Sıradan Tipli Erkeklerin Nasıl Güzel Sevgilisi Oluyor?

Bu konuyu okuyanlar

636405

Doçent
Reaksiyon puanı
495
Aga orta seviye tipli ve ortanın üstü karakterli bir insan olarak (en azından ben böyle olduğumu düşünüyorum) benim ilişkimin olmamasının adil olmadığını düşünüyorum ve bu durumdan rahatsızım. :/
Kızlarla iç içe misin?

Belki benim kızlarla iç içe olmadığım için yoktur, kızlarla iç içe nasıl olunur ki gerçi?

Erenist2020

Müdavim
Reaksiyon puanı
7,299
Bizim şansımız var mı sence panpa? (Para kazanmayı da bilmiyorum, bi kızla konuşmayı da) Ben kendimi "hiç olmayacak" ihtimaline karşı hazırladım, ölene kadar olmamasını bekliyorum.
Kız bulman için Paran olması lazım,güzel giyinmen lazım,birde ağzının laf yapması lazım.Bunları yapmazsan kız bulamazsın.Aynaya bakıpda ben tipsizim deme.Günümüzde Kızların çoğu tipe bakmıyor.

AlperShal

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,554
Kızlarla iç içe misin?

Belki benim kızlarla iç içe olmadığım için yoktur, kızlarla iç içe nasıl olunur ki gerçi?
Aga bir kızla 2-2,5 yıl arkadaş oldum. Bu arkadaşlığın son 1,5 yılı içinde ondan hoşlanmıştım ve açılmıştım ve reddetti ve arkadaş olarak uzun bir süre devam ettik. (Bunu nasıl halletti bilmiyorum ben olsam arkadaş kalamazdım herhalde) Daha sonra okuldan mezun olduk, ayrı okullara gittik ve şimdi arkadaş da değiliz. Sonuçta ben hoşlandım ilişki oluşturayım demiyorum doğru kişiyi buldum ve hoşlandım ilişkiye başlayayım diyorum. Bugüne kadar bulduğum tek kişi oydu, şimdi ise yok. Artık ne zaman bana göre birini bulurum bilmiyorum. Yani kızlarla iç içe olsam sadece onların benden hoşlanmasını ve ya benim onlara karşı hoşlanmamı sağlayabilirim ama doğru kişinin oluşmasını sağlayamam. Önemli olan kızlarla iç içe olmak değil bence doğru kızla iç içe olmak. Artık nasıl hallederim bilmiyorum. :/

636405

Doçent
Reaksiyon puanı
495
öpüşmek boş iş el tokalaşmak daha güzel hissettiriyor

hqdefault.jpg

Mesaj otomatik birleştirildi:

Kız bulman için Paran olması lazım,güzel giyinmen lazım,birde ağzının laf yapması lazım.Bunları yapmazsan kız bulamazsın.Aynaya bakıpda ben tipsizim deme.Günümüzde Kızların çoğu tipe bakmıyor.

Param olmadığı için kıyafet nedir bilmem, parfüm nedir bilmem. Bunlar nasıl alınır onu da anlamam. Hadi para kazanalım diyelim, bu sefer de her haftan çalışmakla geçmeyecek mi, nasıl olacak bu iş?

Son düzenleme:

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,299
Bazen orda burda görüyorum. Gayet sıradan, çirkin (itici bir çirkinlikten bahsediyorum) bir tipi olmasına rağmen güzel bir kızla sevgili olan, evlenen adamlar var.

Hiç Ali Ağaoğlu hikayesine bağlamayın, zengin olmayanların da olabiliyor :D

Büyük ihtimal aynı tip bende olsa tipsizim diye reddedilirdim. Şans işi sanırım. Yada güzel kız bolluğu var, çirkinine de denk gelebiliyor.
Gözlemlerime göre, maddiyat durumu, özgüven patlaması , çakallık, çekici dış görünüş ve romantik jestlere dikkat eden erkekler bir kızı hemen kapıp gidebiliyor.
Bu durumun iç güzelliğiyle veya sempatik olmakla alakası yoktur.
Biz bir kıza efendi gibi yaklaşırken, onlar "naber güzelim" diye yaklaşınca ve bazı kızlar da bu yaklaşımı normal görünce hayretler içersinde kalıyorum.

636405

Doçent
Reaksiyon puanı
495
Gözlemlerime göre, maddiyat durumu, özgüven patlaması , çakallık, çekici dış görünüş ve romantik jestlere dikkat eden erkekler bir kızı hemen kapıp gidebiliyor.
Bu durumun iç güzelliğiyle veya sempatik olmakla alakası yoktur.
Biz bir kıza efendi gibi yaklaşırken, onlar "naber güzelim" diye yaklaşınca ve bazı kızlar da bu yaklaşımı normal görünce hayretler içersinde kalıyorum.
Naber güzelim diye yaklaşan birisini gördün mü? Ben Asosyal olduğum için millet ne yapıyor ne ediyor fazla anlamam da, bi çoğunuz şu şöyle yapıyor, bu böyle yapıyor deyince ilginç geliyor.

Sanki evde gizli bir odanız varmış, odanın etrafı küçük kamera televizyonlarıyla doluymuş, oradan istediğin birisinin hayatını, gün boyunca yaptığı şeyleri izliyormuşsunuz gibi geçiyor hep aklımdan.

Erenist2020

Müdavim
Reaksiyon puanı
7,299
hqdefault.jpg

Param olmadığı için kıyafet nedir bilmem, parfüm nedir bilmem. Bunlar nasıl alınır onu da anlamam. Hadi para kazanalım diyelim, bu sefer de her haftan çalışmakla geçmeyecek mi, nasıl olacak bu iş?
Bu işlerden anlayan birini bulman lazım.Bu akraban olabilir,komşun olabilir,mahalleden bir arkadaşın olabilir.Seni birinin yönlendirmesi lazım.Sen şu anda bu durumunla bulamazsın.

636405

Doçent
Reaksiyon puanı
495
Bu işlerden anlayan birini bulman lazım.Bu akraban olabilir,komşun olabilir,mahalleden bir arkadaşın olabilir.Seni birinin yönlendirmesi lazım.Sen şu anda bu durumunla bulamazsın.
Valla çevrem 0

Ama şu para mevzusundan dolayı yine olmaz gibi geliyor bana. Dediğim gibi; çalışmayınca boş zamanın oluyor ama paran olmuyor. Bu sefer çalışıp para kazanacan ama verecekleri tek bi izin günü. Onu da evde yatarak geçirirsin anca.

Çalışmaktan kız göremeyiz ki yine.

Utku92

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,846
Boş işler herşey paraya bağlı artık.

karebale

Asistan
Reaksiyon puanı
24
Kuzenimin Kürt akrabası var.7 yaşındaki çocuğun manitası var , yok ben onu bıraktım Selin'e başladım diyor.Çocuk bir de tek kaş .

Benim çevrem çok geniş ama ben manita falan istemiyorum bazıları çıkma teklif etti ben no

Hidro Dinamik

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,560
(Yasiniza bagli olarak)
Iliski biyolojik olarakta gerekiyor.
Gerek yok diyipte biyolojik yapinizi elinizle bozmamanizi onermem ??

636405

Doçent
Reaksiyon puanı
495
(Yasiniza bagli olarak)
Iliski biyolojik olarakta gerekiyor.
Gerek yok diyipte biyolojik yapinizi elinizle bozmamanizi onermem ??
Sevgili istemiyorum diyen tipleri ben de anlamıyorum. (Aman istemesinler, rekabetin azalması işimize gelir)

Ben sadece benim sevgilim olacağını sanmıyorum.

Kubilayhan014

Doçent
Reaksiyon puanı
179
Kızlar kendini güldüren erkekler den hoşlanır kelimesine inanmazdım ama üniversite de gördüm ki kesinlikle doğru. Günümüzde zaten evlilik yaşı bayağı ilerledi 25 yaşından önce evlenen cok az kızlar da üniversite hayatını bırakıp evlenecek değil 2 yıl 4 yıl çirkin yakışıklı fark etmez ben eğlenceme bakayım diyerek sevgili yapıyorlar. Bundan dolayı tipine dahi bakmıyorlar direk mizah, espiri seviyesine bakıyorlar. Her sevgili olan da birbirine aşık olmuyor zaten tamamen eğlence. Aşık olduğu birini bırakmaz zaten insan günümüzde çorap değiştirir gibi sevgili değiştiriyor insanlar...

Kızlar kendini güldüren erkekler den hoşlanır kelimesine inanmazdım ama üniversite de gördüm ki kesinlikle doğru. Günümüzde zaten evlilik yaşı bayağı ilerledi 25 yaşından önce evlenen cok az kızlar da üniversite hayatını bırakıp evlenecek değil 2 yıl 4 yıl çirkin yakışıklı fark etmez ben eğlenceme bakayım diyerek sevgili yapıyorlar. Bundan dolayı tipine dahi bakmıyorlar direk mizah, espiri seviyesine bakıyorlar. Her sevgili olan da birbirine aşık olmuyor zaten tamamen eğlence. Aşık olduğu birini bırakmaz zaten insan günümüzde çorap değiştirir gibi sevgili değiştiriyor insanlar... Evlilik de ise tipsiz dediğin biri ile evlenmesi gerçek aşkın ta kendisi bence

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,299
Naber güzelim diye yaklaşan birisini gördün mü? Ben Asosyal olduğum için millet ne yapıyor ne ediyor fazla anlamam da, bi çoğunuz şu şöyle yapıyor, bu böyle yapıyor deyince ilginç geliyor.

Sanki evde gizli bir odanız varmış, odanın etrafı küçük kamera televizyonlarıyla doluymuş, oradan istediğin birisinin hayatını, gün boyunca yaptığı şeyleri izliyormuşsunuz gibi geçiyor hep aklımdan.
Ben endüstri meslek mezunuyum. Hiç tanımadığın kadar tipte insanlar tanıdım.
Birebir görmüş kadar oldum.
Ah keşke Mr. Robot gibi milleti gözlemleyip kendime göre eş bulabilseydim. :D

636405

Doçent
Reaksiyon puanı
495
Ben endüstri meslek mezunuyum. Hiç tanımadığın kadar tipte insanlar tanıdım.
Birebir görmüş kadar oldum.
Ah keşke Mr. Robot gibi milleti gözlemleyip kendime göre eş bulabilseydim. :D
Ben de meslek lisesine gittim de, milletin başından geçen olayları takip etmiyorum. Bi elaman kız tavlıyorsa bundan senin nasıl haberin oluyor ki :D

Kızlar kendini güldüren erkekler den hoşlanır kelimesine inanmazdım ama üniversite de gördüm ki kesinlikle doğru. Günümüzde zaten evlilik yaşı bayağı ilerledi 25 yaşından önce evlenen cok az kızlar da üniversite hayatını bırakıp evlenecek değil 2 yıl 4 yıl çirkin yakışıklı fark etmez ben eğlenceme bakayım diyerek sevgili yapıyorlar. Bundan dolayı tipine dahi bakmıyorlar direk mizah, espiri seviyesine bakıyorlar. Her sevgili olan da birbirine aşık olmuyor zaten tamamen eğlence. Aşık olduğu birini bırakmaz zaten insan günümüzde çorap değiştirir gibi sevgili değiştiriyor insanlar...
Kızların kendini güldürebilen erkeklerden hoşlandığını nerden anladın? Anket falan mı yaptın?

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,299
Ben de meslek lisesine gittim de, milletin başından geçen olayları takip etmiyorum. Bi elaman kız tavlıyorsa bundan senin nasıl haberin oluyor ki :D
Haberim olmasına gerek yok ki her zaman laf konusu oluyor. .D

636405

Doçent
Reaksiyon puanı
495
Haberim olmasına gerek yok ki her zaman laf konusu oluyor. .D
Ben öyle tiplerle arkadaş falan olmazdım, itici gelirler. Sevgilisi olan adamın benim yanımda işi olmamalı. Arkadaşım olacaksa benden ezik olması daha iyi olur.

Adalbert

Öğrenci
Reaksiyon puanı
33
Nasıl Tipe bakmıyor o_O

636405

Doçent
Reaksiyon puanı
495
Ya arkadaş her kafadan bi ses çıkıyor. Herkesin kendince bi görüşü var ama o görüşü neye dayanarak savunuyor belirsiz.

Biri tipe bakar der, biri tipe gerek yok der; Biri para lazım der, biri para olmadan da olur der.

Son mesajlar