Sizce Hangi İnternet Sağlayıcısı Daha İyi ?

Sence Hangi İnternet Sağlayıcısı Daha İyi ?

• Kullanılan toplam oy
    18

Bu konuyu okuyanlar

cihancell

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
- Turkcell Superonline
- Türk Telekom
- Vodafone SuperNet
- TürkNet
- KabloNet
- UyduNet
- D-Smart

554950

Müdavim
Reaksiyon puanı
5,894
Türk telekomun heryerde altyapısı var.

Usain

SpaceX
Emektar
Reaksiyon puanı
15,050
Diğerleri iyi olsa ne yazar. Şehrin merkezinde alt yapıları yok.

554950

Müdavim
Reaksiyon puanı
5,894
türknet sadece istanbulda var ve tüm türkiyede kullanılabilecek en iyi internet türk telekom

cihancell

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Diğerleri iyi olsa ne yazar. Şehrin merkezinde alt yapıları yok.

Bizim burada da altyapı yok en fazla 6 mbit alabiliyoruz , acayip saçma bişe . Yıl olmuş 2019 hala 6mbit internet kullanıyorum . 24 ay taahhüt vardı kaldı 19 ay , taahhüt süresi bitince direk türknete geçicem . Yine aynı hızı alırım ama en azından internet hızında yavaşlama olmaz sabit hızda kullanırım ve vodafone kadar zırt pıt internet kesilmez .
Mesaj otomatik birleştirildi:

Türk telekomun heryerde altyapısı var.

Türkcell , vodafone falan bunların altyapısı türk telekomun zaten , türkiyedeki tüm internetlerin neredeyse %60’ı yanlış hatırlamıyorsam eğer Türk Telekom altyapısı kullanıyor

Fiber için Superonline, normal hatlar için Turknet tavsiye ederim.

Bizim burada da fiber olmadığı için mecburen taahhüt sonrası TürkNete geçicem

türknet sadece istanbulda var ve tüm türkiyede kullanılabilecek en iyi internet türk telekom

TürkNet sadece istanbulda yok , ben Bursadayım çoğu tanıdığım TürkNet kullanıyor . Türkiye kullanılabilecek en iyi internet Turkcell Superonline bence , adamlar hakkını veriyor.

Son düzenleme:

Mert0

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,702
Superonline kullanıyorum. Burada 4 yıldır fiber var. 25mbps kullanıyorum. Daha hiç bir sorun yaşamadım. Gayet kaliteli.

cihancell

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Superonline kullanıyorum. Burada 4 yıldır fiber var. 25mbps kullanıyorum. Daha hiç bir sorun yaşamadım. Gayet kaliteli.

Turkcell Superonline kötü değil zaten de 1-2 ay gelmesini bekledik gelmedi , bizde artık dayanamayıp vodafone aldık yoksa şuana kadar Turkcell Superonline kullandık biz . Tabi önceden almıştık turkcell Superonline’ı taahhüt bitince interneti kapattık , Superonline’nın başka bir paketini kullanacaktık eğer gelseydi gelmeyince bizde vodafone aldık , şimdi sürünüyorum

554950

Müdavim
Reaksiyon puanı
5,894
Avrupa tarflarında sadece türknet.

xmania

@pump_upp - best crypto pumps on telegram !
Reaksiyon puanı
1
İnternet bağlatmayı düşünüyorsanız taahhütsüz ve hiçbir kota olmadan turkneti seçebilirsiniz. altyapınız destekliyorsa 100 mbit hızı 75,99 tl ye alabilirsiniz. hatta aşağıdaki kodu ya da linki kullanırsanız bir ay fatura ödemeyeceksiniz. sonrasında size verilecek kod ile başkası başvuru yaparsa 1 ay daha fatura ödemeyeceksiniz. kodunuzu kullanacak her kişi size 1 ay bedava internet kazandıracak.

Aşağıdaki Davet kodu yada linkini kullan ikimiz de bir ay fatura ödemeyelim

DAVET KODU
: JPC99IV54NMX <------ üyelik aşamasında bu kodu kullan bir ay fatura ödeme

DAVET LİNKİ: [link]Beni referans göster, bir ay ücretsiz internet kazan! <--- Tıkla üyeliğini yap bir ay fatura ödeme

en güncel kod ve linktir. 03.03.2020

şimdiden teşekkürler

xmania

@pump_upp - best crypto pumps on telegram !
Reaksiyon puanı
1

DAVET KODU

yada

DAVET LİNKİ: [link]Beni referans göster, bir ay ücretsiz internet kazan! <--- Tıkla üyeliğini yap bir ay fatura ödeme

en güncel kod ve linktir. 07.07.2020

şimdiden teşekkürler

Unutmayın TURKNET'te taahhüt yok. İstediğiniz zaman aboneliğinizi sonlandırabilirsiniz. Farklı bir sağlayıcıdan gelecek olanlara kişinin taahüdü var ise 120 tl ye kadar turknet karşılıyor.
(Altyapınız destekliyorsa) 100 mbit hız aylık 85 tl (fiyat bu ay değiştiği için uzun bir süre zam olmayacak)
Hiçbir kota derdi yok. Yavaşlama derdi yok.
Başka hiçbir sağlayıcıda bu şartlarda bu fiyatları bulamazsınız
Abone olduktan sonra size verilecek kod ile siz de arkadaşını getir kampanyasında faydalanabilirsiniz. sizin kodunuz ile yapılan her aboneden 1 ay ücretsiz internet kazanabilirsiniz.

DAVET KODU

en güncel kod ve linktir. 03.03.2020

şimdiden teşekkürler

Unutmayın TURKNET'te taahhüt yok. İstediğiniz zaman aboneliğinizi sonlandırabilirsiniz. Farklı bir sağlayıcıdan gelecek olanlara kişinin taahüdü var ise 120 tl ye kadar turknet karşılıyor.
(Altyapınız destekliyorsa) 100 mbit hız aylık 85 tl (fiyat bu ay değiştiği için uzun bir süre zam olmayacak)
Hiçbir kota derdi yok. Yavaşlama derdi yok.
Başka hiçbir sağlayıcıda bu şartlarda bu fiyatları bulamazsınız
Abone olduktan sonra size verilecek kod ile siz de arkadaşını getir kampanyasında faydalanabilirsiniz. sizin kodunuz ile yapılan her aboneden 1 ay ücretsiz internet kazanabilirsiniz.

.