Babam bana hiçbir şey almıyor.

Bu konuyu okuyanlar

ömerim55

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,328
Merhaba arkadaslar. Sorunum başlıkta yazdığı gibi babamın bana hiçbir şey almaması ve bana hiç para vermemesi. İlkokulda günde 1 lira falan verirdi, ortaokula geçtim. Hiç para vermedi ne okul kıyafeti aldı ne kırtasiye aldı ne ayakkabı aldı ne kitap ne yemek parası verdi. Ben de nereden para bulabilirim diye araştırırken okulda kumar oynatmaya ve telefon alıp satmaya başladım. 4 sene bu şekilde kendi kendime her şeyimi aldım kenara yüklü miktarda para koydum. Simdi liseye geçtim kitap parası istedim kaale bile almadı. Kıyafet alayım dedim para istedim ne yapacaksin kıyafetin var diyor. Kendi gardırobu marka kıyafetlerle dolu ama benim 2 pantolon 2 tişört 1 gömleğim var. Maddi durumu kötü de degil. Hem müdür yardimcisi hem de esnaf. Ne yapmalıyım bu adamdan nasıl para alabilirim.

kabare_01

Öğrenci
Reaksiyon puanı
16
kardeşim bence bir an önce mesleğini eline al ve kimseye muhtaç etme kendini. zaten bu zamana kadar bir şekilde götürmüşsün. senin baban çok iflah olacak gibi durmuyor. kumarı falan bırak doğru düzgün bir meslek olsun elinde. babanı allah ıslah etsin

Creative

Kör Cerrah
Emektar
Reaksiyon puanı
17,258
Adamın isteği yerine gelmiş zaten, kendi ayakları üzerinde duran bir evlat istemiş. Bu tarz insanlara da ne bileyim, bir yandan evet iyi bir davranış ancak baba ve oğul ilişkisi yönünden pek iyi bulmuyorum.

İleride acaba ben nasıl olacağım? ?

ömerim55

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,328
Vay be. Sen kasa oluyordun o zaman?
Çok dayak yedim ama. Şikayet ediyorlardi ailelerine. Yok telefonuma el koydu yok 50 lirami aldı. Borç falan veriyordum karşılığında telefonunu alıyordum borcu ödeyene kadar. Ödemezse telefona el koyuyordum. Ama tabi bu seferde her yaptığım işte bir bit yeniği arıyorlardı tabi.

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
22,762
Çok dayak yedim ama. Şikayet ediyorlardi ailelerine. Yok telefonuma el koydu yok 50 lirami aldı. Borç falan veriyordum karşılığında telefonunu alıyordum borcu ödeyene kadar. Ödemezse telefona el koyuyordum.
Adamım sen bir harikasın. Evraklarla borç verebilirsin birisine.

Yani Bir şeyini al evraklaştır ver borcu. Sonra gitsin seni mahkemeye versin yine sen kazanırsın.

Heilung

Asistan
Reaksiyon puanı
148
Haşa. Hırsızlık olmaz. Ayıp. Aç kalsam yapmam.
Susuz kalsan dusunulebilir mi?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Belki de senin oz baban degildir ve bunu biliyordur, ve belki henuz senin bir cop konteynirinda bulunup evlat edinildigini ogrenmen icin erken oldugunu dusunuyordur,

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
22,762
Susuz kalsan dusunulebilir mi?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Belki de senin oz baban degildir ve bunu biliyordur, ve belki henuz senin bir cop konteynirinda bulunup evlat edinildigini ogrenmen icin erken oldugunu dusunuyordur,
Biraz daha yaz yaa :D
Güzel dizi yapılır. Senaryo yazarlığına adaysın bence.

ömerim55

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,328
Şu anda kumar oynatmıyorum. Askerlere tuşlu telefon satiyorum ama piyasada artık cihaz kalmadı. O iş de yattı. Devlet de burs yatiriyordu oda 10 gün gecikti. Beş parasız dolaniyorum yapacak bir şey yok. Test kitabı alacaktım sadece matematik alabildim. Neyse... Ama üstte bir arkadaşın da dediği gibi biraz da kendi ayaklarimin üstünde durmayı öğretti.

Son düzenleyen moderatör:

Heilung

Asistan
Reaksiyon puanı
148
Biraz daha yaz yaa :D
Güzel dizi yapılır. Senaryo yazarlığına adaysın bence.
Aslunda kendi gercekligim olabilecegini dusundugum durumlari kendime itiraf etmekten korktugum icin baskalarina uyarlayarak bilincaltimda bir telkin yasiyor olabilirim..bilemedim

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
22,762
Aslunda kendi gercekligim olabilecegini dusundugum durumlari kendime itiraf etmekten korktugum icin baskalarina uyarlayarak bilincaltimda bir telkin yasiyor olabilirim..bilemedim
Bence senin düşünceler çok bulanık. Kendi içinde kaybolmuş gibisin.

EFI Shell

shellx64.efi
Reaksiyon puanı
18,895
Ben olaya hic o boyuttan bakmadim. Kumar oynarken o da kazanabilir ben de. Zorlama yok ister oyna ister oynama. Günah sevap boyutu ayrı.
Benim kızdığım tarafı şu; Hırsızlığa "haşa, yapmam" deyip kumara gelince dini boyutunu düşünmemen.

Son düzenleme:

MrOwL0

Asistan
Reaksiyon puanı
448
Şu anda kumar oynatmıyorum. Askerlere tuşlu telefon satiyorum ama piyasada artık cihaz kalmadı. O iş de yattı. Devlet de burs yatiriyordu oda 10 gün gecikti. Beş parasız dolaniyorum yapacak bir şey yok. Test kitabı alacaktım sadece matematik alabildim. Neyse... Ama üstte bir arkadaşın da dediği gibi biraz da kendi ayaklarimin üstünde durmayı öğretti.
Sen bu hayata yenilmezsin yeminle ?

ömerim55

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,328