Bu konuyu okuyanlar

CrussheN

Asistan
Reaksiyon puanı
91
iphone x icin full body kaplama kaliteli iyi yapisacak bir urun varmidir?

halilinc

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Iphone X ahize hoparlöründe cızırtı sorunu yaşayan var mı? Ahize hoparlörü derken konuşma sırasında ki iç ses değil de mesela zil sesi (özellikle iphone zil sesi olan "zirve" sesinde) dinlediğimizde, video sitelerinden açtığımız piyano seslerinde , genelde bi cızırtı oluyor.

stinghardyzz

Müdavim
Reaksiyon puanı
747
Iphone X ahize hoparlöründe cızırtı sorunu yaşayan var mı? Ahize hoparlörü derken konuşma sırasında ki iç ses değil de mesela zil sesi (özellikle iphone zil sesi olan "zirve" sesinde) dinlediğimizde, video sitelerinden açtığımız piyano seslerinde , genelde bi cızırtı oluyor.
Bende öyle bir sorun yok

erdimyv

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
iphone x de hızlı şarj cihazı kullanan var mı ? Varsa hangi marka modeli kullanıyorsunuz ?

BHA

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
2,135
Beyler internet ile ilgili sorun yaşayan var mı ? Sanki telefondan kaynaklı bir internet algılama, ağırlaşma sorunu yaşıyorum gibime geliyor.

harun272

Asistan
Reaksiyon puanı
47
Nasil memnunmusunuz? Bende satip note 9 a gecmek istiyorum
Memnunum özellikle şarj dolum süresi harika ve 1 günü dolu dolu kurcala elinden hiç düşürme bitirmiyor şarjı bitsede olduğun yerde 15 dk tak şarja % 30 40 lara geliyor kamera portre modu daha güzel

BHA

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
2,135
Memnunum özellikle şarj dolum süresi harika ve 1 günü dolu dolu kurcala elinden hiç düşürme bitirmiyor şarjı bitsede olduğun yerde 15 dk tak şarja % 30 40 lara geliyor kamera portre modu daha güzel
Katılıyorum ayrıca kılıfsız kullanıldığı zaman telefonun duruşu gerçekten harika

kirazz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ben kullanmıyorum ama almayı düşünüyorum fakat ikinci el falan arkadaş kullanmış sıkıştığı için ben ondan alacağım o kapsız kullanıyordu bende pek kılıflı kullanmayı sevmiyorum, yinede bir şey olmasın diye kılıf almayı tercih edeceğim sanırım. Sizin önerileriniz var mı ne alabilirim. Diğer arkadaşım kendi telefonu için Zelyumdan ve N11den alıyormuş uygun ve güzel kılıflar var dedi. Sizce ne yapmalıyım?

harun272

Asistan
Reaksiyon puanı
47
Ben kullanmıyorum ama almayı düşünüyorum fakat ikinci el falan arkadaş kullanmış sıkıştığı için ben ondan alacağım o kapsız kullanıyordu bende pek kılıflı kullanmayı sevmiyorum, yinede bir şey olmasın diye kılıf almayı tercih edeceğim sanırım. Sizin önerileriniz var mı ne alabilirim. Diğer arkadaşım kendi telefonu için Zelyumdan ve N11den alıyormuş uygun ve güzel kılıflar var dedi. Sizce ne yapmalıyım?

ekran için wrapsol marka kılıfta samsung orj şefaf silikon kılıfını aldım

onuryurduseven

Asistan
Reaksiyon puanı
48
Arkadaşlar geçen gün telefoncudan 256 gb 10 aylık cihaz aldım,aklıma takılan face ıd güzel çalışoyor sıkıntı yok ama ben videolarda gördüğüm yüz tanıma çalışırken ön kameranın orda bir ışık parlaması gibi bişeyler oluyordu,benim aldığımda bu olmuyor hiç ışık parlaması olmadan direk face ıd tanıyıp açıyor.Sizde de böylemi bende düşünüyorum ki ekran falan değişmiş olabilir mi acaba,yorum yazabilir misiniz

sting1981

Öğrenci
Reaksiyon puanı
11
Arkadaşlar geçen gün telefoncudan 256 gb 10 aylık cihaz aldım,aklıma takılan face ıd güzel çalışoyor sıkıntı yok ama ben videolarda gördüğüm yüz tanıma çalışırken ön kameranın orda bir ışık parlaması gibi bişeyler oluyordu,benim aldığımda bu olmuyor hiç ışık parlaması olmadan direk face ıd tanıyıp açıyor.Sizde de böylemi bende düşünüyorum ki ekran falan değişmiş olabilir mi acaba,yorum yazabilir misiniz

O gördüğünüz ışık, kızılötesi ışık. Onu normalde göremezsiniz, bu gayet normal. Başka bir telefon ya da kamerayla bakarsanız, ancak o zaman görürsünüz, tabi bu sırada ekranı uyandırmanız da gerekir. Endişe edecek birşey yok. Güle güle kullanın..

Cruesk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
Bende öyle bir sorun vardı, telefonum bire bir değişti elime gelen telefon da ise yine cızırdama vardı 5 ay öyle kullandım sonra Face İd bozuldu daha da kötüsü telefonun ahizesinde ki cızırdama daha da arttı şöyle ki; müzik açtığımda ahize bölümündeki hoparlörden ses yerine sadece cızırdama geliyordu sonuç telefonumu dün servise verdim bakalım sonuç ne olacak.

ykaan

Asistan
Reaksiyon puanı
12
merhabalar iphone x imin batarya ömrü 85 e düştü apple store dan almıştım cihazı bana şubat sonuna kadar getirdiğim takdirde apple bataryayı ücretsiz değişeceğini söyledi bende teslim ettim değişim için bu hafta içi alacağım tekrar fakat yalnız değişmek mantıklımı değişim sonrası cihazda herhangi bir sıkıntı olur mu su geçirmezlik ya da farklı bşe orjinalliği bozulur mu ?

Cruesk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
merhabalar iphone x imin batarya ömrü 85 e düştü apple store dan almıştım cihazı bana şubat sonuna kadar getirdiğim takdirde apple bataryayı ücretsiz değişeceğini söyledi bende teslim ettim değişim için bu hafta içi alacağım tekrar fakat yalnız değişmek mantıklımı değişim sonrası cihazda herhangi bir sıkıntı olur mu su geçirmezlik ya da farklı bşe orjinalliği bozulur mu ?

Nasıl 85' e düşer ben sürekli oyun oynayan bir insan olmama rağmen %96' ın altına düşmemişti telefonu ilk çıktığı gibi alanlardanım nasıl oldu ki bu?
Ayırca bir sıkıntı olmaz değişimi Apple yapıyor sonuçta.
Ama aklım %85 e takıldı sahi nasıl oldu?

ykaan

Asistan
Reaksiyon puanı
12
Nasıl 85' e düşer ben sürekli oyun oynayan bir insan olmama rağmen %96' ın altına düşmemişti telefonu ilk çıktığı gibi alanlardanım nasıl oldu ki bu?
Ayırca bir sıkıntı olmaz değişimi Apple yapıyor sonuçta.
Ama aklım %85 e takıldı sahi nasıl oldu?
kardeş hiç sorma bende yıllardır bir apple kullanıcısı olarak şok oldum ben oyun falanda oynamıyorum hiç sadece ara ara sosyal medya sadece bazen powerbank ve kablosuz şarj kullandım onuda arada işte kullanıyordum daha rahat pratik oluyor diye acaba ondan mı oldu diyeceğim ama madem öyle bir sıkıntı var neden kablosuz şarj özelliği koydular kullanamayacaksak gerçi emin değilim sorun bunları mı ama aklıma başka bir şey gelmiyor malesef... bu arada değişimi apple demişken pupa yapacak en yakın servis orasıydı apple yönlendirdi...

ykaan

Asistan
Reaksiyon puanı
12
peki değişim işleminin herhangi bir zararı eksisi vs olmaz değil mi bazı arkadaşlar su geçirmezlik özelliği vs sıkıntı oluyor dedi bazı arkadaşlar

halilinc

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Bende öyle bir sorun vardı, telefonum bire bir değişti elime gelen telefon da ise yine cızırdama vardı 5 ay öyle kullandım sonra Face İd bozuldu daha da kötüsü telefonun ahizesinde ki cızırdama daha da arttı şöyle ki; müzik açtığımda ahize bölümündeki hoparlörden ses yerine sadece cızırdama geliyordu sonuç telefonumu dün servise verdim bakalım sonuç ne olacak.

Ben bu sorunla Apple stora gittiğimde ilk başta değişim yapıldı. Daha sonra farkettim ki yeni verdikleri telefonda da var aynı sorun. Tekrar gittim bu sorun değil deyip geçiştirdiler. Apple storedaki standlarda bulunan diğer telefonlarda da aynı sorun var mı diye baktım hepsi aynı hepsinde aynı sorun var. Apple çalışanı şok oldu. Daha sonra kestirip attılar. Yok kılavuzumuzda bu tarz şeylerin olabileceği yazıyor falan filan. En az 3 kez Apple storda dile getirdim bu konuyu. Bunların dışında kıdem departmanıyla en az 10 kez görüştüm. Video çekmemi istediler çektim. Bu videoları mühendislik departmanına iletip sonucu size ileteceğiz dediler. Sonuç olarak “telefonunuzun sesini biraz kısarak kullanın, full seste böyle şeyler olabilir”. Mühendislik departmanının bu kadar aptalca cevap vereceğini beklemezdim resmen dalga geçiyorlar. Bu konuyu en son tüketici hakem heyetine taşımayı düşünüyorum. Umarım senin sonucun olumlu olur.

noboru

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Iphone X'i 13 aydır kullanıyorum. Batarya şu an %87.