Macbook air 2016 kullanan arkadaşlar memnun mu ?

Bu konuyu okuyanlar

Alpercan Çağlar

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
ders çalışmak günlük işler için macbook air 2016 almayı düşünüyorum oyun olarak belki sadece cs:go oynarsam oynarım o kadar ısınma donma v.b. sorun yaşadınızmı?

Tolga casur

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
ben kullanıyorum. günlük kullanımlar için harika bir cihaz. ancaaak, cs:go yu açar açmaz fanlar bildiğin uçak pervanesi gibi çok ses çıkarıyor. ayrıca kaliteyi ne kadar düşürsem de oyun sırasında fps düşüklüğü yaşıyorum. buna ek olarak da benimki i7 ilemcili olanı. sonuç olarak ders için günlük kullanım için çok güzel ve kısa yolları vs harika. ama oyundan bir performans bekleme

Ekli dosyalar

• Ekran Resmi 2017-06-27 00.44.14.png
    Ekran Resmi 2017-06-27 00.44.14.png
    25.1 KB · Görüntüleme: 495

Alpercan Çağlar

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
ben kullanıyorum. günlük kullanımlar için harika bir cihaz. ancaaak, cs:go yu açar açmaz fanlar bildiğin uçak pervanesi gibi çok ses çıkarıyor. ayrıca kaliteyi ne kadar düşürsem de oyun sırasında fps düşüklüğü yaşıyorum. buna ek olarak da benimki i7 ilemcili olanı. sonuç olarak ders için günlük kullanım için çok güzel ve kısa yolları vs harika. ama oyundan bir performans bekleme
eyvallah saolasın adamsın :) bende böyle kullanıcı yorumu istiyordum iyi oldu , ben malesef i5 1.6 ghz olan modelini alıcam ama onunda iş göreceğini düşünüyorum 0.6 ghz pek fark etmez heralde , madem oyun oynanmıyor yapacak birşey yok günlük işlerimi rahat rahat yapabileyim yeter tekrar çok saol :)

Tolga casur

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
eyvallah saolasın adamsın :) bende böyle kullanıcı yorumu istiyordum iyi oldu , ben malesef i5 1.6 ghz olan modelini alıcam ama onunda iş göreceğini düşünüyorum 0.6 ghz pek fark etmez heralde , madem oyun oynanmıyor yapacak birşey yok günlük işlerimi rahat rahat yapabileyim yeter tekrar çok saol :)
Çok fark etmez zaten hızı bence ama 13 inch alman daha güzel olur bence 11 inch çok küçük güle güle kullan şimdiden :)

Alpercan Çağlar

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Çok fark etmez zaten hızı bence ama 13 inch alman daha güzel olur bence 11 inch çok küçük güle güle kullan şimdiden :)
eyvallah valla saol , 11 inch olanı zaten klavyeli tablet gibi gerek yok 13 inch daha iyi , yorumun için tekrar teşekkürler :) ;)

cngzkyz

Müdavim
Reaksiyon puanı
276
MacBook Air oyun bilgisayarı değildir. Günlük kullanım için her işinizi görür.