Arkadaşla yardımınıza ihtiyacım var.

Bu konuyu okuyanlar

STB

Müdavim
Reaksiyon puanı
740
Arkadaşlar öncelikle merhabalar, bende şöyle bir şey bir şey hakkında istemsizce kötü düşünebiliyorum ve bu düşünce aklımdan gitmiyor, gerçekten de çok zor durumdayım bir yardım edermisiniz.

Laufeyson

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,075
Arkadaşlar öncelikle merhabalar, bende şöyle bir şey bir şey hakkında istemsizce kötü düşünebiliyorum ve bu düşünce aklımdan gitmiyor, gerçekten de çok zor durumdayım bir yardım edermisiniz.
Nasıl bir şey? Onu aklından atmaya çalışma bir kere. O zaman daha da fazla hatırlarsın. Mesela oyun oyna bir şey ile ilgilen. Şöyle bir söz var kimin dediğini bilmiyorum: 5 yıl sonra unutacağın şey hakkında 5 dakika endişelenme. (yanlış yazmış olabilirim)

STB

Müdavim
Reaksiyon puanı
740
Nasıl bir şey? Onu aklından atmaya çalışma bir kere. O zaman daha da fazla hatırlarsın. Mesela oyun oyna bir şey ile ilgilen. Şöyle bir söz var kimin dediğini bilmiyorum: 5 yıl sonra unutacağın şey hakkında 5 dakika endişelenme. (yanlış yazmış olabilirim)
bir şeyle ilgileniyorum iş yarıyor ama 30 dakika sonra yine aklıma geliyor.

STB

Müdavim
Reaksiyon puanı
740
O zaman seni çok düşündürecek bir şey olmalı.
hocam çok olumsuz şeyler geliyor mesela;
yanımda yakın bir arkadaşım var onun hakkında hiç düşünmeyeceğim şeyler aklıma geliyor(ör. hakaret) birden ve aklımdan çıkmıyor.

Laufeyson

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,075
yanımda yakın bir arkadaşım var onun hakkında hiç düşünmeyeceğim şeyler aklıma geliyor(ör. hakaret) birden ve aklımdan çıkmıyor.
Arkadaşınızla kavga veya tartışma mı yaşadınız? Hayırsa yanına gidip hoş şeyler söylersen o da söyler ve böylece aklındaki kötü düşünceler gidebilir.

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
22,765
Arkadaşa dön bitane tokat yapıştır. De ki bu senin bana karşı düşündüğün kötü şeyler için.

STB

Müdavim
Reaksiyon puanı
740
Arkadaşınızla kavga veya tartışma mı yaşadınız? Hayırsa yanına gidip hoş şeyler söylersen o da söyler ve böylece aklındaki kötü düşünceler gidebilir.
tek arkadaşım değilki herkes hakkında birden kötü şeyler düşünebiliyorum ama hiç istemeden sonrada aklımdan gitmiyor.
Mesaj otomatik birleştirildi:

acaba bir psikoloğa gitsem mi?

Laufeyson

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,075
tek arkadaşım değilki herkes hakkında birden kötü şeyler düşünebiliyorum ama hiç istemeden sonrada aklımdan gitmiyor.

acaba bir psikoloğa gitsem mi?
Neden ki? İlginç bir durum.

STB

Müdavim
Reaksiyon puanı
740
Bir türlü kurtulamıyorum akşamları yatamıyorum bunun yüzünden.

Reaksiyon puanı
1,158
Hocam bu bana göre bir savunma mekanizması. Bende genellikle öyleyim. Kötü düşünürüm iyi bir olay olursa hediye gözüyle bakıyorum.

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
22,765
Bir türlü kurtulamıyorum akşamları yatamıyorum bunun yüzünden.
Sen düşünme ben söylerim bir arkadaş olarak.
Ben şuan senin hakkında ne düşünüyorum biliyor musun? En kötü kötü aklına gelemeyecek şeyler.

Bi kere Profil erkekse kıza. Kızsa erkeğe benzetiyorum. hahahhahash (Sinsi gülüş)???

• Komik
Reactions: STB

Timurid

Müdavim
Reaksiyon puanı
835
Arkadaş düşünüyor ki, onun hakkında kötü bir şeyler düşünüyorsun ve sana düşündüklerini demeden senin düşündüklerinin aksini yapmak istiyor.
Arkadaş bulmaca gibi anlatmış ben anlamamıştımda sağol

Arkadaş düşünüyor ki, onun hakkında kötü bir şeyler düşünüyorsun ve sana düşündüklerini demeden senin düşündüklerinin aksini yapmak istiyor.
Ben yine anlamadım ??

--ProofStriker

Müdavim
Reaksiyon puanı
762
Bunu bazen bende düşünüyorum ama cidden seni çok rahatsız edici seviyeye geldiyse bence de psikoloğa görün

• Beğen

umut4343

Asistan
Cezalı
Reaksiyon puanı
308
7 8 senelik tecrübe ve gittiğim doktorlar kullandığım haplara dayanarak sana yardım edebilirim ?

Timurid

Müdavim
Reaksiyon puanı
835

Bir tek rahatsız olduğunu anladım ??

Çok fazla açarsak çok kötü yerlere gidebilir. :)
Düşün ki en sevdiğin arkadaşını öldürmek istiyorsun.
@STB gerçektem senin bir psikriyastiste ihtiyacın var

• Beğen

umut4343

Asistan
Cezalı
Reaksiyon puanı
308
Benle iletişime geçersen yardım ederim sana şimdi şöyle ailenden birini kaybettinmi daha önce yada çocukluğun nasıl geçti ailen le aran hepsi önemli dediğim gibi iletişime geç bunlarında dalları var

STB

Müdavim
Reaksiyon puanı
740
Benle iletişime geçersen yardım ederim sana şimdi şöyle ailenden birini kaybettinmi daha önce yada çocukluğun nasıl geçti ailen le aran hepsi önemli dediğim gibi iletişime geç bunlarında dalları var
normal bir hayatım var tranva yaratacak hiç bir olay yaşamadım.

umut4343

Asistan
Cezalı
Reaksiyon puanı
308
normal bir hayatım var tranva yaratacak hiç bir olay yaşamadım.
Ozaman tamam fakat yaşın küçük daha bunu ilerletme ve inan bana bu düşünceler boşluktan gelir iş bul kendine doktor hap Faso fiso kafanda bitirecesin

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
22,765
Hayır STBnin bu durumdan rahatsız olduğunu anladım diyorum zaur ben sana hiç rahatsız dermiyim?
Hemence üzül sende. Yok küstüm konuşma. hghgjkhg ?

Zaur bey siz psikriyastistsiniz zaten. :)
Değilim yanlış anladınız. Başka Arkadaşla özelden Füzyon atomu çarpıştırıyoruz.
Forumda kara delik açılırsa sorumlusu ben değilim ondan bilin ?

Dinleme ve yorumlamam ağır basıyor biraz öyle anlaşılıyor.