Ponçik dolandirici

Arkadaşlar ben artık paramda değilim evde sıkılıyorum bu dolandırıcı ile uğraşıyorum bun ile uğraşmak için Instagram sayfası açtım adı dolandirildim1 şu anda adamın karısının numarasını buldum :))) 2 ay müddet verdim bakalım ne yapacak

Arkadaşlar ben artık paramda değilim evde sıkılıyorum bu dolandırıcı ile uğraşıyorum bun ile uğraşmak için Instagram sayfası açtım adı dolandirildim1 şu anda adamın karısının numarasını buldum :))) 2 ay müddet verdim bakalım ne yapacak
Eğer kanıtlarınız varsa neden mahkemeye başvurmuyorsunuz ?
Ek olarak adamın eşiyle işiniz nedir onu anlamadım, adam dolandırdıysa eşinin bunda suçu ne ?

Oğlum deli misin sen? Milletin karısının ne telefonunu buluyorsun, daha yaşın küçük diye de kimse sana acımaz. Saçma sapan işlere de girişme artık, biraz olgunlaş da Technopat Sosyal'e geçmeni kolaylaştıralım :D
Ama zaten dava acamiyomrum karısının numarasını bulmak için 3 gündür uykusuzum normalde bana iyi davranana efendi olurum ama kötü davranırsa aklını alırım :D
Mesaj otomatik birleştirildi:

Eğer kanıtlarınız varsa neden mahkemeye başvurmuyorsunuz ?
Ek olarak adamın eşiyle işiniz nedir onu anlamadım, adam dolandırdıysa eşinin bunda suçu ne ?
Parayı eşine yedirmem.

Adam şu anda şu formda beni dolandıranı bende yedirmem paramı

Ama zaten dava acamiyomrum karısının numarasını bulmak için 3 gündür uykusuzum normalde bana iyi davranana efendi olurum ama kötü davranırsa aklını alırım :D

Parayı eşine yedirmem.
Bencede yedirme heyt koçum be

Parayı eşine yedirmem.
Yaptığın tehditle sen suçlu duruma düşüp, kendini mahkemede bulma sonra :)
O işler hukuksal yollardan halledilmedikten sonra, tehditle yada tacizle çözülmez.
Kişinin eşine bulaşmanız cidden büyük ayıp.

Ben kendim için yapmıyorum zaten bu adamın dolandırdığı öbür garibanlar üzülmesin diye başına bela oluyorum parasindada değilim uzun süredir birini kanser etmiyorum zaten eğlence çıkar banada

Hocam siz daha yeni tanıyorsunuz herhalde, Technopat Sosyal olarak başımızın belası, Recep Baltaş'ı bile rahatsız ettiği için forumdan tüm hesapları banlandı. Yani arkadaş troll değil.
Ben artık kötü bişey yapmıyprum aöa beni orda dışlıyorlar bwmde artık üyelik açmıyovaö