Xbox hesabım kayboldu

Bu konuyu okuyanlar

S

SDN Anonim 509721

SDN Okuru
Kullanıcı adımı değiştirdim ve puf be hasaba girebiliyorum ne de oyunlarıma oyunları sıfırdan başlattı ne yapacağım ben kullanıcı adını eski hale getireyim dedim yükleniyor da kalıyor bu sefer cihaz xbox one s bi yardım edin lütfen

MrtAltg

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
12,060
Kullanıcı adını nasıl değiştirdiniz

S

SDN Anonim 509721

SDN Okuru
Kullanıcı adını nasıl değiştirdiniz
Oyun kumandasının üstündeki xbox simgesine bastım ve sol tarafa yapışık bir menü çıktı (televizyonun soluna yapışık aşağıya doğru uzanan bir şerit gibi) sonra en altta ayarlar var konsolu kapat oyun kumandasını kapat ve tüm ayarlar diye seçenekler sunuyor ben oradan tüm ayarları seçtim sonra profili özelleştir dedim ve benim profil simgem ekranın ortasına yuvarlak şeklinde çıktı solda ismin çıktı üstüne bastım ve yeni ismimi girdim sonra onayladım dedim bari bi tane fifa oynayayım oyuna bir girdim sıfırlanmış yolculuk modunun dilini seçin lisans sözleşmelerini kabul edin diyor bir de gears of war 4 var ona bakmadın silinmiş mi diye sonra ismimi tekrar eski haline getirmeye çalıştım ama yukarı yazdığım şekilde ismimi değiştirdim ama yükleniyorda kaldı değiştirmiyor kısacası yükleniyorda kalıyor ben de oturumu kapatayım dedim belki düzelir diye bu seferde oturumu geri açmaya çalışıyorum yine yükleniyorda kalıyor. olay bu hocam bi çözüm yolu var mı

MrtAltg

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
12,060
@DirilişReis Otomatik Oturum Açılamıyor Hatası | Xbox One bir buradakini denermisin

Genelde çok daha hızlı olsa da birincil takma adınızda yaptığınız değişikliklerin Microsoft hizmetlerinizin tümüne yansıması 24 saat kadar sürebilir. Bilgiler güncelleştirilene kadar aşağıdakilerden birini yapabilirsiniz:

• El ile oturum açmak için oyun kumandanızı kullanabilirsiniz veya
  • Microsoft hesabınızı konsolunuzdan kaldırabilir ve daha sonra yeniden ekleyebilirsiniz; böylece sorun çözülmüş olur.
Hesabınızı konsoldan kaldırma

1. Kılavuzu açmak için Xbox düğmesine basın.
  2. Ayarlar'ı seçin.
  3. Tüm Ayarlar'ı seçin.
  4. Hesap'ın altında, Hesapları kaldır'ı seçin.
  5. Hesabınızı seçin ve kaldırma için doğrulayın.

S

SDN Anonim 509721

SDN Okuru
@DirilişReis Otomatik Oturum Açılamıyor Hatası | Xbox One bir buradakini denermisin

Genelde çok daha hızlı olsa da birincil takma adınızda yaptığınız değişikliklerin Microsoft hizmetlerinizin tümüne yansıması 24 saat kadar sürebilir. Bilgiler güncelleştirilene kadar aşağıdakilerden birini yapabilirsiniz:

• El ile oturum açmak için oyun kumandanızı kullanabilirsiniz veya
  • Microsoft hesabınızı konsolunuzdan kaldırabilir ve daha sonra yeniden ekleyebilirsiniz; böylece sorun çözülmüş olur.
Hesabınızı konsoldan kaldırma

1. Kılavuzu açmak için Xbox düğmesine basın.
  2. Ayarlar'ı seçin.
  3. Tüm Ayarlar'ı seçin.
  4. Hesap'ın altında, Hesapları kaldır'ı seçin.
  5. Hesabınızı seçin ve kaldırma için doğrulayın.
Teşekkürler öneriniz işe yaradı.