anneye pc aldırma

Bu konuyu okuyanlar

26¥¥26

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
1,554
Bak kardeşim ben senin yaşlarındayken 2 yıl önce Bilsem sınavı vardı.Sınavda tabletle sorlar gelince ben bi neresi burası dedim.İşte ondan sonra tablet aldılar.Sonra benim ilgim arttı bu teknolojiye e ortlamamda ard arda 4 dönem 97-98 olunca düşük bütçeli bi laptop aldılar.Eğer bu böyle devam ederse lise-üniversitede daha iyisini alacaklarını söylediler.Tabi benim beklentim bi İ9 veya RTX 3090 değil.Yani sen şimdi dersin almıyolar almıyolar diye sonra bi gün en kralını alırlar.Yani Sıkıntı yapma bende istediklerini yaptım neden almıyolar diye söyleniyodum şimdi her işimi karşılayacak bi pc var elimde.(Edit:Yaşı yanlış anlamaışım sjsjssjsjjsjsjsjjsjjsjsjsj)

wpa_supplicant

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,544
Valla seninki iyi?, ben 10. Sınıfa kadar takdir aldım(şu an 10 um) bana bir kere bile bir şey almadılar.

S

SDN Anonim 608469

SDN Okuru
arkadaşlar ben 4510 Liralık Bir Bilgisayar buldum ama sorun annem. anneme söylüyorum takdir al öyle diyo olmadı 2 sene sonra diyor ve almıyo, ne yapabilirim?
notlar;
Dışarı çıkamam
şu anda kullandığım bilgisayar annemin iş bilgisayarı

İyi Forumlar,
Anneni tanıyan kişi sensin kendin bulman lazım bu tarz forumlardaki önerilerin işe yaradığını görmedim.

hakancoskun4891

Müdavim
Reaksiyon puanı
757
Aynen, bir de sürekli şükret diyorlar ya, en çok ona kızıyorum.
şürketmekle olmuyo bu işler. Örneğin her iş insanı veya çoğu girişimci asgari maaşına şükretseydi öyle girişimlere örnek atamazlardı. Cesur olmak lazım, hep en üsttünü istemek lazım (demek istediğim annenizden fln bana 3090 al diye zırlamak değil alır böyle rtx 2060 çalışırsın onu 3090 kendin yaparsın)

S

SDN Anonim 645270

SDN Okuru
şürketmekle olmuyo bu işler. Örneğin her iş insanı veya çoğu girişimci asgari maaşına şükretseydi öyle girişimlere örnek atamazlardı. Cesur olmak lazım, hep en üsttünü istemek lazım (demek istediğim annenizden fln bana 3090 al diye zırlamak değil alır böyle rtx 2060 çalışırsın onu 3090 kendin yaparsın)
Aynen hocam, ben de onu diyorum. Biz şükredersek fakirler halinden memnun kalıcak ve zenginler, patronlar işçiyi ezmeye devam edecek. 10.30 saat sırf asgari ücret için sırılsıklam olmak nedir yahu?

ChaosBoost

Müdavim
Reaksiyon puanı
696
Ben şanslıyım babam eskiden amcamla Max Payne oynuyormuş eski bilgisayardan beni de yanına aliyordu.
Annem desen zaten direk babamla evlenince PC almislar. Banada şu an ekran kartı ariyoruz sistem tamam.

Marsy

Asistan
Reaksiyon puanı
174
masaüstü alcam aynen karar değiştik ama bi sorun var internete kablo ile mi bağlanmam gerekir masaüstü pc'de ?

yuu otosaka

Asistan
Reaksiyon puanı
456

ubuntuman

Öğrenci
Reaksiyon puanı
20
Masaüstü alman doğru karar bazı anakart modellerinde wireless özellik olarak konulmuş durumda olmasada usb wifi adaptör alıp takarsın ama bence kablo en sağlamıdır.

_mirror_

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,938
arkadaşlar ben 4510 Liralık Bir Bilgisayar buldum ama sorun annem. anneme söylüyorum takdir al öyle diyo olmadı 2 sene sonra diyor ve almıyo, ne yapabilirim?
notlar;
Dışarı çıkamam

İyi Forumlar,
Evdeki pc ye restorasyon yapın ne güzel pc var işte bende yaptırdım su an iş görüyor. aileni boşuna zorlama kardeşim
Mesaj otomatik birleştirildi:

Evdeki pc ye restorasyon yapın ne güzel pc var işte bende yaptırdım su an iş görüyor. aileni boşuna zorlama kardeşim
Bir de özellikleri yaz

BMW_M4

Doçent
Reaksiyon puanı
1,161
notlar;
Dışarı çıkamam

İyi Forumlar,
Sen de takdir al.

beradi06

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
paraları varsa ve almıyorlarsa şunları düşün:
bilgisayarı oyun için kullanacağını bilerek mi geçiştiriyorlar?
ihtiyaç var mı?
evdeki bilgisayarı nasıl kullanıyorsun?
derslerin nasıl? bilgisayar alırlarsa derslerini etkiler mi?

anneni ya da babanı, hangisini daha kolay ikna edeceksen keyifli oldukları bir zamanda konuş. tabi bu esnada annen telefondan candy crush oynuyor veya baban twitterda geziyor olmasın :)

git konuş. de ki zaten derslerim iyi, biliyorum ki bilg. alırsanız oyundan dolayı derslerim aksar diye düşünüyorsunuz, ben....
...lı bölümde annenin argümanlarını çürüt.
dene bakalım.