Samsung Galaxy M31 Şarjı Çok Çabuk Bitiyor

Bu konuyu okuyanlar

Semih1874

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
o konuda bilgim yok tek bildiğim Exynos bataryayı çok tüketiyor ama eğer bir tahmin yürütecek olursak işlemci ve pil optimizasyonu (uyumluluğu) ile alakalı olabilir
anladım teşekkürler. Mod adayımızın dediği gibi inşallah düzeltilir bu sorun.

Semih1874

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Ben S10 kullanıyorum.

İade durumu söz konusu bile olamaz sadece bir teste sokarlar ve iyi deyip geri yollarlar, ama yine de bir şansınızı deneyin isterseniz :)
Anladım deneyelim bakalım :) teşekkür ederim. Sırayla dediklerinizi uyguluyorum UI için olan. Bu arada ekran çözünürlüğünü nereden azaltacağımı bulamadım yardımcı olur musunuz? Şu dpi ile belirlenen şey ise bahsi geçen onu 350 yaptım.
Mesaj otomatik birleştirildi:

14 gün geçmediyse iade et hemen.
geçmedi henüz düşüneceğim

OzkanK.

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,059
Samsung'un M serisi A serisi telefonları resmen pişmanlıktır ALMAYIN ALDIRMAYIN bence...

Kağıt üstünde ki verilere kanıyorlar ama gerçekte hiç öyle değil bu telefonlar. Benim bir tanıdıkta almış geçenlerde çok iyi diyor 6000 mAH bataryası var çok uzun gider heralde bataryası ama o iyilik sadece kağıt üsttünde. Günlük kullanımda çok tırt takoz gibi bir telefon... Heryeri plastik ön camı eski nesil performansı iyi değil bataryası hızlı şarjı kötü.

Semih1874

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Samsung'un M serisi A serisi telefonları resmen pişmanlıktır ALMAYIN ALDIRMAYIN bence...

Kağıt üstünde ki verilere kanıyorlar ama gerçekte hiç öyle değil bu telefonlar. Benim bir tanıdıkta almış geçenlerde çok iyi diyor 6000 mAH bataryası var çok uzun gider heralde bataryası ama o iyilik sadece kağıt üsttünde. Günlük kullanımda çok tırt takoz gibi bir telefon... Heryeri plastik ön camı eski nesil performansı iyi değil bataryası hızlı şarjı kötü.
Pişmanlığım sadece bataryası. Beklediğim performansı vermiyor.

Yasiin

Dekan
Reaksiyon puanı
3,968
Anladım deneyelim bakalım :) teşekkür ederim. Sırayla dediklerinizi uyguluyorum UI için olan. Bu arada ekran çözünürlüğünü nereden azaltacağımı bulamadım yardımcı olur musunuz? Şu dpi ile belirlenen şey ise bahsi geçen onu 350 yaptım.

İade edin redmi note 9 pro alın daha memnun kalırsınız batarya da.

grbzz

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,768

Ekran>ekran çözünürlüğü kısmından bakabilirsiniz. Eğer seçenek yok ise tek mod var demektir.

ThorJ

veritas
Emektar
Reaksiyon puanı
9,728
Bence çok da anormal değil, ama çok da normal değil.

MMTKR

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
520
hocam bir sorun görmüyorum kulalnılan ekran panalei işlemci mimarisi çok fark ediyor hele one ui bence cok acaip çöp ya güncelle bekleyin yada custom rom arayışında gidin

Webhead

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547

Hocam forumda Samsung ile ilgili konu açıldığı zaman bende hep aynı şeyi söylüyorum kesenin ağzını açıp S veya Note alın diyorum hep

OzkanK.

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,059
Hocam forumda Samsung ile ilgili konu açıldığı zaman bende hep aynı şeyi söylüyorum kesenin ağzını açıp S veya Note alın diyorum hep

A51 A71 hadi bir ara ucuzdu kafa karışıklığı çeldiricilik yapıyorduda fiyatları 4-5 bin TL ye gelmiş bir A serisi veya 3000TL üstüne bir M serisi Samsung alınmaz bana göre...

Webhead

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547
A51 A71 hadi bir ara ucuzdu kafa karışıklığı çeldiricilik yapıyorduda fiyatları 4-5 bin TL ye gelmiş bir A serisi veya 3000TL üstüne bir M serisi Samsung alınmaz bana göre...
Ben illa Samsung alacak olsaydım 2.el temiz S10 alırdım

Su tankı

Doçent
Reaksiyon puanı
641
Tuhaf benim telefonum lg k40s 3500 mAh bataryası var orta-yoğun kullanımda 6-7 az-orta kullanımda 8-9 saat dayanıyor

misty rosetta

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,369
Zamanında şarjda oynanmış J5 2016'nın şarjı bile daha uzun dayanıyor xD

Erenist2020

Müdavim
Reaksiyon puanı
7,299
Geçen hafta nihayet kararımı verdim ve 6000 mAh'lık Galaxy M31'i satın aldım. Ama beklediğim performansı asla alamıyorum. Günde ortalama 5 saat ekran süresiyle maximum 1 buçuk gün dayanıyor. A70 olan arkadaşım var ve A70'in bataryası 4500 mAh'lık bir batarya ama o 10 saate yakın ekran süresiyle 2 2 buçuk günde bir şarja takıyor. Bugün servisi aradım ve bana telefonunuz yeni kullandıkça bataryanın performansı artacaktır dedi. Konu hakkındaki düşüncelerinizi ve özellikle M31 kullanıcılarının deneyimlerini bekliyorum. Teşekkürler.
Samsung'un exynos işlemcilerinde batarya sorunu gayet normal.Exynos un batarya yönetiminin berbat olduğu bilinen bir şey o yüzden servise versenizde bir şey değişmeyecek.Samsung alacaksanız orta seviyede alsanız amiral gemiside alsanız yapmanız gereken şey Exynos işlemciden uzak durmak.

ARCANDY

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,748
aldığı performans fiyat bandında çöp boşuna ısrar etmeyin zaten plastik telefon gidin Mi Note 10 Lite'ın performansını görün.
S20 var gayet memnunum, markaları kötülüyorsunuz ama kendiniz yapabilir misiniz?