Nano liquid koruyucu ekran

Bu konuyu okuyanlar

dtkaandeveci

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Bugün itibariyle şu an ekranda var olup olmadıgını bilmediğim bir şey yaptım bir telefon bayisinde..
hissiyat yok gibi duruyor ekranda sanki hiçbir koruyucu yok gibi duruyor çok pişmanım...
sizce ne yapmalıyım.
yarın gidip normal koruyucu ekran alıcam.
Eğer varsa üstüne takmam uyar mı yoksa zararlı mıdır
bilenler yazabilir mi ? Benim için önemli

0neir0

Asistan
Reaksiyon puanı
38
Bugün itibariyle şu an ekranda var olup olmadıgını bilmediğim bir şey yaptım bir telefon bayisinde..
hissiyat yok gibi duruyor ekranda sanki hiçbir koruyucu yok gibi duruyor çok pişmanım...
sizce ne yapmalıyım.
yarın gidip normal koruyucu ekran alıcam.
Eğer varsa üstüne takmam uyar mı yoksa zararlı mıdır
bilenler yazabilir mi ? Benim için önemli
Ben taktırdım, ekrana bişey olmadı. Hatta 2 kere telefon ekran üstü düştü bişey olmadı. Tam olarak pişmanlığınız nedir?

dtkaandeveci

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
nerde takdırdın? birde koruyucu ekranı hissedebiliyor musun ben göremiyorum herhangi bir katman..
onun dısında eğer şu an üzerinde var ise normal koruyucu ekran takarsam bir sorun olur mu ?
Mesaj otomatik birleştirildi:

adam ekrana bi tüpün içinden damlattı bişeyler makinenin içine koydu kapağı kapadı bekledik az ..
ardından cıkardı verdi.Sesler geliyordu makineden ben açıkcası denemek için yapmıştım da .
sanki şu an herhangi bir katman yokmuş gibi duruyor telefonun kendi ekranıyla temas ediyormuşum gibi
Bunu normal bir telefon bayisinde yaptım

0neir0

Asistan
Reaksiyon puanı
38
nerde takdırdın? birde koruyucu ekranı hissedebiliyor musun ben göremiyorum herhangi bir katman..
onun dısında eğer şu an üzerinde var ise normal koruyucu ekran takarsam bir sorun olur mu ?
Vodafone da taktırdım, makina getirmişler. Evet hissediyorum hafif yumuşaklık var gibi. Üstüne eğer ikinci bir ekran koruyucu taktırırsan çok kalın olmaz mı? 2 tane ekran koruyucu üzerinden dokunmatik algılar mı acaba [emoji848] hiç öyle bişey denemedim.

Benim ekran kavisli olduğu için düzgün ekran koruyucu bulamadım. 60 lira verip bunu yaptırdım. Arkası içinde 60 lira istediler, dedim sadece ön cam olsun. Cover kullanıcam arkası için dedim.

dtkaandeveci

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
15 liraya takdırdım ben :( ne kadar güvenilir bilmiyorum

0neir0

Asistan
Reaksiyon puanı
38
Hmmm benim taktırdığım makinaya Bluetooth ile bağlanıp telefon markasını giriyor. Sonra şeffaf bir karton koyup düğmeye basıyor ve makina telefonun ön yüzüne göre kesip şekil veriyor. Sonra o materyali cama özel sıvı püskürtüp üstüne yapıştırıp fazla sıvıyı spatula benzeri bir çubukla kenarlardan çıkarıyor ve saç kurutma makinası ile ısıtıyor.

dtkaandeveci

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
ekranda bişey yok gibi ya artık ne döktüyse telefona zarar verir mi
şimdilik ekranda çizik kırık bişey yok

0neir0

Asistan
Reaksiyon puanı
38
Valla bilmiyorum dostum, taktır istiyorsan. Dokunmatik te Bi sıkıntı çıkarsa koruyucuyu çıkarırsın. Ekranda şuan Bi sıkıntı yoksa zarar vermemiş demektir bence

dtkaandeveci

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
tamamdır benim telefon xiaomi mi 9t tam ekran taktırıcam inşallah ne tavsiye edersin

temperli mi siyah olan mı hangisi daha iyidir sence

bir koruyucu ekran olarak

Son mesajlar