Telefonun hiç sorunsuz 4,5 sene beni götürmesi lazım sizce hangisi?

Ecaliskan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Samsung galaxy note 8 mi
Apple iphone x mi
(Kameranın gündüz çekimlerinde çok iyi olması lazım)

Reaksiyon puanı
258
Her ikiside gündüz çekimlerinde çok iyi.Hangi işletim sistemi sana daha yatkın geliyorsa onu almalısın.İkiside üzmez seni.

Zaptoss02

Doçent
Reaksiyon puanı
102
Mate 10 pro seni 4 5 sene götürür xz premium götürür ama iphone x bi ihtimal götürür ama note 8 zor

TeknoBoss32

Profesör
Reaksiyon puanı
494
Samsung un en alınabilir serisi note8.seni 4 yıl götürür

Tttunahan

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,014
Mate 10 pro seni 4 5 sene götürür xz premium götürür ama iphone x bi ihtimal götürür ama note 8 zor
Hahahahahah mate 10 la xz premium 4 5 sene götürecek note 8 götürmeyecek öylemi böyle şeyler söyleme kardeşim sadece güler geçeriz:D

Ömer Canbaz

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
3,629
Samsung galaxy note 8 mi
Apple iphone x mi
Bence Note 8. Seni 4-5 yıl götürür. Ama senin sağlam kullanmak gerek.
Mesala benim arkadaşım kaç yıldır Note 3 kullanıyor.

Tttunahan

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,014
İki cihazda güzel ikisinin kamerasıda iyi ikiside 4 5 yıl götürür senin kullanımınıda bağlı.Ben note 8 diyorum bi telefona 6100 tl minimum para veriyosam en azından kutu içeriğinin dolu dolu olmasını isterim appleın hızlı şarj dolandırıcılığı yüzünden appledan iyice soğudum.

WellTime54

Profesör
Reaksiyon puanı
1,000
İki cihazda güzel ikisinin kamerasıda iyi ikiside 4 5 yıl götürür senin kullanımınıda bağlı.Ben note 8 diyorum bi telefona 6100 tl minimum para veriyosam en azından kutu içeriğinin dolu dolu olmasını isterim appleın hızlı şarj dolandırıcılığı yüzünden appledan iyice soğudum.
Katılıyorum o parayı veriyosun içinden hızlı şarz çıkmıyo bildiğin sahtekarlık o konuda samsungun hakkını yiyemeyiz

Tttunahan

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,014
Katılıyorum o parayı veriyosun içinden hızlı şarz çıkmıyo bildiğin sahtekarlık o konuda samsungun hakkını yiyemeyiz
Valla şaka gibi zaten telefonun fiyatı ortada adamların elde ettiği kâr belli hala dolandırmaya çalışıyolar bu olay benim çok sinirimi bozdu ama işin asıl acı verici kısmı hala bununla övünenler var oooo baksana kutunun içinden hızlı şarj çıkmıyo gidip ekstra para verip alıyosun ama olsun ya sonuçta apple mutlaka bildiği bişey vardır diyip böyle düşünen insanlar var.Gerçekten Samsung'un hakkını yemeyelim kutunun içinde yok yok bide yetmezmiş gibi ekstra hediyeler veriyo adamlar.

WellTime54

Profesör
Reaksiyon puanı
1,000
Valla şaka gibi zaten telefonun fiyatı ortada adamların elde ettiği kâr belli hala dolandırmaya çalışıyolar bu olay benim çok sinirimi bozdu ama işin asıl acı verici kısmı hala bununla övünenler var oooo baksana kutunun içinden hızlı şarj çıkmıyo gidip ekstra para verip alıyosun ama olsun ya sonuçta apple mutlaka bildiği bişey vardır diyip böyle düşünen insanlar var.Gerçekten Samsung'un hakkını yemeyelim kutunun içinde yok yok bide yetmezmiş gibi ekstra hediyeler veriyo adamlar.
Ben iphone kullanıyorum ama tasarım ve kutu içeriği konusunda her zaman eleştirdim o apple nin bildiği vardır vs gibi şeyler diyenlere Allah şifa versin diyorum inşallah kısa sürede beyin nakilleri gerçekleşir onların :)

Tttunahan

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,014
Ben iphone kullanıyorum ama tasarım ve kutu içeriği konusunda her zaman eleştirdim o apple nin bildiği vardır vs gibi şeyler diyenlere Allah şifa versin diyorum inşallah kısa sürede beyin nakilleri gerçekleşir onların :)
Acil beyin aranıyor:)

uyildirim32

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Samsung galaxy note 8 mi
Apple iphone x mi
Iphone X uzun soluklu kullanacaksan. Note8 olur fakat 2 yıl sonra güncelleme kesılınce kullanmak istemezsin. Fakat Apple en az 4 yıl daha güncelleme verir. Ikısıde her türlü 10 numara cihaz.

beyzabetül

Profesör
Reaksiyon puanı
356
note 8 iyi telefon.ancak şarjı hemen bitiyor.içindeki batarya sanki sıfır değil
bunun dışında youtubede video izlerken yanda sıyahlar olması yani ekran ornaının küçülmesi iyi değil

Death Mark

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
15,401
Tartışmasız Samsung Galaxy Note 8 satın al bütün ihtiyaçlarını fazlasıyla karşılayacaktır

WellTime54

Profesör
Reaksiyon puanı
1,000

WellTime54

Profesör
Reaksiyon puanı
1,000
youtubede tam ekran olmuyor.kenarlarda büyük siyah boşluklar var.ama bazı sitelerde oluyor.bu durum canımı sıkıyor
Şimdi ağabeyime tekrar sordum youtube de video izlerken tam ekran yapabiliyosun değil mi diye evet hepsinde dedi.bende denedim ilk aldığında tam ekran simgesi var video ekranını büyüttüğünse o simgeyede basınca komple ekran oluyo

beyzabetül

Profesör
Reaksiyon puanı
356
Şimdi ağabeyime tekrar sordum youtube de video izlerken tam ekran yapabiliyosun değil mi diye evet hepsinde dedi.bende denedim ilk aldığında tam ekran simgesi var video ekranını büyüttüğünse o simgeyede basınca komple ekran oluyo
ilk aldığında tam ekran simgesi nerede var?ben video açtığımda sağ alt köşeden videoyu ekrana sığdırmaya çalışıyorum.başka yerden ayar nasıl yapılıyor bilmiyorum.

WellTime54

Profesör
Reaksiyon puanı
1,000
ilk aldığında tam ekran simgesi nerede var?ben video açtığımda sağ alt köşeden videoyu ekrana sığdırmaya çalışıyorum.başka yerden ayar nasıl yapılıyor bilmiyorum.
Videoyu açıp telefonun yatay çevirdiğinde ekrana bi kez tıkladığında sağ üst köşede tam ekran simgesi çıkıyor ona basıp izlenen videoyu tam ekran yapabiliyorsun

Atahan Bey

Öğrenci
Reaksiyon puanı
15
Samsungun en iyi yaptığı cihaz bence note serisi cihazları gerek performans gerek stabilite olarak bence note serileri S serilerinden bir tık daha önde günümüzde hala note 2 note3 kullananları varsayarsak verdiğin parayı önemseyerek kullanırsan 5 yılda 10 yılda gider. Keza iphone tarafıda öyle hala 4s 5 kullananlar var iphone x'a 6.100 civarı fiyat vereceğinde note 8i alırsın artan 1.100tl ile kablosuz şarj standı quick şarjlı powerbanklarından tut eniştesinin nikahına kadar aksesuarlar alıp keyfine bakarsın kullanım sana kalmış. Abi ben buna bu kadar para verdim dolu dolu kullanayım demek hakkın ben note 8 diyorum UNUTMA İKSİDE YARI YOLDA BIRAKMAZ...

beyzabetül

Profesör
Reaksiyon puanı
356
Videoyu açıp telefonun yatay çevirdiğinde ekrana bi kez tıkladığında sağ üst köşede tam ekran simgesi çıkıyor ona basıp izlenen videoyu tam ekran yapabiliyorsun
tam ekran simgesi çıkmıyor
çıkan simgeler artı şeklinde olana tıkladığımda yeni oynatma listesi oluştur
sağa ok şeklindeki simgeye tıkladığımda paylaşma secenekleri
i şeklinde sımgeye tıkladığımda sağ üst köşede ilgili başka video tanıtımı
üst üste üç noktay tıkladığımda video kalite değiştir,bildir ,oyunatma hızı ... şeklinde seçenekler çıkmakta

WellTime54

Profesör
Reaksiyon puanı
1,000
tam ekran simgesi çıkmıyor
çıkan simgeler artı şeklinde olana tıkladığımda yeni oynatma listesi oluştur
sağa ok şeklindeki simgeye tıkladığımda paylaşma secenekleri
i şeklinde sımgeye tıkladığımda sağ üst köşede ilgili başka video tanıtımı
üst üste üç noktay tıkladığımda video kalite değiştir,bildir ,oyunatma hızı ... şeklinde seçenekler çıkmakta
Biliyorum bahsettiklerini söylediklerin youtubenin kendi seçenekleri benim söylediğim cihazın ekranı için koyulan bi özellik sanki şuan ağabeyim telefonla meşgul işi bitsin alıcam sana video çekip atıcam bahsettiğim olayı

Tttunahan

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,014
ya şaka hi yana o tipleri görünce iphone dan soğuyorum yemin ederim bu insanlar neyin kafasını yaşıyo anlamıyorum hiç :)
İphonodonun bi sözü var iphone x incelemesinde söylemişti çok komiğime gitti"Tarkan konserinde kafasında tarkan bandanasıyla çığlıklar atıp tapınan insanlar modunda insanlar olduğu için apple bidahaki adımı az atsak bile bişey farketmez diye düşünülebilir "demişti.Bu cümle herşeyi açıklıyo bence :)