İpad pro 12.9 3gnr 64gb

Bu konuyu okuyanlar

SuperByoungster

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ben üniversiteye başlayacak bir kardeşiniz olarak size sormak istiyorum.
İpad pro 12.9 3gnr 64g ile kalem ve klavyede almak istiyorum.
Üniversitede çok yararlı olur mu?
(Parası sorun değil çalışıp alırım)
Dip not: iyi bir masa üstü pc var ben bunu birazda laptop yerine alacağım sizce kullanışlı olur mu kalem defter kullanmayı istemiyorum üniversitede. Artı ve eskileri ile cevaplarsanız sevinirim.?

TheTruthHurts

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,139
Ben üniversiteye başlayacak bir kardeşiniz olarak size sormak istiyorum.
İpad pro 12.9 3gnr 64g ile kalem ve klavyede almak istiyorum.
Üniversitede çok yararlı olur mu?
(Parası sorun değil çalışıp alırım)
Dip not: iyi bir masa üstü pc var ben bunu birazda laptop yerine alacağım sizce kullanışlı olur mu kalem defter kullanmayı istemiyorum üniversitede. Artı ve eskileri ile cevaplarsanız sevinirim.?
Başka amacınız var mı yoksa sadece yazmak için mi kullanacaksınız?

Yazmada elbette çok iyi bir seçenek olur. 120hz ekranı daha kaymaksı/pürüzsüz hissi verir. Laptop görevini yapamaz diye düşünüyorum çünkü işletim sistemi kısıtlı. Jailbreak yapsan bile windows gibi olamaz diye düşünüyorum (ama en azından android kadar özgür olursun)

Eğer sadece yazmak için kullanacaksan ben ipad pro 2. Jenerasyonu öneririm. Fiyat olarak daha ucuz ve ekran yenileme hızı aynı.

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,116

Bu vatandaş resim yapiyor fikir verir.

SuperByoungster

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Başka amacınız var mı yoksa sadece yazmak için mi kullanacaksınız?

Yazmada elbette çok iyi bir seçenek olur. 120hz ekranı daha kaymaksı/pürüzsüz hissi verir. Laptop görevini yapamaz diye düşünüyorum çünkü işletim sistemi kısıtlı. Jailbreak yapsan bile windows gibi olamaz diye düşünüyorum (ama en azından android kadar özgür olursun)

Eğer sadece yazmak için kullanacaksan ben ipad pro 2. Jenerasyonu öneririm. Fiyat olarak daha ucuz ve ekran yenileme hızı aynı.
Sadece yazma işi için kullanacağım.bilgisayarım her şey için bana yetiyor.Ve 2gnr istemememin sebebi face id ye çok alıştım ve çerçeve hiç sevmiyorum.Pc nin bana ne gibi ‘+’ sı olur söylerseniz kuyaslamasını yaparım
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu vatandaş resim yapiyor fikir verir.
Fakat ben çizim yapmayı düşünmüyorum.Yinede teşekkürler.cihaz ile ilgili çok bilgi vermiyor.

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,116
Adamin işini görüyor seninde görür.

TheTruthHurts

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,139
Sadece yazma işi için kullanacağım.bilgisayarım her şey için bana yetiyor.Ve 2gnr istemememin sebebi face id ye çok alıştım ve çerçeve hiç sevmiyorum.Pc nin bana ne gibi ‘+’ sı olur söylerseniz kuyaslamasını yaparım

Ha o zaman tamam. Yalnız ipad pro 3 zarif bir cihaz. Ondan dikkatli kullanırdım.

Laptopa göre yazmada elbette kalemli bir tablet daha iyi ama (surface model hariç) tabletlerin laptop görevi yapacağını sanmıyorum. Örneğin windows’taki programlar daha “tam” sürümü kullanırken mobil uygulamaları kısıtlı sürümü kullanıyor ama elbette bu senin kullanımına bağlı. Belki de sana tablet,laptopa göre daha mantıklıdır çünkü tablette daha fazla kullanışı vardır...

Hayaksisheytan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
17
Youtubede birçok video var üniversite öğrenim hayatını sadece ipad ile geçiştiren birçok öğrenci var. Pratik yönlerinden çok olumlu bir şekilde bahse diyorlar. Tableti apple öğrenim yılı başlarında yaptığı kampanya ile almaya çalış çok güzel fırsatları oluyor. Beats kulaklık hediyesi yapmışlardı.

whitequest

Asistan
Reaksiyon puanı
69
knk tesadüfen gordum konuyu bende az once aldım 2 saat kadar önce bence iişini çok iyi görür