Yardım Sürücü Hatası

Bu konuyu okuyanlar

1bit

Asistan
Reaksiyon puanı
42
Windows has restarted your GPU druver due to a problem,driver upgrade or physical removal. League of Legends will terminate.

League Of Legends oyununda bu hatayi aliyorum sürekli.Oyuna girdikten 5 10 saniye sonra bu hata çıkıp oyun kapanıyor.

DDU ile sürücüleri silip tekrar yükledim düzelmedi acaba eski sürüm mü emin olamıyorum çözüm yollarını atar mısınız?
apu ekran kartı: intel hd graphics 520
amd ekran kartı: r5 m330
Laptop kullanıyorum yardım ederseniz çok mutlu olurum şimdiden çok çok teşekkürler iyi forumlar, iyi geceler.

Fakehero

366. Gün
Emektar
Reaksiyon puanı
5,394
Oyun ayarlarında DX9 Legacy mode işaretleyiniz.
Oyuna sağ tıklayıp uyumluluk kısmından tam pencere seçeneğini kapatınız.
DDU ile sürücüleri kaldırıp yüklerken bilgisayar güvenli moddayken mi yapıyorsunuz bu işlemi?

1bit

Asistan
Reaksiyon puanı
42
DDU ile sürücüleri kaldırıp yüklerken bilgisayar güvenli moddayken mi yapıyorsunuz bu işlemi?
evet güvenli modda silip yükledim sizle özelden de konuşmuştuk yaptiktan donra tekrar olmuştu ilk dediginizi yapmayi deniyecegim olmazsa tekrar kuracagim cunku tekrar bozuldugunda guvenli modda silmiştim daha sonra normal modda suruculeri yuklemistim denedikten sonra buraya yazacagim

WindStone

ERROR 404
Reaksiyon puanı
2,592
lol de öyle ayar yok ki? ilk defa duyuyorum.

1bit

Asistan
Reaksiyon puanı
42
lol de öyle ayar yok ki? ilk defa duyuyorum.
uyumluluk modundaki ayari ben de bulamadim ama lobide sag usteki çarka basarsaniz orda bir suru seçenek var oyun a bastiktan sonra en üstte eski dx9 legacy kullan gibi bisi yaziyor onu dedi sanirim

Fakehero

366. Gün
Emektar
Reaksiyon puanı
5,394
uyumluluk modundaki ayari ben de bulamadim ama lobide sag usteki çarka basarsaniz orda bir suru seçenek var oyun a bastiktan sonra en üstte eski dx9 legacy kullan gibi bisi yaziyor onu dedi sanirim
Ne dediğimi anlamışsınız.