Linux Ekran Görüntülerinizi Paylaşın

Bu konuyu okuyanlar

Mr. Doge

...
Reaksiyon puanı
363
Bu da Fedora 34:
fedora 34 ekran görüntüsü.png

Castaft

Doçent
Reaksiyon puanı
900
çok teşekkür ederim :)
Mesaj otomatik birleştirildi:

az önce mac os teması kuruyum derken vista temasıyla karşılaşıp kurdum güzel olmuş mu sizce?
Ekli dosyayı görüntüle 150215
Hocam beğendiyseniz kurabilirsiniz tabii ki ama hoş durmuyor bence. Ben tamamen MacOS teması kullanmaya da pek sıcak bakmıyorum uygun simge paketi bulduğum zaman simgeleri de değiştireceğim.

Redlonmas

Spectator
Reaksiyon puanı
3,093
@MrtAltg, Android, Linux çekirdeği üzerine inşa edilmiş bir mobil işletim sistemidir. Android, derlenmiş Java kodunu çalıştırmak için dinamik çevirmeli Android Runtime (ART) kullanır ve cihazların fonksiyonelliğini artıran uygulamaların geliştirilmesi için çalışan geniş bir programcı-geliştirici çevresine sahiptir. Google aynı zamanda işletim sistemindeki hataları bulan kullanıcıları para ödülü ile ödüllendirmektedir.

fedora debian tabanlı mı?
Değil. Özgür olarak geliştiriliyor. Kendi paket yöneticisi falan var.
Ayrıca RedHat destekli bir Distro. Bu yüzden
güncelleme-uyumlukuk konusunda diğer distrolara göre daha önde.

Son düzenleme:

MrtAltg

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
12,058
@MrtAltg, Android, Linux çekirdeği üzerine inşa edilmiş bir mobil işletim sistemidir. Android, derlenmiş Java kodunu çalıştırmak için dinamik çevirmeli Android Runtime (ART) kullanır ve cihazların fonksiyonelliğini artıran uygulamaların geliştirilmesi için çalışan geniş bir programcı-geliştirici çevresine sahiptir. Google aynı zamanda işletim sistemindeki hataları bulan kullanıcıları para ödülü ile ödüllendirmektedir.

Değil. Özgür olarak geliştiriliyor. Kendi paket yöneticisi falan var.
Ayrıca RedHat destekli bir Distro. Bu yüzden
güncelleme-uyumlukuk konusunda diğer distrolara göre daha önde.
Neyin üzerine inşa edilmiş olması önemli değil at arabasıda araba geçiyor ama motorlu değil. Her mesaj ve konu kendi bölümüne.

UglyBetty

Asistan
Cezalı
Reaksiyon puanı
128
şimdi ben burdan indir tuşuna bastım bi saattir sayfa yükleniyor ne de bi dosya iniyor sizde de böyle olmuşmuydu?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ekli dosyayı görüntüle 150362
satfa şimdide böyle bi hata verdi :(
galiba geçici bi sorun
Geçici bir sorun olabilir. Bu arada install yazan butona değil indirme simgesine veya icon ismine tıklamanız gerekiyor indirmek için.