkaydı bunlar bile farklıydı

O yüzden kanser mevzusuna takılma hergün yediğin şeyler bile içten içe kanser yapıyor telefon devede kulak