Bilgisayarımdaki sorun

Bu konuyu okuyanlar

1blcc

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
Video

Yukarıdaki videodaki sorunu yaşıyorum birkaç kere konu açmıştım fakat sorun çözülmedi güç kaynağında sorun var dendi güç kaynağını değiştirdik ama sorun hala devam ediyor birçok stres testi programlarını kullandım 10 15 dk hiçbir sıkıntı çıkmadı fakat oyunlara ne zaman girmeye çalışsam sorun cıkıyor League of Legend karakter seçerken FM 20 devam etsem yine gidiyor yardım edebilir misiniz?
Mesaj otomatik birleştirildi:

.

XXXTentacion

Asistan
Reaksiyon puanı
322
Video

Yukarıdaki videodaki sorunu yaşıyorum birkaç kere konu açmıştım fakat sorun çözülmedi güç kaynağında sorun var dendi güç kaynağını değiştirdik ama sorun hala devam ediyor birçok stres testi programlarını kullandım 10 15 dk hiçbir sıkıntı çıkmadı fakat oyunlara ne zaman girmeye çalışsam sorun cıkıyor League of Legend karakter seçerken FM 20 devam etsem yine gidiyor yardım edebilir misiniz?
Mesaj otomatik birleştirildi:

.
Videoyu göremiyorum.

1blcc

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
Driver vs güncelse ve hala çözülmüyorsa kartta kronik sorun vardır.
Format atıp hepsini tek tek guncelledim biri memtest diye birşey önerdi onu yapıyorum yine bir sıkıntı olmazsa kusura bakmayın ama bu bilgisayarin a.

mehmetali48

Doçent
Reaksiyon puanı
415
Driver sorunu AMD klasik ekran kartı sorunu aynı sorundan 5600xt ekran kartımı satıp nvidia ya geçtim :) sorun kalmadı.