Papara kart kuryeye teslim edilmiyor.

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

antalyalı07

Asistan
Reaksiyon puanı
106
Merhaba arkadaşlar. Geçenlerde papara kart sipariş ettim basıldı basıldıktan 2 gün sonra kuryeye verilir dediler ama 1 haftayı geçti ve hala kuryeye verilmedi. Sizce ne yapmaliyım sizin de başınıza geldi mi?

Nebulas7234

Asistan
Reaksiyon puanı
256
Bazen çok geç gelebiliyor babama 1 hafta içinde kart elinde olmuştu benim aldığımda 1 ay olmuştu.

antalyalı07

Asistan
Reaksiyon puanı
106
Bana 1 ayda geldi.
Hocam gelmesinden bahsetmiyorum düzgün okuyun lütfen. Kurye 1 ayda getirebilir 2 ayda da o yoğunluğa bağlı zaten bunu kendileri de söylüyor. Ben diyorum ki Kart basıldıktan sonra 2 günde kuryeye verilmesi zorunlu maksimum 4 gün. Ama bende 1 haftayı geçti basıldıktan sonra. Sırf boş mesaj atıyorsunuz ve insani tahrik ediyorsunuz sizin gibilere de laf anlatacağız diye forumdan banlanıyoruz. Bilmediğin konuya yazma bilader!

Hidro Dinamik

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,560
Hocam gelmesinden bahsetmiyorum düzgün okuyun lütfen. Kurye 1 ayda getirebilir 2 ayda da o yoğunluğa bağlı zaten bunu kendileri de söylüyor. Ben diyorum ki Kart basıldıktan sonra 2 günde kuryeye verilmesi zorunlu maksimum 4 gün. Ama bende 1 haftayı geçti basıldıktan sonra. Sırf boş mesaj atıyorsunuz ve insani tahrik ediyorsunuz sizin gibilere de laf anlatacağız diye forumdan banlanıyoruz. Bilmediğin konuya yazma bilader!
Bu ithamlarınızdan dolayı sizi kınıyorum..

Hidro Dinamik

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,560
Para yatırmasında Bile 2 Hafta bekler. Adamın haline üzüldüm.
Bence sipariş etmeden Forumda konusunu açsa iyi olurdu. 10 Yaşında uzmanlarımızdan altın tavsiyeleri alırdı.
Papara yemek çeşidi vardı belki ondan bahsediyoruzdur. 1 haftada bozulur ya o ?

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
22,765
Papara yemek çeşidi vardı belki ondan bahsediyoruzdur. 1 haftada bozulur ya o ?
Aman be abi sen acıktığında kartı yeme. İçinde para var. Bankamatik şeysine sok para çıkıcak ordan. Sonra git dükkana paranla yemek al.

Yoksa Kartı dükkana mı veriyorduk öyle yemek veriyordular? Karıştırdım yaa... nasıldı o iş?

Hidro Dinamik

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,560
Aman be abi sen acıktığında kartı yeme. İçinde para var. Bankamatik şeysine sok para çıkıcak ordan. Sonra git dükkana paranla yemek al.

Yoksa Kartı dükkana mı veriyorduk öyle yemek veriyordular? Karıştırdım yaa... nasıldı o iş?
Kartı atm ye sokunca parayı hemen mi veriyor belli bir bekleme süresi var mı acaba ? 3 5 ay bekletecekse açlıktan ölürüz bea :S

Kartı dükkana verirsek para üstünü nasıl vercek ki bence kartın ucundan koparıp vermek daha iyi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...