HESAP ÇALMA

Bu konuyu okuyanlar

vanity0435

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Merhabalar. İnstagram üzerinden bir kişi bana zula hesabını satmak istediğini söyledi. Bende kabul ettim. Kendisi kullanıcı adı ve şifresini verdi. Bende hesabı satmak için itemlerini bir yere yazdım ve instagram sayfama attım. Sonra hesabı satabilmek için hesabı tamamen üzerime almam gerekiyor ki hesabı satın alacak kişiye tam güvenliği sağlayabilmek için. Ardından hesap sahibine hesabı üzerime almasını istediğim anca oyun hesabı şifresini değiştirdi. Bende oyun altta açıktı. Bende oyundaki desenlerini iade ettim. Kendisi benim babamı arayacığını anlaşamazlarsa dava açacağını söyledi. Burda suçlu benim ama sinirlendim çünki kendisi istedi bende yerine getirdim. Zula hesabı paylaşmak normalde yasaktır.Oyunun kanunlarına göre. Sizce çocuk kolpamı yapıyor yoksa ciddi ciddi telefonu bulup arayabilirmi.
NOT: İLETİŞİME GEÇTİĞİMİZ İNSTA SAYFASINI KORKUDAN KAPATTIM. Lütfen bişiler yazıp içimi rahatliyin

CapScroLL

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,682
Kolpa yapıyor. Ben zamanında Şikayetvar.com'u kullanarak hırsızı dolandırmıştım ? Eleman beni taklaya getireceğini zannediyordu, hatta ben o zamanlar sahte site açıp combat arms hesabı çalıyordum. Şanssız arkadaş bana denk geldi şikayetvar.com'un sslerini atıp kendi orijinal hesabını bana vermesi için tehdit ettim kendi hesabını attı her şeyini değiştirmiştim ??

Hafiyye-iAbdülhamid-iSani

Doçent
Cezalı
Reaksiyon puanı
1,170
Merhabalar. İnstagram üzerinden bir kişi bana zula hesabını satmak istediğini söyledi. Bende kabul ettim. Kendisi kullanıcı adı ve şifresini verdi. Bende hesabı satmak için itemlerini bir yere yazdım ve instagram sayfama attım. Sonra hesabı satabilmek için hesabı tamamen üzerime almam gerekiyor ki hesabı satın alacak kişiye tam güvenliği sağlayabilmek için. Ardından hesap sahibine hesabı üzerime almasını istediğim anca oyun hesabı şifresini değiştirdi. Bende oyun altta açıktı. Bende oyundaki desenlerini iade ettim. Kendisi benim babamı arayacığını anlaşamazlarsa dava açacağını söyledi. Burda suçlu benim ama sinirlendim çünki kendisi istedi bende yerine getirdim. Zula hesabı paylaşmak normalde yasaktır.Oyunun kanunlarına göre. Sizce çocuk kolpamı yapıyor yoksa ciddi ciddi telefonu bulup arayabilirmi.
NOT: İLETİŞİME GEÇTİĞİMİZ İNSTA SAYFASINI KORKUDAN KAPATTIM. Lütfen bişiler yazıp içimi rahatliyin
Şimdi doğru mu anladım? Sana birisi hesap satmak istiyor sonra sende ona item atıyorsun karşılığında. Sonra sen hesabı üzerine almak istediğini yazdığın an o şifreyi değiştirdi sende itemleri iade mı ettin?

GatsuX

Doçent
Reaksiyon puanı
324
hocam neden desenleri iade ettiniz ki

vanity0435

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Şimdi doğru mu anladım? Sana birisi hesap satmak istiyor sonra sende ona item atıyorsun karşılığında. Sonra sen hesabı üzerine almak istediğini yazdığın an o şifreyi değiştirdi sende itemleri iade mı ettin?
Şöyle o hesabını veriyor bana. Benim o hesabı satmamı istiyor. Bende bana verilen hesabı satmak için hesabı üzerime almam gerekiyordu. İstediğim hırsız muamelesi yaptı şifreyi değiştirdi. Bende oyun açıktı sinirlenip desenlerini iade ettim. Silahlara dokunmadım sadece özelleştirme şeylerini sildim
Mesaj otomatik birleştirildi:

hocam neden desenleri iade ettiniz ki
ya reis hırsız muamelesi yaptı bende bişi yapmamıştım. Gidip iade ettim desenleri :(

Hafiyye-iAbdülhamid-iSani

Doçent
Cezalı
Reaksiyon puanı
1,170
Şöyle o hesabını veriyor bana. Benim o hesabı satmamı istiyor. Bende bana verilen hesabı satmak için hesabı üzerime almam gerekiyordu. İstediğim hırsız muamelesi yaptı şifreyi değiştirdi. Bende oyun açıktı sinirlenip desenlerini iade ettim. Silahlara dokunmadım sadece özelleştirme şeylerini sildim
Mesaj otomatik birleştirildi:

ya reis hırsız muamelesi yaptı bende bişi yapmamıştım. Gidip iade ettim desenleri :(
Adam ama burada kimseyi daha dolandırmamış ki sen birine hesap satmamışsın ki

vanity0435

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Adam ama burada kimseyi daha dolandırmamış ki sen birine hesap satmamışsın ki
Reis anlamadın detaylı anlatıyorum . Ben zula oynayan biriyim. Arada alım satım yapıyorum. Tanımadığım biri hesabını satmak istiyor. Satan kişinin benim olmamı istiyor. Beni aracı olarak kullanmak istiyor. Bende aracı olarak hesabı satacağım kişiye .% 100 güven vermem için hesabı kendi üzerime almam gerekiyor. Yani hesabın asıl sahibinden tüm yetkileri almam gerekiyordu. Bunu adama söylediğimde şifreyi değiştirdi ve hırsız muamelesi yaptı. Heralde hesabı çalacağımdan korktu. Ama bilişime bile verse ben hesap çalmadım , şifre değiştirmedim . O verdi ben istediklerini yaptım. Ben hesabı satamadan şifreyi değiştirdi. Bende sinirlenip hesaptaki desenleri sildim.Olay bu . Ben ceza yermiyim . Çocuk babamın numarasını bulurmu.Bulup ararsa ne kadar ceza yerim :/

Yasiin

Dekan
Reaksiyon puanı
3,968
Babanın numarasını bulamaz. Zaten karşındaki de çok büyük bir insan olduğunu zannetmiyorum keşke böyle birşey yapmasaydın ama yapacak birşey yok, birşey olmaz heralde uğraşmazda zaten.