3150 saatlik fortnite deneyimi (ultra ayrıntılı)

Bu konuyu okuyanlar

Tiffani

Asistan
Reaksiyon puanı
84
İlk önce bilmeyenler için fortnite pubg tarzı bir oyundur ve şimdi başlayalım fortnite şahsen sevdiğim bir oyundur kendisi ücretsiz bir oyun oyun uzun zamandır epic games stora da mevcut hemen ücretsiz oyunu alıp oynayabilirsin ve şimdi oyunun kendisine gelelim oyunda 1 harita var ve çeşit çeşit mod ilk önce harita yı anlatim 10. Sezondan sonra yeni harita gelmiştir ilk önce eski haritayı anlatim eski harita yeni haritadan daha büyüktür ve bu harita sezon eventleri ile yıkılmıştır sezon 10 eventinden sonra oyunculara 3 gün boyunca kara delik gösterdiler ve yeni harita geldi ve bu harita eski haritadan daha küçük tü ve grafikler yenilenmişti yüzme animasyonu gelmişti ve oynanışdan bahsederim biraz oynanış güzel hızlı ve tempolu ve merdiven duvar yapma tuşları var ben şahsen kendi makro ayarlarımı kullanıyorum ve grafikler pubg kadar gerçekçi ve yüksek olmasada pc dostu düşük pclerde 20 30 fps arası oynanbilir ve hilelere gelelim ben şahsen hiç hileye denk gelmedim ve oyun ek olarak ödül almıştır
Peki sana Yılın sorusunu sorayım :D PUBG mi Fortnite mi? NEDEN?

Nixc0r

Forumgezer
Emektar
Reaksiyon puanı
15,427
Adama sinsice yaklaşıyorum pusmuşum arkadan tam vuruyorum herif mimara dönüşüp bina dikiyor ben ne yapayım :(

daily.Chavo

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,494
Adama sinsice yaklaşıyorum pusmuşum arkadan tam vuruyorum herif mimara dönüşüp bina dikiyor ben ne yapayım :(
Sende yap bişeyler bilmeyerek birşeyler at aim daha önemli salla bişeyler sonra adam zaten aşşağıyta seni vurmaya gelir aimin iyiyse taktiksel pompalıyla 2 tane vurusun 2 smg mermisi isabet ettirince adam öldü rıza baba

Nixc0r

Forumgezer
Emektar
Reaksiyon puanı
15,427
Sende yap bişeyler bilmeyerek birşeyler at aim daha önemli salla bişeyler sonra adam zaten aşşağıyta seni vurmaya gelir aimin iyiyse taktiksel pompalıyla 2 tane vurusun 2 smg mermisi isabet ettirince adam öldü rıza baba
Aimim çöp ben taktiksel adamım yere 2 sağlık atar pusarım adam lootlarken indiririm sadece savaş sıkıyor beni taktik lazım bana taktik