Soru Bu Nasıl mümkün olabilir?

Bu konuyu okuyanlar

AhmetKorkusuz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Youtubede video izlerken yandaki videolara elbet gözüm çarpıyor ve bi videodan 2 tane gördüm ve merak ettim yazıyorum nasıl böyle denk gelebilir bunu yüzdesi (%) si kaç?
Fotoğrafınıda aldım 1 videodan 2 tane var bu mümkün mü yoksa çok nadir mi oluyor 22 yaşındayım yaklaşık 20 yıldır youtube kullanıyorum ama böyle bişey hiç denk gelmedi ilk defa oluyor böyle bişey mümkünmü?
Dikkatli bakarsanız yüklenme saatleri ve görüntülenme zamanları aynı...
Nasıl Mümkün Olabilir.PNG

Dipnot: Bu Görüntüyü Bi Yerden Almadım Veya FotoShop Kullanmadım Denk Geldi Ve Paylaştım FotoShop Falan Demeyin...

404 Error

Dekan
Reaksiyon puanı
12,510
Bana da az olsa denk gelmişti böyle. Youtube ile alakalı bir hatadır. Kafaya takılacak bir şey değil. Geç gitsin. Sanki çok önemli bir sorun.

retired

Dekan
Reaksiyon puanı
9,988
Youtubede video izlerken yandaki videolara elbet gözüm çarpıyor ve bi videodan 2 tane gördüm ve merak ettim yazıyorum nasıl böyle denk gelebilir bunu yüzdesi (%) si kaç?
Fotoğrafınıda aldım 1 videodan 2 tane var bu mümkün mü yoksa çok nadir mi oluyor 22 yaşındayım yaklaşık 20 yıldır youtube kullanıyorum ama böyle bişey hiç denk gelmedi ilk defa oluyor böyle bişey mümkünmü?
Dikkatli bakarsanız yüklenme saatleri ve görüntülenme zamanları aynı...
Ekli dosyayı görüntüle 161005
Dipnot: Bu Görüntüyü Bi Yerden Almadım Veya FotoShop Kullanmadım Denk Geldi Ve Paylaştım FotoShop Falan Demeyin...
Tuhaf bir durum. Bug olmuş olabilir.

AhmetKorkusuz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Bana da az olsa denk gelmişti böyle. Youtube ile alakalı bir hatadır.
Ben de başta öyle düşündüm ama dediğim gibi 22 yaşındayım 20 yıldır kullanıyorum hiç denk gelmedi bi garibime gitmedi değil...
Mesaj otomatik birleştirildi:

Tuhaf bir durum. Bug olmuş olabilir.
Banada öyle geliyor ama 20 yıldır kullandığım ve nerdeyse ezbere bildiğim bi sitede böyle bişey denk gelmesi biraz garip geliyor % si kaç bunun?

Elbet FotoShop diyenler olucak buda tüm sayfanın görüntüsü...
Nasıl Mümkün Oluyor.PNG

Her neyse paylaşmasam içimde kalıcaktı düşünceler için teşekkürler...

Son düzenleme:

AhmetKorkusuz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Sürekli denk gelmeye başladı ayarlardamı sorun var acaba?
Sürekli Denk Gelmeye Başladı.PNG