anneye pc aldırma

Bu konuyu okuyanlar

TheChild

Profesör
Şöyle bir bakış herşeyi çözer , ben bunu kullanıyorum anneciğimden bir şey isterken :D
8B277EBB-10C5-4D07-8D59-11E23BA9ED47.jpeg

26¥¥26

Profesör
Bak kardeşim ben senin yaşlarındayken 2 yıl önce Bilsem sınavı vardı.Sınavda tabletle sorlar gelince ben bi neresi burası dedim.İşte ondan sonra tablet aldılar.Sonra benim ilgim arttı bu teknolojiye e ortlamamda ard arda 4 dönem 97-98 olunca düşük bütçeli bi laptop aldılar.Eğer bu böyle devam ederse lise-üniversitede daha iyisini alacaklarını söylediler.Tabi benim beklentim bi İ9 veya RTX 3090 değil.Yani sen şimdi dersin almıyolar almıyolar diye sonra bi gün en kralını alırlar.Yani Sıkıntı yapma bende istediklerini yaptım neden almıyolar diye söyleniyodum şimdi her işimi karşılayacak bi pc var elimde.(Edit:Yaşı yanlış anlamaışım sjsjssjsjjsjsjsjjsjjsjsjsj)

Sibraius

Dekan
arkadaşlar ben 4510 Liralık Bir Bilgisayar buldum ama sorun annem. anneme söylüyorum takdir al öyle diyo olmadı 2 sene sonra diyor ve almıyo, ne yapabilirim?
notlar;
Dışarı çıkamam
şu anda kullandığım bilgisayar annemin iş bilgisayarı

İyi Forumlar,
Anneni tanıyan kişi sensin kendin bulman lazım bu tarz forumlardaki önerilerin işe yaradığını görmedim.

SDN Son Haberler

Son mesajlar