Ponçik dolandirici

Bu konuyu okuyanlar

Latiroz Kaipa

Müdavim
Reaksiyon puanı
636
Arkadaşlar ben artık paramda değilim evde sıkılıyorum bu dolandırıcı ile uğraşıyorum bun ile uğraşmak için Instagram sayfası açtım adı dolandirildim1 şu anda adamın karısının numarasını buldum :))) 2 ay müddet verdim bakalım ne yapacak

Abdullah Alkan

Doçent
Reaksiyon puanı
417
Arkadaşlar ben artık paramda değilim evde sıkılıyorum bu dolandırıcı ile uğraşıyorum bun ile uğraşmak için Instagram sayfası açtım adı dolandirildim1 şu anda adamın karısının numarasını buldum :))) 2 ay müddet verdim bakalım ne yapacak
Eğer kanıtlarınız varsa neden mahkemeye başvurmuyorsunuz ?
Ek olarak adamın eşiyle işiniz nedir onu anlamadım, adam dolandırdıysa eşinin bunda suçu ne ?

Latiroz Kaipa

Müdavim
Reaksiyon puanı
636
Oğlum deli misin sen? Milletin karısının ne telefonunu buluyorsun, daha yaşın küçük diye de kimse sana acımaz. Saçma sapan işlere de girişme artık, biraz olgunlaş da Technopat Sosyal'e geçmeni kolaylaştıralım :D
Ama zaten dava acamiyomrum karısının numarasını bulmak için 3 gündür uykusuzum normalde bana iyi davranana efendi olurum ama kötü davranırsa aklını alırım :D
Mesaj otomatik birleştirildi:

Eğer kanıtlarınız varsa neden mahkemeye başvurmuyorsunuz ?
Ek olarak adamın eşiyle işiniz nedir onu anlamadım, adam dolandırdıysa eşinin bunda suçu ne ?
Parayı eşine yedirmem.

Reaksiyon puanı
6,425
Adam şu anda şu formda beni dolandıranı bende yedirmem paramı

Ama zaten dava acamiyomrum karısının numarasını bulmak için 3 gündür uykusuzum normalde bana iyi davranana efendi olurum ama kötü davranırsa aklını alırım :D

Parayı eşine yedirmem.
Bencede yedirme heyt koçum be

Abdullah Alkan

Doçent
Reaksiyon puanı
417

Parayı eşine yedirmem.
Yaptığın tehditle sen suçlu duruma düşüp, kendini mahkemede bulma sonra :)
O işler hukuksal yollardan halledilmedikten sonra, tehditle yada tacizle çözülmez.
Kişinin eşine bulaşmanız cidden büyük ayıp.

Latiroz Kaipa

Müdavim
Reaksiyon puanı
636
Yaptığın tehditle sen suçlu duruma düşüp, kendini mahkemede bulma sonra :)
O işler hukuksal yollardan halledilmedikten sonra, tehditle yada tacizle çözülmez.
Kişinin eşine bulaşmanız cidden büyük ayıp.
Mahkeme başvurucam ama yinede babamı ikna edemiyorum o babama küfür etmiş babamda buna etmiş

Abdullah Alkan

Doçent
Reaksiyon puanı
417
Mahkeme başvurucam ama yinede babamı ikna edemiyorum o babama küfür etmiş babamda buna etmiş
Bu iş böyle çözülmez, babanızın yaptığı da doğru değil.
Haklıyken, haksız duruma düşürüyorsunuz kendinizi. İşi mahkemeye taşımazsanız yaptığınız bilinçsiz hareketler sizin sorun yaşamanızı sağlar.

Latiroz Kaipa

Müdavim
Reaksiyon puanı
636
Ben kendim için yapmıyorum zaten bu adamın dolandırdığı öbür garibanlar üzülmesin diye başına bela oluyorum parasindada değilim uzun süredir birini kanser etmiyorum zaten eğlence çıkar banada

TheTopraks

Öğrenci
Reaksiyon puanı
14
Len müptezel Güven misin sen? Babuş sen nelere bulaşmışsın böyle ya :D

Latiroz Kaipa

Müdavim
Reaksiyon puanı
636
Hocam siz daha yeni tanıyorsunuz herhalde, Technopat Sosyal olarak başımızın belası, Recep Baltaş'ı bile rahatsız ettiği için forumdan tüm hesapları banlandı. Yani arkadaş troll değil.
Ben artık kötü bişey yapmıyprum aöa beni orda dışlıyorlar bwmde artık üyelik açmıyovaö

Reaksiyon puanı
769
Enis reyizin anlattığı kadar varmışsın

Abdullah Alkan

Doçent
Reaksiyon puanı
417
Hocam siz daha yeni tanıyorsunuz herhalde, Technopat Sosyal olarak başımızın belası, Recep Baltaş'ı bile rahatsız ettiği için forumdan tüm hesapları banlandı. Yani arkadaş troll değil.
Tanımıyorum henüz, dediğiniz diğer kişileri de tanımıyorum.
Ben bu konudan hızla uzaklaşayım en iyisi...

Son mesajlar