Düşük Oyunlarda Kasma Sorunu

Bu konuyu okuyanlar

orcnnylmzz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
League of Legends oyununda kasmalar yaşıyorum ani fps düşüşleri fpsm 30,35,40 bile olsa kasıyor sanırım işlemcim çok kötü o yüzden diye düşünüyorum her şeyi denedim ekran kartımın sürücüsü güncel chipset güncel bios güncel yani sürücülerimin hepsi güncel windows 10 1903 sürümünü kullanıyorum windows updatede de güncel oyunun exelerini harici ekran kartını tanıttım ama sorun hala devam ediyor. birde istemci çok yavaş ve cpu çok yükseliyor hafif ısınma problemide oluyor oyunda teşekkürler şimdiden.Yüksek performansta oynuyorum
Sistem Özellikleri;
İşlemci:AMD A9-9420 RADEON R5 5 COMPUTE CORES 2C+3G 3.GHZ
Ram:8 GB
Ekran Kartı:AMD Radeon R5 Graphics,AMD Radeon R5 M330
Harddisk:1TB

Logithx

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,104
Windows 10 işletim sisteminin oyun performansı kötü ayrıca termal macun yenilemesi yapabilirsiniz ve fan temizliği..

GatsuX

Doçent
Reaksiyon puanı
324
Bilgisiyarınızın ısısı kaç derece oluyor? benim bilidiğim eski amd lerde 99 dereceye çıktığını biliyorum

orcnnylmzz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
biraz ısınma oluyor ama 80 85 lerde oluyor genelde çok hissedilmiyor ama soğutucu da sipariş ettim pazartesi gelicek büyük ihtimal ben windows 8.1 geçmeyi planlıyorum ama ekran kartımın windows 8.1 desteği yok sanırım sadece windows 7 yazıyor 8.1 yapıp 7 sürücüsüne kursam olur mu acaba bilgisi olan var mı mesala sonsuz uçurum attığım da lolde 3 vs 3 yaptığımızda fps düşmüyor ama sihirdar vadisinde fps düşüşleri fazla oluyor.