Meizu x8 kullanıcı deneyimi

Bu konuyu okuyanlar

DKN NZY

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,144
Telefonu 28 mayıstan beri kullanıyorum

1600tl ye aldım şuan 1900tl
Kullanışı güzel hızlı seri ve güçlü artıları eksileri var tabiki

Eksileri
Flyme arayüzü fazla kullanışlı değil pil yüzdesi bildirimi çekince görünüyor

Saf android üzerine flyme yazmışlar gelişmesi lazım

Bazı küçük hataları var ilk 2 günde çıktı kulaklık taktım hem kulaklıktan hem hoparlör den ses geldi ve sensörler şaşırıyordu (2 tane güncelleme ile düzeldi)

Cihaz seri ama flyme geçişleri değişik olduğu için yavaşmış gibi geliyor

Kasa biraz dandik gibi ama metal ekran çizilebiliyor

Artıları

Ön ve arka Kamerası iyi bence benim işimi görüyor gece çekimi hariç (moto z den daha iyi geldi ois eksikliği hissediliyor)

Sd710 ve adreno 616 gayet başarılı

3210mah batarya var ama şarj ı iyi gidiyor 3 saat pubg oynadım 100 den 43 e düştü parlaklık yarım

Ekran görüntüsü güzel full hd ıps lcd

Oyun modu var sıcaklık fps vb şeyleri açabiliyorsunuz kendi özelliği

110dk da tam şarj oluyor 24 w lık şarj aleti var

Hoparlörü kaliteli bence moto z den sonra

Eski fiyatına düşerse ve ufak tefek sıkıntılar dert edilmez ise alınabilir bir cihaz

Android 10 güncellemesi gelecek deniyor ama tam belli değil

Son düzenleme:

ahm@

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,379
Öncelikle teşekkürler güzel rehber tadında olmuş. Anlattığına ve kağıt üzerindeki özelliklere bakınca bence fiyatına göre gayet başarılı.

zeusmeizu

Asistan
Reaksiyon puanı
163
Isinma konusunda hizli sarjda isiniyor 42 dereceleri gordu islemci (disardan olcmedim ayarlardan actim) pubg performansi fena diil gayet akıcı onum dışında batarya performansı bana göre iyi değil ama değişebilir kişiden kişiye onun dışında bir kaç kere açılmadı durduk yere bende anlamadım şimdilik bi problem yok

S

SDN Anonim 645270

SDN Okuru
OİS özelliği orta segmentte bile zar zor bulunuyor, EİS kullanılıyor daha çok. Foto performansını görmemiz için resim ekleseydiniz keşke :)

DKN NZY

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,144
Isinma konusunda hizli sarjda isiniyor 42 dereceleri gordu islemci (disardan olcmedim ayarlardan actim) pubg performansi fena diil gayet akıcı onum dışında batarya performansı bana göre iyi değil ama değişebilir kişiden kişiye onun dışında bir kaç kere açılmadı durduk yere bende anlamadım şimdilik bi problem yok
Bende problem yok öyle ısıda yok
Mesaj otomatik birleştirildi:

OİS özelliği orta segmentte bile zar zor bulunuyor, EİS kullanılıyor daha çok. Foto performansını görmemiz için resim ekleseydiniz keşke :)
Arkadaşta rn 8 pro var ama benim cihazın foto performansını daha çok seviyor

Little Cat

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,454
Telefonu hala kullanıyor musunuz bir sıkıntısı var mı?

zeusmeizu

Asistan
Reaksiyon puanı
163
Telefonu hala kullanıyor musunuz bir sıkıntısı var mı?
hala kullanıyorum bi sıkıntısını görmedim (evo x de flyme de dolu problem var) meizu türkiye sayesinde custom romda kurdum kullanan
arkadaşlara da kesinlikle tavsiye ederim android 11 baya güzel flyme gerçekten çok kötü dotOS evo x
tavsiye ederim ben evo x deyim şuan pil performansıda artıyor dotOS da özellikle