Hepsiburada.com İade.Lütfen Yardımcı olun...

Bu konuyu okuyanlar

Volkan D

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
İyi günler arkadaşlar hepsiburada.com sitesinden aldigim telefon ara ara kamera hatasi veriyor. Cihaz bana 11.01.2017 tarihinde ulasti acikcasi 6 gunluk cihazi servise gondermek istemiyorum. Cihaza simkart takildi ve 6 gundurde kullaniyorum. Ne yapmam lazim yardimci olursaniz sevinirim.

Apocalypse_

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
1,271
Cihazı iade etme hakkınız vsr

Volkan D

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Cihazı iade etme hakkınız vsr
Peki nasil bir yol izlemeliyim hepsiburadayi aradigimda sim takilmis cihazin servis raporuyla iade alinacagini soylediler.
--- Gönderi Güncellendi ---
Suan kolay iade formunu doldurup kargo gönderi kodu aldim cihazi yarin kargoyla göndereceğim acaba geri gelirmi ? Cihaza simkart takildi ve ekran jelatini takildi jelatini cikarip mi yollamaliyim.

Seyhoo

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
741
Hepsiburada açık ve net dünyanın en kötü online alışveriş sitesidir. Yıllardır internetten alışveriş yapıyorum bu kadar rezil bir politika izleyen internet sitesi görmedim. Her konuda rezaletler. En son bana delta garantili cihaz göndermeleri gerekirken (telefonla teyit aldım) evobt garantili göndermişler bir de utanmadan kutuyu açtığım için beni suçluyorlar. Kepazelikten başka bir şey değil. Giderim 50 lira daha fazla veririm başka siteden alırım o adamlara para yedirmem. Doğan holding işte ne beklersin.

Lazzz

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,278
Hepsiburada açık ve net dünyanın en kötü online alışveriş sitesidir. Yıllardır internetten alışveriş yapıyorum bu kadar rezil bir politika izleyen internet sitesi görmedim. Her konuda rezaletler. En son bana delta garantili cihaz göndermeleri gerekirken (telefonla teyit aldım) evobt garantili göndermişler bir de utanmadan kutuyu açtığım için beni suçluyorlar. Kepazelikten başka bir şey değil. Giderim 50 lira daha fazla veririm başka siteden alırım o adamlara para yedirmem. Doğan holding işte ne beklersin.
Ürünü satarken zaten şu garantili demiyorlar ki. Sadece distiributor veya paralel ithalat diyorlar. Ben alırken garantiyi sordum stokta hangi garanti varsa o gönderilir dediler. Mantıklı olanda öyle demeleri zaten. Bu olayı 6-7 ay önce yaşadım. Ben hepsinuradadan memnunum. Telefon knox sayacı 1 çıktı iade aldılar. Şuana kadar bir sürü alışverişim oldu satıcısı hepsiburada olan ürünlerin hiçbirinde sorun yaşamadım.

Seyhoo

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
741
Ürünü satarken zaten şu garantili demiyorlar ki. Sadece distiributor veya paralel ithalat diyorlar. Ben alırken garantiyi sordum stokta hangi garanti varsa o gönderilir dediler. Mantıklı olanda öyle demeleri zaten. Bu olayı 6-7 ay önce yaşadım. Ben hepsinuradadan memnunum. Telefon knox sayacı 1 çıktı iade aldılar. Şuana kadar bir sürü alışverişim oldu satıcısı hepsiburada olan ürünlerin hiçbirinde sorun yaşamadım.
Telefonla sordum delta garantili dediler bana. Ben hepsiburada'dan çok alışveriş yaptım 1 kere bile memnun kalmadım. Bir kere aynı gün kargo muhabbetinin yalan olduğunu söylememe gerek yok bunu zaten herkes biliyor. Adamlardan kasa sipariş ediyorum bana farklı kasa yolluyorlar. Bak inan 1 kere bile memnun kalmadım abartmıyorum. Müşteriyi inanılmaz madur ediyorlar. Ekşi sözlüğe bakmanı tavsiye ederim. 1 tane olumlu yorum bul başımı kurban edeceğim.

Volkan D

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Arkadaşlar ne yapmam lazım şimdi bende hepsiburada saticisindan yaptim alisverisi ancak cihazin kamera ara ara hata veriyor garantiye yollasam buyuk ihtimalle hicbirsey yapmadan geri yollayacaklar. Kolay iade seceneginden kargo gonderi kodu aldim yarin gondericem. Ekrana jelatinde taktim cikarip mi gondermeliyim sizce ?

Lazzz

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,278
Telefonla sordum delta garantili dediler bana. Ben hepsiburada'dan çok alışveriş yaptım 1 kere bile memnun kalmadım. Bir kere aynı gün kargo muhabbetinin yalan olduğunu söylememe gerek yok bunu zaten herkes biliyor. Adamlardan kasa sipariş ediyorum bana farklı kasa yolluyorlar. Bak inan 1 kere bile memnun kalmadım abartmıyorum. Müşteriyi inanılmaz madur ediyorlar. Ekşi sözlüğe bakmanı tavsiye ederim. 1 tane olumlu yorum bul başımı kurban edeceğim.
Şuan kadar 100 kadar alışverişim oldu hepside denilen günde kaego yapıldı.

Seyhoo

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
741
Şuan kadar 100 kadar alışverişim oldu hepside denilen günde kaego yapıldı.
Demek ki adamına göre muamele varmış ne denebilir ki :D
--- Gönderi Güncellendi ---
Arkadaşlar ne yapmam lazım şimdi bende hepsiburada saticisindan yaptim alisverisi ancak cihazin kamera ara ara hata veriyor garantiye yollasam buyuk ihtimalle hicbirsey yapmadan geri yollayacaklar. Kolay iade seceneginden kargo gonderi kodu aldim yarin gondericem. Ekrana jelatinde taktim cikarip mi gondermeliyim sizce ?
Sen bana telefonun linkini hepsiburadadan at yardımcı olayım kardeşim.

muratflash

Müdavim
Reaksiyon puanı
510
Hepsibnuradaile yaşadığım bi sorun vardı onu da çözecekler inşallah. Bi ürün kargo ofisine geldi almakta biraz geciktim. Ürünü geriye iade etmişler. Parasını talep ettim ilgilenecekler bakalım.

unsur

Asistan
Reaksiyon puanı
106
İade talebinde bulun, zorluk çıkaracaklarını sanmıyorum. Ben Tv almıştım, hatta acele edip servisi beklemeden kendim kurmuştum, sesi tenekeden çıkar gibiydi, görüntüyüde beğenmedim, aradım iade talebinde bulundum. Nedenini bile sormadan kabul ettiler 2 gün içinde de kargo şirketi eve gelip teslim aldı, 3 gün sonrada param iade edilmişti. Sinek küçüktür ama mide bulandırır, bana kalırsa elinde iade şansı varsa servisi düşünme.