Iphone SE 5 yil götürür mü?

murat03_03

Üyecik
Merhaba arkadaşlar 5000 civarinda telefon almayi düşünüyorum aklimda s10 lite ve ip se var. Sizce ip se batarya olarak 5 yil götürür mü? Ya da 2 3 yil sonra batarya çöp olur mu? Uzun sure kullanmayi hedefliyorum.

Kaansenn34

Profesör
Hocam 2 yıl sonra bataryayı değiştirir kullanmaya devam edersin. Öbür türlü 5 yıl rahat götürür.

Cvnmrt

Profesör
Batarya tabii ki 5 yıl gitmez batarya ölmeye başlayınca değiştirip 5 yıl kullanılır iPhone SE

Merhaba arkadaşlar 5000 civarinda telefon almayi düşünüyorum aklimda s10 lite ve ip se var. Sizce ip se batarya olarak 5 yil götürür mü? Ya da 2 3 yil sonra batarya çöp olur mu? Uzun sure kullanmayi hedefliyorum.
Se 2020 bataryası 2 yıl sonra güncellemelerle performansı düşer.Bataryadan beklentin uzun vadede fazlaysa S10 lite al geç.Samsungun kendi bataryaları 1,5 yılda pert olsada memnun olduğun sürümde kalır,sistem güncellemelerine bulaşmazsan cihazın yazılımsal batarya performansı 3 yıl sonrada değişmez.

26¥¥26

Profesör
Ekranı küçük olduğu için çok da önermiyorum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bataryanın size dayanyacağını düşünüyorsanız 3 yıl götürür.

Batarya tabii ki 5 yıl gitmez batarya ölmeye başlayınca değiştirip 5 yıl kullanılır iPhone SE
Batarya ölünce değiştirirsin orda sorun yok.Konuyu açan kişi bataryanın yazılımsal performansından bahsediyor.Apple güncellemelerle artık cihazları yavaşlatmasada,batarya performanslarını düşürüyor.İphone 8 plus ios 11 de Wi-Fi de 10 saat ekran süresi veriyordu.İos 13 de 7,5-8 saat ekran süresi veriyor.

panzr

Profesör
2 yıla bataryası ölür. Eğer daha uzun ömürlü bir batarya istiyorsan S10 Lite almanı öneririm.

TheTruthHurts

Profesör
Batarya olarak s10 lite daha iyi bir seçim olur. SE 5 yıl götürür ama 2-3 yıl sonra batarya değişimi yapmanızı öneririm. SE alacaksanız garantisi bitmeden batarya değişimi yapın.

Webhead

Dekan
En azından birilerinin aklına geliyoruz. Bu da iyi bir şey...

Anime denilince de benim aklıma siz ve @Webhead geliyor
Hocam animenin benimle ne alakası var ?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Valla İPhone 5s beni 5 sene götürdüyse SE 2020 seni 5 sene çok rahat götürür 😉

Son mesajlar