Sdn Forum Valorant Turnuvası

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

KRZMNİTK

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,067
ilerde belki pubg lite duo turnuvası da yapılabilir

atkaksoy501

Müdavim
Reaksiyon puanı
4,069
twitchte mi paylaşırsınız ?
Twitchte de olabilir, youtube'a da yükleyebiliriz. Linklerini forum üzerinden paylaşırız.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Turnuva ve turnuva önerisi dışındaki mesajların devamı halinde artık cezai işlem uygulamak zorunda kalacağım arkadaşlar.

Malik von Suomi

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,993
Twitchte de olabilir, youtube'a da yükleyebiliriz. Linklerini forum üzerinden paylaşırız.

Turnuva ve turnuva önerisi dışındaki mesajların devamı halinde artık cezai işlem uygulamak zorunda kalacağım arkadaşlar.
Farklı türde oyunların da turnuvası olacak mı? Strateji, MMORPG, Rekabetçi diye gider mi yani?

Ve ayrıca Ghost olmaması adına en az 2 dakika koymanızı öneririm, 30 saniye falan olursa daha yaşıyorsa nerede olduğunu tahmin edebilir.

atkaksoy501

Müdavim
Reaksiyon puanı
4,069
Farklı türde oyunların da turnuvası olacak mı? Strateji, MMORPG, Rekabetçi diye gider mi yani?
Yönetim olarak değerlendireceğiz bunları da. Bu turnuvaya gösterilen rağbetin de bir etkisi olacaktır değerlendirmelerimizde :)
Ve ayrıca Ghost olmaması adına en az 2 dakika koymanızı öneririm, 30 saniye falan olursa daha yaşıyorsa nerede olduğunu tahmin edebilir.
Elimizden geleni yapacağız hem oyuncular için hem izleyiciler için :)

Nixc0r

Forumgezer
Emektar
Reaksiyon puanı
15,293
Çakma BBL yi kuruyorum gelen gelsin ?

Takımınız yok mu tebrikler alındınız

Amacımız kazanmak olmadan eğlenmek olacak yeniksekte mutlu yeniliriz.

Turnuva Önerisi olarak Tom Clancy's Rainbow Six Siege olabilir.Ama oyunun fiyatı 85TL.Benim var.
Evet Rainbow sarar ya fuze alıp yok ederim ?

®Shift®

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,807
Bide şey sorucaktım ben kendi Discord hesabımla asla bir yere girmem o yüzden farklı bir hesap açtım onla katılsam olurmu.

@Rizelimapper53, Neye şaşırdın.

atkaksoy501

Müdavim
Reaksiyon puanı
4,069
Büyük bir heyecan olmuştu bu konuyu ilk açtığımızda. Ancak başvuran göremiyorum. Sıkıntı nedir arkadaşlar? Takımları ve başvuruları şimdiden halledin derim ben. Son dakikalara bırakmayın. :)

walledia

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,994
Büyük bir heyecan olmuştu bu konuyu ilk açtığımızda. Ancak başvuran göremiyorum. Sıkıntı nedir arkadaşlar? Takımları ve başvuruları şimdiden halledin derim ben. Son dakikalara bırakmayın. :)
Biz de takım oluşturmaya çalışıyoruz. :D

WindStone

ERROR 404
Reaksiyon puanı
2,589
Sıkıntı şudur: Forum üyelerinin aktifliğini göz önünde bulundurursak önceki konuya verilen ilgi, bu konuya gelmemiş olmalı. Ya oynamayı bilmiyordur ya da sistemi düşüktür. Arkadaş bahanesinin geçerli olduğunu düşünmüyorum çünkü oyunu oynayabilen, sistemi yeten birisi rahatlıkla bulabilir.
Nasıl lütfen anlatın.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...