Forumdan gereksiz yere uzaklaştırıldım.

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

KNMX

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,747
Aferin deyip gülücük atmakta şahsen kim olsa art niyet arar. Usain üstüne üstlük son kez uyarıda bulunmuş. Sen de yine ukalaca cevap vermişsin ve hak ettiğini almışsın. Ortada gereksizlik görmiyorum.

Usain

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
15,012
Ban yemem hiçte normal değil.Ben burda sana şaka amaçlı Aferin diyorum sen beni tehdit ediyorsun.Moderatör olman buranın reisi olduğun anlamına gelmiyor.
Tehdit etmiyorum uyarıyorum. Gecenin bir yarısı bana yazdıklarını Creative'e yazabilir misin? Yazamazsın.

Karşında çocuk yok. Gecenin bir yarısı tahrik edersen sonucuna katlanırsın. Dinsizin hakkından imansız gelir.

wpa_supplicant

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,544
Dediğim gibi şakada iki tarafında gülmesi gerek yoksa o yapılan şaka değildir

Marco Diaz

Doçent
Reaksiyon puanı
179
Tehdit etmiyorum uyarıyorum. Gecenin bir yarısı bana yazdıklarını Creative'e yazabilir misin? Yazamazsın.

Karşında çocuk yok. Gecenin bir yarısı tahrik edersen sonucuna katlanırsın. Dinsizin hakkından imansız gelir.
Yazarım yine tabi her zaman siz haklısınız her zaman haklı olmaya devam edin çok iyi gidiyorsunuz. ???

Little Cat

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,454
Bilader işini yapan bir moderatorle dalga geçmişsin madalya takmasını falan bekliyordun herhalde. Şakadan anlamayanada şaka yapmazsın bu kadar basit, hem alay et bide haksız yere ceza aldım de oda iyimiş

Suzan AŞAN

sxasizt sank
Reaksiyon puanı
6,829
Kendini onun yerine koyarmısın lütfen biri seninle bu üslupla konuşursa şaka olarak algılarmıydın @Marco Diaz? Amacım Hüseyi'ni savunmak değil aslına bakarsan ban yemen de normal değil ikinizde kendi açınızdan haklısınız o yüzden herkes kendine göre doğru olanı seçerse konu anayasaya gider bırakın burada kalsın ?

Usain

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
15,012
Tamam hadi madem asker arkadaşı değilim yok şuyum buyum tamamdır zaten şuraya iki arkadaş edinmeye geldik hal bırakmadılar.Forumu bırakıyorum adam gibi adam iki kişi tek var forumda : EFİ Shell ve AliBaki (diğer forum üyelerini tanımıyorum kızmayın biz adam degilmiyiz diye)
Teklif hala geçerli mi?

wpa_supplicant

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,544
Ban yemem hiçte normal değil.Ben burda sana şaka amaçlı Aferin diyorum sen beni tehdit ediyorsun.Moderatör olman buranın reisi olduğun anlamına gelmiyor.
Sabahtan beri bunu konuşuyorsun sanki usain in haksız olduğunu kanıtlayınca çeyrek altın vericekler

Nixc0r

Forumgezer
Emektar
Reaksiyon puanı
15,309
Bi düşünüyorum biri gecenin bi saatinde bana aferin yazsa diyede bende banlardım herhalde

Little Cat

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,454
O adam site moderatorü sevmesen bile saygı duymak zorundasın. Ben olsam perma ban atarım gene insaflı davranmış.

Marco Diaz

Doçent
Reaksiyon puanı
179
Tamam arkadaşlar susun artık bu kadar vırlamayın alın forumumuz sizin olsun hadi bb.

Hidro Dinamik

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,560
Hüseyin bencede haklı.

Bu durumda ne şaka yaptigin var. Ne düzgünce sebep sorman. Amacin belli kardeş kusura bakma.

Baska forumlara, sohbet forumlarina ugra. Nasil insyatifler dönüyor nasil keyfi banliyorlar görürsün.
Gördüğüm en iyi işleyiş bu forumda.

@Usain
Düzgün görev anlayisi ile is yaptiginiz icin sana ve diger yetkililere sonsuz tesekkurler ??

ARCANDY

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,749
Bu konu neden bu kadar uzadı? :D gereksiz yere açılmış konu, tartışarak bir sonuca varılabilirdi.

Marco Diaz

Doçent
Reaksiyon puanı
179
Düşünsene forum falan yok biri sana aferin :) diye bi mesaj atıyor naparsın :D
Birşey demem
Ek olarak işini yapan birine saçma sapan konuşursan ağzının payını alırsın bu her yerde böyle. Hadi hayatında başarılar dilerim
Sağol kardeşim sanada inşallah birgün seninde başına gelir.
Farkındamısınız ama şuan yaptığınız personel yalakalığı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...