Sayın Emine Erdoğan imitasyon Hermes kullanıyormuş.

Bu konuyu okuyanlar

ozciceky

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,743

Bu durumda herkes korsan program kullanabilir.

ozciceky

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,743
Çakma olduğunu sanmıyorum.
:) inanırsanız tabii. Hande Fırat öyle demiş. Ben de Sayın Erdoğan'ın emek hırsızlığı yapacağını düşünmüyorum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ama ülkemde ne kadar çakma marka kullanan insan olduğunu düşündüğünüz de böyle bir haber Erdoğan da bizden. Halkın kadını Emine Hanım algısı yaratır mı acaba :)

Little Cat

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,458
:) inanırsanız tabii. Hande Fırat öyle demiş. Ben de Sayın Erdoğan'ın emek hırsızlığı yapacağını düşünmüyorum.

Ama ülkemde ne kadar çakma marka kullanan insan olduğunu düşündüğünüz de böyle bir haber Erdoğan da bizden. Halkın kadını Emine Hanım algısı yaratır mı acaba :)
Başlığı sayın hanımefendi Erdoğan diye değiştirir misiniz? Sayın Erdoğan diyince rte geliyor aklıma ?. Dünya kadar paraları varken çakma kullanacaklarını sanmıyorum.

Reaksiyon puanı
5,172
Emine Erdoğan görünmezlik iksiri içerek sosyete pazarına girer ve olanlar olur.
Aslında amacı imitasyon çanta almaktır. Sonuçta başka nerde bulabilir istediği fransız çantasının Türk malı imitasyonunu?

fatihege

Doçent
Reaksiyon puanı
398

Bu durumda herkes korsan program kullanabilir.
Haberin doğruluğu tartışılır. Fazla bilinen bir kaynak olduğunu düşünmüyorum. Ayrıca bunu haber yapacak kadar büyütmeye ne gerek var. Kullanıyorsa kullanır. Bu hiç kimseyi ilgilendirmez.

ozciceky

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,743
Haberin doğruluğu tartışılır. Fazla bilinen bir kaynak olduğunu düşünmüyorum. Ayrıca bunu haber yapacak kadar büyütmeye ne gerek var. Kullanıyorsa kullanır. Bu hiç kimseyi ilgilendirmez.

Tabii ki ilgilendirir.
1-Eğer 40-50 bin TL değeri olan gerçek Hermes kullanıyorsa asgari ücretin 2400 TL olduğu ülkede Cumhurbaşkanı eşi olarak yaptığı doğru değildir.
2-Eğer çakma mal kullanıyorsa da nizam ve kanunlara göre bu fikir ve emek hırsızlığına girer o da başka bir suç.
3-Orjinal Beymen çanta var mesela. Ben Sayın devlet büyüklerimizden ve ailelerinden olabildiğince Türk Malı kullanmalarını beklerim. Hem de reklam olur yurtdışı ziyaretlerinde.
4-Haberin doğru olması da kötü yalan olması da kötü.

fatihege

Doçent
Reaksiyon puanı
398
Tabii ki ilgilendirir.
1-Eğer 40-50 bin TL değeri olan gerçek Hermes kullanıyorsa asgari ücretin 2400 TL olduğu ülkede Cumhurbaşkanı eşi olarak yaptığı doğru değildir.
2-Eğer çakma mal kullanıyorsa da nizam ve kanunlara göre bu fikir ve emek hırsızlığına girer o da başka bir suç.
3-Orjinal Beymen çanta var mesela. Ben Sayın devlet büyüklerimizden ve ailelerinden olabildiğince Türk Malı kullanmalarını beklerim. Hem de reklam olur yurtdışı ziyaretlerinde.
4-Haberin doğru olması da kötü yalan olması da kötü.
Kadın ne yapsa uygun olmuyor yani :)

ozciceky

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,743
Hayır. Hermes çanta kullanmak tabii ki de suç değil. Ama etik olarak doğru değil.
Çakma kullanması ise fikri mülkiyet açısından suç.

ozciceky

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,743
Reaksiyon puanı
5,172

ozciceky

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,743
Siz Sayın Erdoğan'ın elindeki çantaya bakarsanız hangi sınıfa girdiğini fark edersiniz.

Arkadaşlar Erdoğan Ailesi Sayın Tayyip Erdoğan'dan dolayı zaten Türkiye'yi temsil etmek gibi bir durumdalar. Bir tek bana mı graip geliyor gidip de Fransız malı çantaya bu kadar para dökmek. Neden ikamesi olan şeylerde yerli malı kullanarak örnek olmazlar ki millete.

Ayrıca bu Hermes denen marka da dünyadaki en meşhur ve pahallı markalardan biri. Devleti yöneten herkes için dediğim geçerlidir. Parti ayırımı yapmadan.

Ekli dosyalar

• canta.jpg
    canta.jpg
    145 KB · Görüntüleme: 703

Usain

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
15,012
12-) Telif haklarını zedeleyen dosyalara (crack, serial, warez) link verilmesi ve sitede paylaşılması kesinlikle yasaktır. Buna ek olarak Torrent yardımı ile telif hakları bulunan dizi, film vb. yayınlar için yardım başlığı açmak yada paylaşımında bulunmak yasaktır.

Nietzscheee

Asistan
Reaksiyon puanı
192
Devlet kademesinde olanların, ülkede öne çıkan kişilerin her hareketine dikkat etmesi gerekir. Sonuçta birileri halkı temsil amacıyla orada bulunuyor, dolayısıyla her yetkilinin ve eşlerinin etik durumlara göre hareket etmesi lazım. Bu keyfi bir şey değil, zaruriyettir.

ozciceky

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,743
Devlet kademesinde olanların, ülkede öne çıkan kişilerin her hareketine dikkat etmesi gerekir. Sonuçta birileri halkı temsil amacıyla orada bulunuyor, dolayısıyla her yetkilinin ve eşlerinin etik durumlara göre hareket etmesi lazım. Bu keyfi bir şey değil, zaruriyettir.
Aynen dediğiniz gibi.

İşiniz gücünüz bunları araştırmak mı :tearsofjoy:
Keşke bu haltlar yenmese de işimizin bir bölümünü de bunları araştırmaya ayırmasak.

Fakehero

366. Gün
Emektar
Reaksiyon puanı
5,394
3-Orjinal Beymen çanta var mesela.
Beymen çantaların çoğunluğununda ithal olduğunu ve üzerine BEYMEN logosu basıldığını bildirmekte beis görmüyorum. Zira şahsım olarak BEYMENe danışmanlık yapan şirkette ithalat danışmanlığı yapan kişilerden birisiyim.

İkinci bir husus olarak iktidara bu şahsi harcamalarda tutulan radarın muhalefet kesmine de tutulması gerektiğini düşünüyorum. Zira bir kişi israf yaparken herkes ona odaklanırsa diğeri kim bilir arkadan neler yapmaz.

ozciceky

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,743
Beymen çantaların çoğunluğununda ithal olduğunu ve üzerine BEYMEN logosu basıldığını bildirmekte beis görmüyorum. Zira şahsım olarak BEYMENe danışmanlık yapan şirkette ithalat danışmanlığı yapan kişilerden birisiyim.

İkinci bir husus olarak iktidara bu şahsi harcamalarda tutulan radarın muhalefet kesmine de tutulması gerektiğini düşünüyorum. Zira bir kişi israf yaparken herkes ona odaklanırsa diğeri kim bilir arkadan neler yapmaz.
Beymen bir örnektir. Muhakkak TM olan çantalar vadır :)
Şahsi harcamalarda cumhurbaşkanlığı maaşı ile bunun yapılması bir nokta. Hadi onu geçtim ama burada iktidara gelen kim ise ondan bahsediyoruz. Kemal Recep Meral Bahçeli olması durumu değiştirmiyor.
Ama muhalefette de bu şekilde harcama yapanlar varsa onları da deşifre etmek lazım.

Hidro Dinamik

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,560
Çakma ayakkabı, çanta alana çok suç bulmuyorum. Ben ortaokul ve lisedeyken para kısıtlı diye cogu zaman çakma ayakkabi alirdim. Markasizlar hem daha dayaniksiz hem daha kötü tasarimli oldugundan.

Yani imitasyon kullanana degil alim gucunu dusurene bakacaksin ??

Dertsizali

Profesör Dr Doçent Dertsizali :)
Reaksiyon puanı
2,177
Şaka gibi ya bunu yazıyor olmak bile şaka ? Devletin başının eşi imitasyon takacak hı cocuk inanmaz.

MMTKR

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
520
iki türlüde sakıncalı konuya yorum yapmakta çok sakıncalı

Fakehero

366. Gün
Emektar
Reaksiyon puanı
5,394
Şahsi harcamalarda cumhurbaşkanlığı maaşı ile bunun yapılması bir nokta. Hadi onu geçtim ama burada iktidara gelen kim ise ondan bahsediyoruz. Kemal Recep Meral Bahçeli olması durumu değiştirmiyor.
Ama muhalefette de bu şekilde harcama yapanlar varsa onları da deşifre etmek lazım.
Ben bahsedilmez demiyorum sadece tek yanlı gidersek yanlış olur diğer kısma da bakıp onlarda bahsetmeliyiz.

Hidro Dinamik

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,560
Aslinda ben olsam harcamalarda muhalefete pek bakmam.
Ülkeyi ben yönetmiyorum aldığım parayı kendime harcıyorum. Ayrıca şirketim var, anam babam zengin diyip geçebilir. Ben mi getirdim insanları bu hale. Ben mi getirdim alım gücünü bu duruma dese ne cevap verebiliriz ?
Bir yerde de haklı.

Tabi işin etik olma durumu var. Muhalefet başa geçerse harcamaya devam eder mi etmez mi ? Durumları düzeltir mi düzeltmez mi ? Tartışılır.
Min 18 yıldır yönetimde söz sahibi olamayan muhalefetler yerinde olsam aman zaten geçemiyorum aldığım parayı daha çok yerim. Daha çok herkesin yüzüne vururum.
Siz bana oy vermediniz bana bir şey olmadı ama dönün kendinize bakın derim ?

En azından yıkılmadık ayaktayız güçlüyüz edebiyatı yapanların bir çoğunun ağzı kapanır.
Tabi her kesimde olduğu gibi ekonominin batışını arsızlıkla savunanlarda olacaktır. Onları kale almaya bile değmez.

Son düzenleme:

ozciceky

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,743
Ben bahsedilmez demiyorum sadece tek yanlı gidersek yanlış olur diğer kısma da bakıp onlarda bahsetmeliyiz.
Haklısınız. Ülkeyi yönetenler daha çok göze batıyor sadece. Ama muhalefettekilerin de ne olduğunu iyi bilmek lazım ki iktidara geldiklerinde aynı haltları yapmaya devam etmesinler.

OzkanK.

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,059
Belki 10 yıl olacak şu olay. Muhalefet o kadar sığ muhalefet yapıyor ki konu bulamıyor döndürüp döndürüp Erdoğan'ın eşine ve oğluna sarıyorlar. Gerçekten yazık.

Bir vatandaş olarak banane abi isterse 5 TL lik çanta taksın isterse 500 bin TL lik. Devlet malından almadıkça veya çalmadıkça BANANE BİZENE yani. Ama sabah akşam şu konuyu parlatmaya çalışan ve siyaset yapmaya çalışan muhalefet var ülkede ne yazık ki :( Gerçekten yazık.

Cumhurbaşkanının bu çanta muhabbetini sürekli açan Kemal Kılıçdaroğluna cevabı.

1604054714778.png

Not: Ben çantanın imitasyon olduğunu düşünmüyorum açıkçası. Ama bizim sığı muhalefet sussuz diye hadi çanta çakma bakın yolunuza demek için birisi ortaya böyle birşey atıyor gibi geliyor. ( Ama bizimkiler susmaz bu seferde neden orjinali varken imitasyon aldın diye eleştirmeye çalışıyorlar durmazlar :) )

ozciceky

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,743
Belki 10 yıl olacak şu olay. Muhalefet o kadar sığ muhalefet yapıyor ki konu bulamıyor döndürüp döndürüp Erdoğan'ın eşine ve oğluna sarıyorlar. Gerçekten yazık.

Bir vatandaş olarak banane abi isterse 5 TL lik çanta taksın isterse 500 bin TL lik. Devlet malından almadıkça veya çalmadıkça BANANE BİZENE yani. Ama sabah akşam şu konuyu parlatmaya çalışan ve siyaset yapmaya çalışan muhalefet var ülkede ne yazık ki :( Gerçekten yazık.

Cumhurbaşkanının bu çanta muhabbetini sürekli açan Kemal Kılıçdaroğluna cevabı.

Ekli dosyayı görüntüle 121960

Not: Ben çantanın imitasyon olduğunu düşünmüyorum açıkçası. Ama bizim sığı muhalefet sussuz diye hadi çanta çakma bakın yolunuza demek için birisi ortaya böyle birşey atıyor gibi geliyor. ( Ama bizimkiler susmaz bu seferde neden orjinali varken imitasyon aldın diye eleştirmeye çalışıyorlar durmazlar :) )

Zaten bu sözleri Sayın Tayyip Erdoğana söylüyor. Cumhurbaşkanlığı maaşı ile evin geçimin sağlayan Sayın Tayyip Erdoğan değil midir ?

OzkanK.

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,059
Zaten bu sözleri Sayın Tayyip Erdoğana söylüyor. Cumhurbaşkanlığı maaşı ile evin geçimin sağlayan Sayın Tayyip Erdoğan değil midir ?

Erdoğan'ın eşi bir aşirete mensup ve çok zengin diye biliyorum ban aileden zengin. Erdoğan'a sormadan eşi bile istediği çantayı istediği fiyata alabilecek kadar zengin zaten.
Burada size sorun veya dert olan ney onu anlamıyorum ?