Arkadaşla yardımınıza ihtiyacım var.

STB

Doçent
Arkadaşlar öncelikle merhabalar, bende şöyle bir şey bir şey hakkında istemsizce kötü düşünebiliyorum ve bu düşünce aklımdan gitmiyor, gerçekten de çok zor durumdayım bir yardım edermisiniz.

Umut Çelik

Profesör
Arkadaşlar öncelikle merhabalar, bende şöyle bir şey bir şey hakkında istemsizce kötü düşünebiliyorum ve bu düşünce aklımdan gitmiyor, gerçekten de çok zor durumdayım bir yardım edermisiniz.
Nasıl bir şey? Onu aklından atmaya çalışma bir kere. O zaman daha da fazla hatırlarsın. Mesela oyun oyna bir şey ile ilgilen. Şöyle bir söz var kimin dediğini bilmiyorum: 5 yıl sonra unutacağın şey hakkında 5 dakika endişelenme. (yanlış yazmış olabilirim)

STB

Doçent
Nasıl bir şey? Onu aklından atmaya çalışma bir kere. O zaman daha da fazla hatırlarsın. Mesela oyun oyna bir şey ile ilgilen. Şöyle bir söz var kimin dediğini bilmiyorum: 5 yıl sonra unutacağın şey hakkında 5 dakika endişelenme. (yanlış yazmış olabilirim)
bir şeyle ilgileniyorum iş yarıyor ama 30 dakika sonra yine aklıma geliyor.

Umut Çelik

Profesör
hocam çok olumsuz şeyler geliyor mesela;
yanımda yakın bir arkadaşım var onun hakkında hiç düşünmeyeceğim şeyler aklıma geliyor(ör. hakaret) birden ve aklımdan çıkmıyor.
Arkadaşınızla kavga veya tartışma mı yaşadınız? Hayırsa yanına gidip hoş şeyler söylersen o da söyler ve böylece aklındaki kötü düşünceler gidebilir.

STB

Doçent
Arkadaşınızla kavga veya tartışma mı yaşadınız? Hayırsa yanına gidip hoş şeyler söylersen o da söyler ve böylece aklındaki kötü düşünceler gidebilir.
tek arkadaşım değilki herkes hakkında birden kötü şeyler düşünebiliyorum ama hiç istemeden sonrada aklımdan gitmiyor.
Mesaj otomatik birleştirildi:

acaba bir psikoloğa gitsem mi?

Captan_

Üyecik
Hocam bu bana göre bir savunma mekanizması. Bende genellikle öyleyim. Kötü düşünürüm iyi bir olay olursa hediye gözüyle bakıyorum.

_Zaur_

Dekan
Bir türlü kurtulamıyorum akşamları yatamıyorum bunun yüzünden.
Sen düşünme ben söylerim bir arkadaş olarak.
Ben şuan senin hakkında ne düşünüyorum biliyor musun? En kötü kötü aklına gelemeyecek şeyler.

Bi kere Profil erkekse kıza. Kızsa erkeğe benzetiyorum. hahahhahash (Sinsi gülüş)👹👹👹

• Komik
Reactions: STB

Timurid

Profesör
Arkadaş düşünüyor ki, onun hakkında kötü bir şeyler düşünüyorsun ve sana düşündüklerini demeden senin düşündüklerinin aksini yapmak istiyor.
Arkadaş bulmaca gibi anlatmış ben anlamamıştımda sağol
Mesaj otomatik birleştirildi:

Arkadaş düşünüyor ki, onun hakkında kötü bir şeyler düşünüyorsun ve sana düşündüklerini demeden senin düşündüklerinin aksini yapmak istiyor.
Ben yine anlamadım 😂😂

Son mesajlar