Forumdan gereksiz yere uzaklaştırıldım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

defacerGLD

Profesör
Burda kanıt denilen şey 3 mesaj içeren ss ve bu ss de hiç usain canım istediği için seni banlıyorum vs demiyor

Umut Çelik

Profesör
Özetler misiniz? 5 sayfa okumayayım.
Hocam şöyle: Konu sahibi biriyle tartıştığı için ban yemiş. Siz de özelden mesaj atmışsınız ban yedin diye. Sonra bu arkadaş size gülücüklü mesaj atmış siz de gece gece asabımı bozma demişsiniz. Arkadaş napacan diyince banlamışsınız. Haksız banladığını iddia ediyor.

KNMX

Dekan
Aferin deyip gülücük atmakta şahsen kim olsa art niyet arar. Usain üstüne üstlük son kez uyarıda bulunmuş. Sen de yine ukalaca cevap vermişsin ve hak ettiğini almışsın. Ortada gereksizlik görmiyorum.

Usain

Dekan
Emektar
Ban yemem hiçte normal değil.Ben burda sana şaka amaçlı Aferin diyorum sen beni tehdit ediyorsun.Moderatör olman buranın reisi olduğun anlamına gelmiyor.
Tehdit etmiyorum uyarıyorum. Gecenin bir yarısı bana yazdıklarını Creative'e yazabilir misin? Yazamazsın.

Karşında çocuk yok. Gecenin bir yarısı tahrik edersen sonucuna katlanırsın. Dinsizin hakkından imansız gelir.

Marco Diaz

Doçent
Cezalı
Tehdit etmiyorum uyarıyorum. Gecenin bir yarısı bana yazdıklarını Creative'e yazabilir misin? Yazamazsın.

Karşında çocuk yok. Gecenin bir yarısı tahrik edersen sonucuna katlanırsın. Dinsizin hakkından imansız gelir.
Yazarım yine tabi her zaman siz haklısınız her zaman haklı olmaya devam edin çok iyi gidiyorsunuz. 👏👏👏

Servous

Profesör
Bilader işini yapan bir moderatorle dalga geçmişsin madalya takmasını falan bekliyordun herhalde. Şakadan anlamayanada şaka yapmazsın bu kadar basit, hem alay et bide haksız yere ceza aldım de oda iyimiş

morofobik

Profesör
Kendini onun yerine koyarmısın lütfen biri seninle bu üslupla konuşursa şaka olarak algılarmıydın @Marco Diaz? Amacım Hüseyi'ni savunmak değil aslına bakarsan ban yemen de normal değil ikinizde kendi açınızdan haklısınız o yüzden herkes kendine göre doğru olanı seçerse konu anayasaya gider bırakın burada kalsın 😊

Usain

Dekan
Emektar
Tamam hadi madem asker arkadaşı değilim yok şuyum buyum tamamdır zaten şuraya iki arkadaş edinmeye geldik hal bırakmadılar.Forumu bırakıyorum adam gibi adam iki kişi tek var forumda : EFİ Shell ve AliBaki (diğer forum üyelerini tanımıyorum kızmayın biz adam degilmiyiz diye)
Teklif hala geçerli mi?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...