Forumdan gereksiz yere uzaklaştırıldım.

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Marco Diaz

Doçent
Reaksiyon puanı
179
Merhaba arkadaşlar.Ben geçenlerde başka bir arkadaş ile tartıştığımdan dolayı ban yedim.Ardından banım açılınca foruma geri döndüm.Sonra bir mesaj vardı ban yediniz diye gülücük attım.Adam sinirimi bozma dedi.Şaka anlamıyla yine güldüm.Adam gitti bir hafta ban attı.

Nerde bu işin adaleti? Ss isteyen varsa atarım.

Ve eğer son görülmem 2 saat önce ise bilinki ban yemişimdir bu konuyu açtığım için :)

Creative

Kör Cerrah
Emektar
Reaksiyon puanı
17,258
Merhaba, forum yöneticileri olarak gereksiz uzaklaştırma vermeyiz. Kanıtlarınızı sunmanızı rica ederim.

Marco Diaz

Doçent
Reaksiyon puanı
179

Ekli dosyalar

• Screenshot_2020-10-12-11-07-33-049_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2020-10-12-11-07-33-049_com.android.chrome.jpg
    43.8 KB · Görüntüleme: 283

Dora

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
9,728
Bu sohbeti hatırlıyorum. Bilgim var. Askerlik arkadaşın ile konuşmuyorsun. Sen alay edercesine ne yapacağını sormuşsun Hüseyin de cevap vermiş. Gereksiz değil.

Creative

Kör Cerrah
Emektar
Reaksiyon puanı
17,258
Burada gereksiz bir durum görmüyorum. Yetkili arkadaşımızın işlemi tarafınıza yaptıktan sonra alay edercesine kendisine cevap vermişsiniz.

Burada gün içerisinde yüzlerce raporlanan mesajlar ve forum içerisinde bulunan mesajları kontrol eden arkadaşlarımızla alay etmeniz size bu özgürlüğü veremez.

Lütfen daha dikkatli olalım.

Saygılarımla.

Reaksiyon puanı
7,999
Hakaret etmeden yazmış ama ? Küçük düşürücü bir durumda yok. Üyeler kendi arasında da bu tarzda konuşabiliyor o da yasaklansın o zaman. Yetki olması kuralların yerine göre kısıtlanıp gevşetilmesi anlamına mı geliyor?

D

Deleted member 216045

SDN Okuru
Hak etmişsin. konuda sadece gülücük attım demişsin ama konuşmada kışkırtıcı mesajlarında var. forum sahibi ben olsam sınırsız banlardım.

Marco Diaz

Doçent
Reaksiyon puanı
179
Hak etmişsin. konuda sadece gülücük attım demişsin ama konuşmada kışkırtıcı mesajlarında var. forum sahibi ben olsam sınırsız banlardım.
Kışkırtıcı? Yaptığım bir şaka eğer şaka olmasaydı gülücük atmazdım.

Laufeyson

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,075
Bence de kışkırtmışsın moderatörümüzü. O da sana cevabı vermiş.

Marco Diaz

Doçent
Reaksiyon puanı
179
Tamam arkadaşlar size göre kışkırtma ben gidiyorum.Yaptığımız şakanında * çıkarıyorsunuz.

Marco Diaz

Doçent
Reaksiyon puanı
179
Arkadaş şaka anlamında yazdım diyor, siz kışkırtıcı diyorsunuz. Daha hangi anlamda yazdığını anlamadan neden yetkiliyi savunma pozisyonuna geçtiniz onu anlamadım. Kurallarda gülücüklü mesaj atılamaz yazmıyor ki?
Zaten anlamıyorlar ki.Sabahtan beri söylüyorum.Amacım kışkırtma olsaydı artistlik falan yapardım.Yaptığım bir şaka

Marco Diaz

Doçent
Reaksiyon puanı
179
@Marco Diaz hatalı mı bilemem ancak forum görevlilerinin daha soğukkanlı olmaları ve sinirine yenik düşmemeleri hem kendileri hem de karşı taraf için en önemlisi de forum için daha iyi olur. @Usain dostumu severim sinirine yenik düşmüş biraz.
Hayır yani tamam bende haksız olabilirim fakat yaptığım şaka gelde yiyosa ban at falan değil
Burada gereksiz bir durum görmüyorum. Yetkili arkadaşımızın işlemi tarafınıza yaptıktan sonra alay edercesine kendisine cevap vermişsiniz.

Burada gün içerisinde yüzlerce raporlanan mesajlar ve forum içerisinde bulunan mesajları kontrol eden arkadaşlarımızla alay etmeniz size bu özgürlüğü veremez.

Lütfen daha dikkatli olalım.

Saygılarımla.
Bu alay etmek değil ve çoğu kişi benim moderatöre saygısızlık ve gel bana ban at demişim diyor.Fakat bunu diyen arkadaşlara sesleniyorum forumda çoğu kişi böyle şakalar yapıyor.Hepsine ban atarsak adam kalmazki.
Bu sohbeti hatırlıyorum. Bilgim var. Askerlik arkadaşın ile konuşmuyorsun. Sen alay edercesine ne yapacağını sormuşsun Hüseyin de cevap vermiş. Gereksiz değil.
Askerlik arkadaşı? O zaman burdaki millet birbiri ile şakalaşsın banlayalım.Gereksizmi değil mi?

CCD

Asistan
Reaksiyon puanı
217
Biraz daha anlayış gösterilerek davranılabilirdi bence. Ban atılacak bir durum görmedim arkadaş şaka yaptığını belirtiyor. Tabii ki bunların hepsi benim şahsi düşüncemdir kimse yazdığımdan alınmasın veya kırılmasın. Teşekkürler :)

Marco Diaz

Doçent
Reaksiyon puanı
179
Tamam hadi madem asker arkadaşı değilim yok şuyum buyum tamamdır zaten şuraya iki arkadaş edinmeye geldik hal bırakmadılar.Forumu bırakıyorum adam gibi adam iki kişi tek var forumda : EFİ Shell ve AliBaki (diğer forum üyelerini tanımıyorum kızmayın biz adam degilmiyiz diye)

wpa_supplicant

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,544
Şakada iki tarafında gülmesi gerekir bu durumda seninki şaka olmuyor

ozciceky

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,743
Arkadaşlar bence ban yapan Moderatör kardeşimiz de kötü bir gününde imiş. Bence bu ban gerektiren bir durum değil. Evet verilen cevap da karşıdakini gıcık etmek için verilmiş gibi. Ama gene de bir şey yapmadan bir şey söylemeden evvel insanlar bir durup düşünseler, sakinleşseler verilen tepkiler daha yumuşak olabilir. Her iki taraf için de.

Laufeyson

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,075
Tamam hadi madem asker arkadaşı değilim yok şuyum buyum tamamdır zaten şuraya iki arkadaş edinmeye geldik hal bırakmadılar.Forumu bırakıyorum adam gibi adam iki kişi tek var forumda : EFİ Shell ve AliBaki (diğer forum üyelerini tanımıyorum kızmayın biz adam degilmiyiz diye)
Forumda iyi birisin bırakma bence. Konuşmanın en başını görmediğim için çok fazla yorum yapamıyorum. Ama "napacan .d" mesajın yanlış olmuş.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...