Öneri Forum Hakkında | Görüş - Öneri - Şikayetleriniz

Bu konuyu okuyanlar

Akkara

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,363
Forumun hangi kategorisinde toplam kaç mesajımız var, kaç konumuz var gibi istatistikler olsa güzel olurdu. :)

554950

Müdavim
Reaksiyon puanı
5,904
konu açınca başlık seçme bölümünde "masaüstü bilgisayar" bölümü yok sanırım sadece mobilde var.

Akkara

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,363
"Masaüstü Bilgisayarlar" Yeni konu açarken PC'de de seçilebiliyor.

yeni konu.PNG

554950

Müdavim
Reaksiyon puanı
5,904
Ekran Alıntısı.PNG

bende şuan böyle dikkatlice tek tek baktım ama yok macbook da yok.

Akkara

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,363
Tarayıcı geçmişini temizleyip foruma tekrar giriş yapmayı deneyebilirsin eğer olmazsa (belki de) bölümden uzaklaştırılmış olabilirsin lakin mobilde olması garip.

554950

Müdavim
Reaksiyon puanı
5,904
Hayır çok eskiden de yoktu "masaüstü bilgisayar" bölümü.

Melih Beyefendi

Müdavim
Reaksiyon puanı
886
An itibari ile SDN forum. İlgililerin dikkatine...

...yer yer kesintiler oluyor; her an foruma erişim yok!

0zpJ0L.png

oVN4XR.png
Hocam tarayıcı nedir?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Sitemiz biraz yavaşladı sanki bilmiyorum farklı tarayıcı ve farklı cihazlardan foruma girince mesaj yazmak veyahut bir sayfayı açmak için uzun bir süre bekliyorum ya geç açılıyor yada donuyor. Bugün foruma girmeye çalıştığımda 504 hatasını her defasında aldım ve siteye giremedim. aynı şekilde bir konuya mesaj yazınca da 520 hatası aldım.
Size Yandex farz olmuş.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Arkadaşlar merhaba;

Forum hakkında düşüncelerinizi iyi veya kötü bu başlık altından belirtebilirsiniz.

Benimle ilgili görüş ve önerilerinizi @Hakkı Alkan'a iletebilirsiniz.

Süper moderatörlerimizle ilgili şikayetleriniz için; Süper Modlar Hakkında Düşüncelerinizi Buradan Paylaşın

Teşekkürlerimizle.
Merhabalar;

Bence foruma güzel bir temizlik gerekecek. Çünkü, sizin isminizin altında bir yazı var. Ve bu yazıyı yazabilmek için moderatör veya moderatör adayı olmak gerekiyor. Bence bu yazıyı herkes yazabilmeli. Sonrasında mesajlar birleştirildiğinde sıkıcı şekilde bildirim geliyor. Herkes farklı mesaj alanlarını Intel, AMD Yandex, Google Chrome kavgaları ile kirletiyor. Düzenleme süresi sonsuz değil. Eğer yapmak ister isek @Görkem Say Hocamıza danışmamız gerekiyor.

Son düzenleme:

Akkara

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,363
Hocam tarayıcı nedir?

Size Yandex farz olmuş.
İlgili hata ekranını paylaştığım görsel Google Chrome'du sanırım; farklı tarayıcılarda da durum aynıydı.

Yalnız; alıntı yaptığın mesajlar geçen senenin mesajları; lütfen konuyu Yandex'e ya da başka bir tarayıcıya getirmeyelim. Çünkü yaşanan problem tarayıcı ile alakalı değildi. Devamında gelen mesajları da okursanız...
Selamlar :)

Melih Beyefendi

Müdavim
Reaksiyon puanı
886
İlgili hata ekranını paylaştığım görsel Google Chrome'du sanırım; farklı tarayıcılarda da durum aynıydı.

Yalnız; alıntı yaptığın mesajlar geçen senenin mesajları; lütfen konuyu Yandex'e ya da başka bir tarayıcıya getirmeyelim. Çünkü yaşanan problem tarayıcı ile alakalı değildi. Devamında gelen mesajları da okursanız...
Selamlar :)
Ben hiç farkında değilim.

K8GERSKY

Asistan
Reaksiyon puanı
66
Arkadaşlar merhaba;

Forum hakkında düşüncelerinizi iyi veya kötü bu başlık altından belirtebilirsiniz.

Benimle ilgili görüş ve önerilerinizi @Hakkı Alkan'a iletebilirsiniz.

Süper moderatörlerimizle ilgili şikayetleriniz için; Süper Modlar Hakkında Düşüncelerinizi Buradan Paylaşın

Teşekkürlerimizle.
Forum telefonlarda pek iyi çalışmıyor bence. Özellikle konu altına yorum yazarken kasıyor gibi garip bi olay oluyor benden kaynaklı da olabilir ama forumun mobil kısmının geliştirilmesi gerekiyor bence. Chrome tarayıcıdan giriyorum.

Son düzenleme:

Akkara

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,363
SDN Siyaset bölümü kurallarına eklemeler yapılması gerektiğini düşünüyorum. Üyelere günlük konu açma limiti getirilsin. Provoke edici ve üslupsuz yorum sahipleri belirli bir süreliğine konudan uzaklaştırılsın. Eğer bir şey tartışılıyorsa, okuyana da katkısı olsun. SDN Siyaset konularını birebir takip etmiyorum. Eğer yalan haber içeriği ile açılan konular varsa, bunlar kapatılsın veya silinsin. Siyaset ya da siyasi düşüncelerimizdeki faklılıklar buradaki dostluğumuzun, arkadaşlığımızın önüne geçmesin. Selamlar.

Dora

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
9,728
SDN Siyaset bölümü kurallarına eklemeler yapılması gerektiğini düşünüyorum. Üyelere günlük konu açma limiti getirilsin. Provoke edici ve üslupsuz yorum sahipleri belirli bir süreliğine konudan uzaklaştırılsın. Eğer bir şey tartışılıyorsa, okuyana da katkısı olsun. SDN Siyaset konularını birebir takip etmiyorum. Eğer yalan haber içeriği ile açılan konular varsa, bunlar kapatılsın veya silinsin. Siyaset ya da siyasi düşüncelerimizdeki faklılıklar buradaki dostluğumuzun, arkadaşlığımızın önüne geçmesin. Selamlar.

A veya B partisi yapılan haberde mutlaka bir taraf söz konusu. Herkes kendi görüşüne göre aynı haberi yorumluyor. Bunun önüne geçme şansımız yok ki gerekli üyeler cezalarını alıyor.

Siyaset forumda yasaklanmali yada ban kalkmali.

Üslup bozulmadığı sürece ban yok, seni unutmadık :)

Waddler

Müdavim
Reaksiyon puanı
612
forumda her sabah bakım felan mı oluyor, sürekli 403 yazıyor ve site açılmıyor :D

Akkara

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,363
A veya B partisi yapılan haberde mutlaka bir taraf söz konusu. Herkes kendi görüşüne göre aynı haberi yorumluyor. Bunun önüne geçme şansımız yok ki gerekli üyeler cezalarını alıyor.
Haberlerin tarafsız olması gerektiğini yazmadım ya da böyle bir konuyu ima etmedim. Tabii ki her bir üye kendine göre habere yorum getirecek, kendi yorumunu kendi ifadesiyle dile getirecek. Bölümün kontrolü ve forum huzuru için bazı önerilerde bulundum.

"gerekli üyeler cezalarını alıyor" demek "forum ve bölüm kurallarımız yeterli" anlamına da geliyor olsa gerek? Ben bir forum müdavimi olarak hassasiyetimi dile getirdim, dikkate almak-almamak, değerlendirmek-değerlendirmemek sizlere kalmış artık. :)

Akkara

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,363
SDN Forum

alt başlığı altında başlatılmış olan (tespit edebildiğim kadarıyla):

söz konusu site ile ilişkili konuların tek bir başlık altında sürdürülmesini talep ediyorum.

Creative

Kör Cerrah
Emektar
Reaksiyon puanı
17,258
SDN Forum

alt başlığı altında başlatılmış olan (tespit edebildiğim kadarıyla):

söz konusu site ile ilişkili konuların tek bir başlık altında sürdürülmesini talep ediyorum.
Aslında bu konuların hepsini birleştirebiliriz ancak, konu içeriği tamamen karışacağından dolayı birleştirmek biraz mantıksız olacak.

Akkara

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,363
Aslında bu konuların hepsini birleştirebiliriz ancak, konu içeriği tamamen karışacağından dolayı birleştirmek biraz mantıksız olacak.
Karşılaşılan sorunlar/şikayetler/tatsızlıklar birebir aynı olmasa da benzer ve konuşulanlar hep aynı site etrafında dönüyor. TurkNet başlığı altında davetiye paylaşımı için başlatılan yeni konular ne kadar gerekli ise bunları da o şekilde görüyorum.
Nefret Ettiğiniz Siteler açıklamasında "Bir kere girdikten sonra arkanızı dönüp kaçtığınız internet siteler." yazılı ve başlatılan konulara bakıldığında bazı konular aynı üyeler tarafından açılmış, konuların içeriklerine bakıyorsun hep aynı üyeler yazıyor, bunlar da bana mantıksız geliyor. :)
Mevcut konuları kapatın veya birleştirin demiyorum; bundan sonrası için bir karar alabilirsiniz, yönetimce. Sevgiler.

EFI Shell

shellx64.efi
Reaksiyon puanı
18,895
Sitenin Technopat Sosyal gibi hızlı modern ve koyu tema gibi özelliklere kavuşmasını istiyorum. Bunlar gelirse tadından yenmez. Ha birde mobil uygulaması olsun tam olur.

MrtAltg

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
12,058
Mobil uygulama cihazınıza yükten başka birşey olmaz mobil sayfamız uygulamadan daha randımanlı çalışıyor ha uygulama istiyorsanız tapatalk uygulamasını kullanabilirsiniz aslında

Reaksiyon puanı
5,172
Mobil uygulama cihazınıza yükten başka birşey olmaz mobil sayfamız uygulamadan daha randımanlı çalışıyor ha uygulama istiyorsanız tapatalk uygulamasını kullanabilirsiniz aslında
Kolaya kaçmak bu dediğiniz. Uygulama olsunda yük olur mu olmaz mı biz karar verelim ona:)

Szayel

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,147
Tema değişmeli. Daha özverilir, filtreli ( çok yorum alan, gün içinde popüler olan, etc.) anasayfa olmalı.
SDN haber bölümüne çalışıyor forumu sallıyor.