Yardım Apple Watch Çekim Mesafesi

Bu konuyu okuyanlar

balkandorukuzuner

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Öncelikle herkese selam ben bir Apple Watch almak istiyorum ancak saatin çekim mesafesi ne kadar onu merak ediyorum mesela diyelim saati aldım telefonu otelde bırakıp denize gittim diyelim bağlantı kopar mı? Ve eğer kopmaz ise hangi modeller için geçerli ben SE almak istiyorum bu saatte geçerli mi? Eğer geçerli değil diyelim hangi akıllı saatlerde bu dediğim özellik var? Şimdiden hepinize teşekkür ediyorum.

Çözüm
Bluetooth 5.0 ile 60 metre ila 240 metre arası bir çekim alanına sahip oluyorlar ancak çekim gücüne duvarlar gibi engellerin etki ettiğini unutmamak gerekir. Ayrıca bazı özellikleri kullanabilmek için bant genişliğinin üst sınırda olması gerekiyor. Tüm bunları göz önünde bulundurduğumuzda telefonu otelde bırakıp denize gittiğinizde çekim alanının dışına çıkmış veya bazı hizmetleri kullanamayacak duruma gelmiş olacaksınız.

wittroc

44
Reaksiyon puanı
11,155
Bluetooth 5.0 ile 60 metre ila 240 metre arası bir çekim alanına sahip oluyorlar ancak çekim gücüne duvarlar gibi engellerin etki ettiğini unutmamak gerekir. Ayrıca bazı özellikleri kullanabilmek için bant genişliğinin üst sınırda olması gerekiyor. Tüm bunları göz önünde bulundurduğumuzda telefonu otelde bırakıp denize gittiğinizde çekim alanının dışına çıkmış veya bazı hizmetleri kullanamayacak duruma gelmiş olacaksınız.

Çözüm

balkandorukuzuner

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Çok teşekkür ederim.