Forumdan gereksiz yere uzaklaştırıldım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

defacerGLD

Profesör
Reaksiyon puanı
3,067
Bu ss den amacın kışkırtmak olduğu belli forumda 1 gun veya bir zaman geçince @Creative ne kadar zaman olduğunu der
düzenle butonu gidiyor yani mesajları banın bitince değil önce çekilmiş ve amacı şaka olan birinin hemen SS çekme ihtimali ?

Konunun linkini at

• Beğen
Reactions: ARX

Marco Diaz

Doçent
Reaksiyon puanı
179
Bu ss den amacın kışkırtmak olduğu belli forumda 1 gun veya bir zaman geçince @Creative ne kadar zaman olduğunu der
düzenle butonu gidiyor yani mesajları banın bitince değil önce çekilmiş ve amacı şaka olan birinin hemen SS çekme ihtimali ?

Konunun linkini at
Mesajı hiçbir şekilde düzenlemedim bana iftira atıyorsunuz şuan.

Marco Diaz

Doçent
Reaksiyon puanı
179

Marco Diaz

Doçent
Reaksiyon puanı
179
Tüm konuyu atabilir misin?
Tüm konuyu atabilir misin?
Screenshot_2020-10-12-12-09-04-691_com.android.chrome.jpg

Marco Diaz

Doçent
Reaksiyon puanı
179

Mali654987

Doçent
Reaksiyon puanı
379
konunun başını bilmiyorum ama bence burada bişey yok moderatör biraz fazla sinirlenmiş
moderatörün üyelere biraz alttan alması lazım (sınırı geçmicek bir şekilde) direk olarak banlaması uygun olmamış
@Marco Diaz hatalı mı bilemem ancak forum görevlilerinin daha soğukkanlı olmaları ve sinirine yenik düşmemeleri hem kendileri hem de karşı taraf için en önemlisi de forum için daha iyi olur. @Usain dostumu severim.Ancak sinirine yenik düşmüş biraz.
katılıyorum

Marco Diaz

Doçent
Reaksiyon puanı
179
konunun başını bilmiyorum ama bence burada bişey yok moderatör biraz fazla sinirlenmiş
moderatörün üyelere biraz alttan alması lazım (sınırı geçmicek bir şekilde) direk olarak banlaması uygun olmamış

katılıyorum
Evet tamam belki benimde hatam var fakat ben eğer şaka yapmasaydım gülücük atmazdım
Herkes niye savunmaya geçti ya?
Hayır sadece fikirlerini söylediler.Fakat siz objektif bakmıyorsunuz.Olaya şu yönden bakıyorsunuz "Personel her zaman haklıdır" tamam belki cidden haksızım ama yaptığım sadece bir şaka.

Su tankı

Doçent
Reaksiyon puanı
641
Evet tamam belki benimde hatam var fakat ben eğer şaka yapmasaydım gülücük atmazdım

Hayır sadece fikirlerini söylediler.Fakat siz objektif bakmıyorsunuz.Olaya şu yönden bakıyorsunuz "Personel her zaman haklıdır" tamam belki cidden haksızım ama yaptığım sadece bir şaka.
Sen niye bana patladın

grbzz

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
9,768
Yöneticiler forumun asayişini sağlamak için çabalayan insanlardır. Hem kurallara aykırı davranmışsınız hem de ceza alınca üzerine ukala bir tavırla cevap vermişsiniz. Hem bir büyüğünüz olarak hem de bir yönetici olarak biraz saygıyılı olmak gerekir bence. Haksızsınız. Daha fazla da uzatmayın bence.

Mali654987

Doçent
Reaksiyon puanı
379
Yöneticiler forumun asayişini sağlamak için çabalayan insanlardır. Hem kurallara aykırı davranmışsınız hem de ceza alınca üzerine ukala bir tavırla cevap vermişsiniz. Hem bir büyüğünüz olarak hem de bir yönetici olarak biraz saygıyılı olmak gerekir bence. Haksızsınız. Daha fazla da uzatmayın bence.
üyelerin moderatöre saygılı olması gerektiği gibi moderatörlerin de üyelere saygılı olması gerekir ufak bir kızışmada ban atmak doğru değil

KimBuGamzeli

Profesör
Reaksiyon puanı
1,821

Konuyu baştan sona okudum ama bu arkadaşın moderatör arkadaşa kurallara aykırı bir mesajını görmedim. Ban yemesi için de bir sebep yok bence. Son günlerde bahsi geçen moderatör arkadaşı da konularda görüyorum çoğu zaman konu ile alakasız değişik değişik cevaplar yazıyor canı sıkkın bence.

Marco Diaz

Doçent
Reaksiyon puanı
179
Haksızım? birisi geliyor herkesin yaptığı şakayı ben yapınca kafasına göre ban atıyor? kurallarda gülme ve napıcan demek yasak yazıyorsa gelin ss atın 1 hafta daha ban atarsınız.
Bu link senin sdn ile olan konuşman. Bunu biz göremeyiz. Benim senden istediğim o gülücüklü yazıştığın konuyu göndermen.
Biz konudan değil özelden konuştuk

mdkbet

Profesör
Reaksiyon puanı
80
arkadaşın mesajı kışkırtıcı, ancak moderatörün mesajı da normal değil
"gece gece asabımı bozma" ne demek tam olarak

bunu birine söylersen o da sana "bozulursa ne olur" diye sorar haliyle
moderatör alenen tehtid etmiş
üyelere karşı daha saygılı olunması gerekmez mi ?
moderatörler rahatça üyeleri tehtid edebiliyor mı ?

insanlara biraz yetki verilince hemen gücün etkisi altına giriyorlar, kendilerini yukarıda görüyorlar.
biriyle yüz yüze konuşuyor olsan "gece gece asabımı bozma" demek çok daha zor olur zannımca.
belki iğneği kendimize çuvaldızı başkasına batırmak gerekir diye düşünüyorum.

Marco Diaz

Doçent
Reaksiyon puanı
179

insanlara biraz yetki verilince hemen gücün etkisi altına giriyorlar, kendilerini yukarıda görüyorlar.
biriyle yüz yüze konuşuyor olsan "gece gece asabımı bozma" demek çok daha zor olur.
evet yani bana böyle bir kelime kullanıyor ben hala şaka yapmaya devam ediyorum aslında ben olayı alttan alıyorum o kötü davranıyor ve tüm personeller beni suçluyor.

iproduct red

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
0
Merhaba, forum yöneticileri olarak gereksiz uzaklaştırma vermeyiz. Kanıtlarınızı sunmanızı rica ederim
Merhaba, forum yöneticileri olarak gereksiz uzaklaştırma vermeyiz. Kanıtlarınızı sunmanızı rica ederim.
Benim eski hesabımı neden banladınız bana küfür,hakaret eden adamı banlamıyorsunuz beni banlıyorsunuz nerde hak,hukuk,adalet??

Mali654987

Doçent
Reaksiyon puanı
379

biriyle yüz yüze konuşuyor olsan "gece gece asabımı bozma" demek çok daha zor olur zannımca.
belki iğneği kendimize çuvaldızı başkasına batırmak gerekir diye düşünüyorum.
evet her konuda haklısınız önüne geleni moderatör yapmamak lazım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...