Iphone SE 5 yil götürür mü?

Bu konuyu okuyanlar

Reaksiyon puanı
6,381
S10 Lite'ın albenisi batarya ve performans. Kamerası ve malzeme kalitesi kötü. Ama android tarafında bu fiyatlara en mantıklı seçenek bu.
DEĞİL. S10 LİTE EN MANTIKLI SEÇENEK FALAN DEĞİL.
OP7T çok çok çok daha iyi. Tek kötü yanı batarya performansı ki OP7T'DE kötü bir batarya performansı yok.
Kamera
Performans
Malzeme kalitesi
Ekran
Stabilite
Yazılım kalitesi

Bunların hepsinde 7T önde. Daha bir çok şeyde de önde. Tek kötü yanı batarya performansı. Sadece bataryası daha iyi de gidip 7T varken S10 lite ALINMAZ.

Reaksiyon puanı
7,999
Bu dediğiniz bile komik.
855 varmış, OP7T'de 855 plus var
Kaliteli ekranmış, fhd 60Hz ne zaman kaliteli oldu orta-üst segmentte? OP7T'de 90Hz var. Onu geçtim pubg 90fps oynayabiliyorsun. Bu da Samsung'un amiral gemisi harici leş yazılımından çok daha iyi bir yazılıma sahip.
Malzeme kalitesinden bahsetmiyorum.
Kameradan hiç bahsetmiyorum.
OP7T varken snapdragon kullanan Samsung diye S10 lite önermenize gülen haklıdır.
S10 Lite orta üst segment ise Mi 9T , Note 9 serisi cihazlar çöp demek bu.

Sadece garantisi için bile S10 Lite alınabilir bence.

Reaksiyon puanı
6,381
S10 Lite orta üst segment ise Mi 9T , Note 9 serisi cihazlar çöp demek bu.

Sadece garantisi için bile S10 Lite alınabilir bence.
S10 lite amiral gemisi falan değil. Amiral gemisinin altında da orta-üst segment var. Tamam S10 lite tam bir orta-üst segment de değil ama amiral gemisi de değil.
7T de öyle. Amiral gemisi olan 7T Pro (Şu an değil tabii ki). Ama 7T de tam bir orta üst segment değil. Ama amiral gemisi de değil.

drjacob

Müdavim
Reaksiyon puanı
676
güncelleme olarak 4 yıl güncelleme alır

alpotter

Profesör
Reaksiyon puanı
4,115
S10 lite amiral gemisi falan değil. Amiral gemisinin altında da orta-üst segment var. Tamam S10 lite tam bir orta-üst segment de değil ama amiral gemisi de değil.
S10 Lite orta üst segment bir cihaz. Mi note 10 lite, realme 6 pro gibi orta segment cihazlarla aynı seviyede değil.

Reaksiyon puanı
6,381

Erenist2020

Müdavim
Reaksiyon puanı
7,299
Bu dediğiniz bile komik.
855 varmış, OP7T'de 855 plus var
Kaliteli ekranmış, fhd 60Hz ne zaman kaliteli oldu orta-üst segmentte? OP7T'de 90Hz var. Onu geçtim pubg 90fps oynayabiliyorsun. Bu da Samsung'un amiral gemisi harici leş yazılımından çok daha iyi bir yazılıma sahip.
Malzeme kalitesinden bahsetmiyorum.
Kameradan hiç bahsetmiyorum.
OP7T varken snapdragon kullanan Samsung diye S10 lite önermenize gülen haklıdır.
Bana S10 lite dışında Snapdragon işlemciye sahip Samsung amiral gemisi yada orta üst segment her neyse bir cihaz söylermisin.One plus 7t güzel cihaz ama sana yazmaktan yoruldum.Hoşuna gitsin yada gitmesin One plus ın ikinci eli yok.Günümüzde insanların 1-2 yılda telefon değiştirdiği bir ortamda Oneplus almak bir risk.Sen bir telefonu 5-6 yıl kullanıyorsan Oneplus senin için güzel bir tercih olabilir günümüzde bir akıllı telefonu 5-6 yıl kullanan insan sayısı çok az.
Mesaj otomatik birleştirildi:

DEĞİL. S10 LİTE EN MANTIKLI SEÇENEK FALAN DEĞİL.
OP7T çok çok çok daha iyi. Tek kötü yanı batarya performansı ki OP7T'DE kötü bir batarya performansı yok.
Kamera
Performans
Malzeme kalitesi
Ekran
Stabilite
Yazılım kalitesi

Bunların hepsinde 7T önde. Daha bir çok şeyde de önde. Tek kötü yanı batarya performansı. Sadece bataryası daha iyi de gidip 7T varken S10 lite ALINMAZ.
Kamerada One plus daha iyi.???Bu yazdığına gerçekten inanıyormusun?One plus 8 ailesi dışında kamerada One plus hiç bir zaman vay be dedirtmedi.Özellikle video tarafında Apple dan sonra en iyi performansı Samsung veriyor.Ortada böyle bir durum varken sen bana kamerada One plus daha iyi diyorsun.

Son düzenleme:
Reaksiyon puanı
6,381
Bana S10 lite dışında Snapdragon işlemciye sahip Samsung amiral gemisi yada orta üst segment her neyse bir cihaz söylermisin.One plus 7t güzel cihaz ama sana yazmaktan yoruldum.Hoşuna gitsin yada gitmesin One plus ın ikinci eli yok.Günümüzde insanların 1-2 yılda telefon değiştirdiği bir ortamda Oneplus almak bir risk.Sen bir telefonu 5-6 yıl kullanıyorsan Oneplus senin için güzel bir tercih olabilir günümüzde bir akıllı telefonu 5-6 yıl kullanan insan sayısı çok az.

Kamerada One plus daha iyi.???Bu yazdığına gerçekten inanıyormusun?One plus 8 ailesi dışında kamerada One plus hiç bir zaman vay be dedirtmedi.Özellikle video tarafında Apple dan sonra en iyi performansı Samsung veriyor.Ortada böyle bir durum varken sen bana kamerada One plus daha iyi diyorsun.
Hala içi boş cümleler kuruyorsun. Yazık. Bana dediklerine inanıyor musun deyip en iyi videoda Samsung diye iddia ediyorsun, ben iddia etmiyorum Oneplus en iyi diye. 7T daha iyi dedim sadece. Hala ikinci el diyorsun. Bir de yazmaktan sen yoruldun ha?

Ben kamerada Oneplus daha iyi dedim?
Ben sadece 7T, S10 lite gibi bir cihazdan kamerada daha iyi dedim. Senin gibi Apple'dan sonra en iyi Samsung video konusunda diye iddia etmedim.
Ayrıca S10 lite'ın snapdragonlu tek yüksek seviye Samsung cihaz olmasıyla da övünmen ayrı bir komik.
Daha amiral gemisinde bile, androidde ki en iyi mobil işlemciyi kullanmaktan uzak duran yani işlemciden aciz bir markayı, 855 kullanmış diye övüyorsun. Sana 7T de 855 plus var diyorum sen bana başka snapdragon kullanan üst seviye Samsung söyle diyorsun.

Ve doğrulara karşı yapabildiğin tek şey gülmek oluyor.

Son düzenleme:

Erenist2020

Müdavim
Reaksiyon puanı
7,299
Hala içi boş cümleler kuruyorsun. Yazık. Bana dediklerine inanıyor musun deyip en iyi videoda Samsung diye iddia ediyorsun, ben iddia etmiyorum Oneplus en iyi diye. 7T daha iyi dedim sadece. Hala ikinci el diyorsun. Bir de yazmaktan sen yoruldun ha?

Ben sadece 7T, S10 lite gibi bir cihazdan kamerada daha iyi dedim. Senin gibi Apple'dan sonra en iyi Samsung video konusunda diye iddia etmedim.
Ayrıca S10 lite'ın snapdragonlu tek yüksek seviye Samsung cihaz olmasıyla da övünmen ayrı bir komik.
Daha amiral gemisinde bile, androidde ki en iyi mobil işlemciyi kullanmaktan uzak duran yani işlemciden aciz bir markayı, 855 kullanmış diye övüyorsun. Sana 7T de 855 plus var diyorum sen bana başka snapdragon kullanan üst seviye Samsung söyle diyorsun.

bak o çok övdüğün One plus 7t Kamerası ???S10 lite nasıl tokat manyağı yapıyor? İyi izle.???

Samsung 855 kullandı diye övmüyorum.Doğru olan neyse onu söylüyorum.Bide öyle bir anlatıyorsun ki Sanki S10 lite da Snapdragon 730,One plus 7t de snapdragon 865 var.???Birinde 855 diğerinde 855 plus var.855 plus 855 in frekans hızı arttırılmış hali.855 plus her oyunu oynatıyorda 855 oyunlarda tıkanıyormu?İkiside uzun ömürlü bir işlemci,ikiside her oyunu sorunsuz oynatıyor.Aralarında fark atla deve değil.Sen şunu bir türlü anlamıyorsun.Markanın popüler olması diye bir şey var.Bugün dünyanın en popüler iki markası Apple ile Samsung.Bugün akıllı telefon alacak olan biri senin,benim gibi teknolojiyi detaylı bilmiyorsa ya Apple alır yada Samsung alır.Başka markaya bakmaz.Ben bunu anlatmaya çalışıyorum.Hala boş cümleler kurduğumu iddia ediyorsun.Kusura bakmada boş yapan sensin.Samsung nefretinden dolayı objektif olamıyorsun.O çok övdüğün One plus ı elden çıkaramadığın zaman üzerine soğuk su içersin.??????

Son düzenleme:

(Evo)lution

Müdavim
Reaksiyon puanı
5,639
Merhaba arkadaşlar 5000 civarinda telefon almayi düşünüyorum aklimda s10 lite ve ip se var. Sizce ip se batarya olarak 5 yil götürür mü? Ya da 2 3 yil sonra batarya çöp olur mu? Uzun sure kullanmayi hedefliyorum.
Bataryayı değiştirirseniz rahatlıkla 5 yıl götürür. Alternatif olarak Oneplus 7T ye bakmanızı tavsiye ederim.

Webhead

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547
Reaksiyon puanı
61
Ben iphone SE 64gb 2016 yılında almıştım bir kez sorun çıkarmadı. Şimdi yeni batarya siparişi verdim. Bide ekranı çatladı o biraz benim suçum yoksa en az 6-7 yıl götürür bence :)