Soru Hangisini seçmeliyim?

Hangisi daha iyi?

• Turkcell

Kullanılan: 5 45.5%
  • Türk Telekom

Kullanılan: 5 45.5%
  • Vodafone

Kullanılan: 1 9.1%

• Kullanılan toplam oy
    11

Bu konuyu okuyanlar

yusufckr

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Öncelikle selamlar. Bu hafta Turkcell Superonline taahhütüm bitti, tam taahhüt bittiği hafta altyapı çalışması oldu ve internete erişemiyorum. Bu tür sorunlar türk telekom da daha çok oluyordu.
Fiyat olarak şuan çoğu marka birbiri ile aynı o yüzden sizce kalite, hız ve müşteri memnuniyeti bakımından hangisi daha iyi?

Ayrıca reklamda digiturk + internet 100₺ paketi gördüm, sizce alınır mı? Yani digiturk kalitesi nasıl, kullananlar yorum yapabilir mi?

Not; lütfen turknet ve kablonet demeyin çünkü altyapısı yok bulunduğum bölgede

yusufckr

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Yanıt verdiğin için teşekkür ederim. Sebebi nedir peki? Üçünü de kullandın mı yoksa tanıdıklarından mı biliyorsun? Ayrıca altta belirttim turknet bulunduğum bölgeye uygun paket sunmuyor

Martin Archimbaud

Moderatör
Moderatör
Reaksiyon puanı
3,641
Altyapı olmadığından Turknet'e geçemediğimden Turkcell'i yıllardır kullanıyorum. Haliyle ne kadar berbat olduğunu biliyorum. Ethernette 30-40 mbps aldığım internette Wi-Fi'da 1-2 mbps görsem seviniyorum, ki bu cihazımla alakalı bir problem değil. En az on cihaz denedim. Ayrıca internet kesilip duruyor. Müşteri hizmetleriyle konuşuyorum modeminizi güncelliyoruz cart curt gibi zırvalamalarla başından savıyorlar. Düzelttikleri internet en fazla 24 saat dayanıyor. Vodafone ve Turk Telekom'u da hem yakınlarımdan hemde internetten biliyorum. Üçünün arasından seçim yapacaksan maalesef Turkcell'i seçmelisin.

yusufckr

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Altyapı olmadığından Turknet'e geçemediğimden Turkcell'i yıllardır kullanıyorum. Haliyle ne kadar berbat olduğunu biliyorum. Ethernette 30-40 mbps aldığım internette Wi-Fi'da 1-2 mbps görsem seviniyorum, ki bu cihazımla alakalı bir problem değil. En az on cihaz denedim. Ayrıca internet kesilip duruyor. Müşteri hizmetleriyle konuşuyorum modeminizi güncelliyoruz cart curt gibi zırvalamalarla başından savıyorlar. Düzelttikleri internet en fazla 24 saat dayanıyor. Vodafone ve Turk Telekom'u da hem yakınlarımdan hemde internetten biliyorum. Üçünün arasından seçim yapacaksan maalesef Turkcell'i seçmelisin.
Haklısın. Üçünü de kullandım ve en çok türk telekom ve vodafone da sorun yaşadım fakat turkcell de nadiren sorun yaşadım. Hız olarak bende fazla hız görmedim. Altyapı zaten doğru düzgün değil.

Peki millenicom hakkında ne düşünüyorsun?

Martin Archimbaud

Moderatör
Moderatör
Reaksiyon puanı
3,641
Haklısın. Üçünü de kullandım ve en çok türk telekom ve vodafone da sorun yaşadım fakat turkcell de nadiren sorun yaşadım. Hız olarak bende fazla hız görmedim. Altyapı zaten doğru düzgün değil.

Peki millenicom hakkında ne düşünüyorsun?
Millenicom hakkında bilgim yok maalesef.

ozciceky

Profesör
Reaksiyon puanı
2,747
Türk Telekom benim muhitte böyle ve memnunum

Ekli dosyalar

• Ekran görüntüsü 2022-01-11 202018.png
    Ekran görüntüsü 2022-01-11 202018.png
    77.4 KB · Görüntüleme: 87

ozciceky

Profesör
Reaksiyon puanı